Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

To żeś pojechał z ceną :trollface:

Hmm, osobiście radziłbym nie wystawiać na allegro, a szukać chętnego poprzez jakieś ogłoszenia i te sprawy. Zdradź ile już zapłaciłeś dla alledrogo za wystawienie tej aukcji, a przecież trzeba będzie jeszcze opłacić prowizję od sprzedaży. Wystawisz aukcję parę razy i Ci utarg ze sprzedaży popłynie do alledrogo.

Tym bardziej, że za taką cenę kupi tylko jakiś fanatyk/kolekcjoner z grubym portfelem, a takich jest niewielu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Empiku Codex Edition? To graniczy z cudem, przecież została wyprzedana jeszcze przed premierą i jeśli się nie mylę była dostępna tylko na gram.pl.

Za wystawienie zapłaciłem 2zł. Zmniejszyłem cenę do 399zł, może teraz ktoś się skusi. ^^

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedział ktoś że Machinarium ma swoją edycje specjalną, co prawda dosyć biedną ale w Polsce to by był unikat.

http://www.amazon.co.uk/Machinarium-Collec...6594&sr=1-1

UP@ Tak można trafić na CODEX w empiku tylko nie na Pc.

Co do twojej aukcji w spisie aukcji, tak gdzie są wszystkie aukcje, no ta lista (nie wiem jak to się nazywa), twoja aukcja ma cenę 399 zł a jak wejdzie się w nią 429 zł.

Edytowano przez kamiladam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, może za jakiś czas się zmieni.

CriX, zależy jakie raty? Jestem rozsądnym człowiekiem i każda oferta mnie zainteresuje. ;]

Btw. Zwróciłem AvP EK 14 lipca i nadal nie otrzymałem zwrotu pieniędzy od gram.pl, nawet maila nie wysłali albo czegokolwiek. Na szczęście mam potwierdzenie odbioru.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego pytania wyżej zdecydowałem się jednak kupić tylko Call of Juarez The Cartel, co do Red Orchestry nie jestem przekonany (co do gry nie do edycji). I skoro zostało kasy, mam jeszcze pytanie warto kupić edycję kolekcjonerską Bioschocka 2 czy za stówkę więcej Duke Nukem Forever, co do edycji Bioschocka nie jestem przekonany mimo niskiej ceny bo grę już mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba każdemu pokazuje się w aukcji 429zł zamiast 399zł. Podejrzewam, że za 10-15min wszystko będzie już w porządku.

@kamiladam

Bierz tego Bioshocka 2 EK za 80zł - to naprawdę okazja. Jeden z najlepszych artbooków do gier ever i ciekawe, oryginalne plakaty, do tego płyta vinylowa. Bardzo wysublimowana kolekcjonerka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście powiem, że ACB Codex Edition nie jest warte więcej niż 200zł. Czemu? Mam tę edycję i jest biedna. Skrzynka może i fajnie wygląda, ale upadek z łóżka(jeśli by była z zawartością) skończył by się dla niej zapewne pęknięciem. Karty może i fajne, ale nie ma wszystkich postaci z multi, tylko większość. Soundtrack i bonus disc. Soundtrack genialny, ale bonus disc nic ciekawego. Jak dla mnie wciśnięty na siłę. Mapa Rzymu/Plakat to fajna sprawa, ale też ryzyko porwania jeśli sie rozkłada. Kodeks Assassyna/Artbook to jest jedyna rzecz z całej CE która może się podobać. Okładka, strony geniusz. Jednak jak dla mnie lekko nieczytelna czcionka. Owszem da się czytać, ale niektóre wyrazy trzeba się domyślać. DLC nic wartościowego. Misje na 10-20min, skórka zbroi smoka nieładna, a postacie do multi zbędne, bo te wbudowane są fajniejsze. Max 200zł inaczej można sobie darować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dostaniesz tego za 200zł, więc pozostaje opcja "odpuść sobie". Na tym właśnie polega unikat. Poza tym co to za argument, że skrzynka nie przetrwa upadku z łóżka? Przecież nie masz w niej trzymać zapasów na nadchodzącą apokalipsę i chodzić z nim wszędzie, tylko grę, normalne, że pudełko by pękło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptem tydzień temu na Ultimie widziałem wersje na PS3 za 180zł. Więc da się dostać Codex za realną kase, a nie za jakieś chore 400zł. Jest naprawdę bardzo, bardzo mało osób które za średniego Kodeksa dadzą 400zł, bo nie jest on tyle warty i w żadnym wypadku nie będzie. Nawet za 10 lat mało osób kupi zafoliowanego Kodeksa za taką kase.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważ, że grę w wersji konsolowej możesz sprzedać, kupić ACB na PC i masz kodeks mieszcząc się w 200zł. Żadna filozofia... Tak długo dopóki, różnorakimi sposobami da się skompletować Codex, tak długo masz marne szanse na sprzedaż go za 400zł, nawet jeśli bywają okazy po 450zł, to są wyjątki, które pewnie będą się bardzo rzadko powtarzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że Ubi dałoby nowe kody do PC. Poza tym wartość kolekcjonerska to rzecz względna. Gdzieś w tym wątku było pokazane jak złożyć bodajże kolekcjonerkę Metro 2033. Da się? Da. Kwestia tylko czy to Ty będziesz się cieszyć z kolekcjonerki, jak z tej co kupisz w sklepie, fabryczną nową, czy będziesz cały czas odnosić wrażenie, że to dalej nie to. Nie każdy tak samo odbiera sedno wartości kolekcjonerskiej. Sam uważam, że mniejsze zło jest czasem konieczne i czasem jest to jedyne logiczne rozwiązanie(poza tym dasz za te 5 itemów 200zł?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Co to za kolekcjonerka złożona przez samego siebie.Według mnie to nie to.Zdecydowanie nie to.Co do tego Codex'a to masz rację.Nie schodź z ceny.Ktoś kupi na pewno, mój kuzyn sprzedał za 340 jakieś półtora miesiąca temu.Więc da się?Da się.

@kamiladam; Co do RO2 to twierdzisz że nie jesteś przekonany co do gry, do The Cartel jesteś?O człowieku?Według mnie sprawa będzie się miała identycznie jak na gameplay'ach.Zero polotu.Było już wspominane że gry nie określa się po recenzjach i gameplay'ach ale w tym przypadku mamy wyjątek.

Edytowano przez sebi1295
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że RO2 to symulator, a ARMA 2 (też symulator) odinstalowałem po 5 minutach. No i kurde wykupili mi Bioshock'a 2 a 100 zł za kolekcjonerkę gry której mam nie dam. Warto kupić tego DNF, fajna edycje? (pytanie do CriXa bo ją ma) czy może lepiej kupić jakąś inną dostępna teraz kolekcjonerkę? Tak przy okazji od dawno marze o edycji kolekcjonerskiej samochodówki i arbooku z samochodami (bym kupił od razu) ale chyba się nie doczekam czegoś takiego.

edit: Co do kolekcjonerki Mass Effect 3 obawiam się ceny powyżej 200 zł, gdyż Cyfrowa Edycja Specjalna kosztuje 219zł http://store.origin.com/store/eaemea/pl_PL...uctID.230773600 nie sądze by pudełkowa kolekcjonerka była od niej tańsza.

Edytowano przez kamiladam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerzy to takie wredne dranie, którzy przepłacą, aby mieć ten, albo inny unikat. Sam również nie akceptuję składanych EK, bo w moich oczach to jest najzwyklejsza podróbka, a nie EK, na którą się czeka i kupuje kompletną. 'Brotherhood' na PC w edycji Codex prędzej, czy później pójdzie nawet za takie absurdalne 400 zł. Niech płaczą Ci, którzy nie złożyli pre-ordera - ja dostałem full za niecałe 170 zł, wliczając oczywiście przesyłkę. IMO jedna z najciekawszych kolekcjonerek jakie dotychczas wyszły. Już EK 'Revelations' zapowiada się gorzej, chociaż metal-box i encyklopedia to również nie wydmuszki.

@kamiladam, kup sobie konsolę: na PS3 masz niesamowite Signature Edition do 'Gran Turismo 5'. Z kolei na X360 nadchodzi EK 'Forzy Motorsport 4', gdzie również znajdziesz artbook z samochodami. Fakt jest bolesny, PC nie ma samochodówki z pradziwego zdarzenia pokroju 'GT' czy 'FM'. Gdyby nie one, to pewnie nie miałbym konsoli i nie odniósł funa, jaki z jej posiadania płynie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kolekcjonerki DNF to zastanów się czy chcesz w to grać. Ja zagrałem i mam bardzo dobre wrażenia z gry a recenzje mnie nie raz zdziwiły - oni chyba grali w coś innego...

Co do elementów EK to jest ich sporo i są bardzo dobrze wykonane. Nie jest to jakiś RARE jeśli chodzi o EK i majątku za niego nie dasz ale moim zdaniem naprawdę warto posiadać to wydanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaper: Mam konsole (PS3 dokładnie) :tongue: ale ponad 400 zł za grę to na mój budżet za dużo. Ogólnie na konsoli to mało gram, częściej Iple na niej oglądam :rolleyes: Szkoda że do nadchodzącego Drivera zamiast komiksu czy czegoś tam nie dodali artbooka.

CriX: W takim razie pewnie kupie "Jaja ze stali"

Edytowano przez kamiladam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że nie jestem jedyną osobą której zależało na tej EK Bioshocka. Gdyby tylko net nie nawalił, a to pech :sad: :sad: . Odstawie sobie pieniądze z nadzieją, że gra Saints Row: The Third, która według mnie zapowiada się bardzo dobrze wyjdzie w EK, ale to dopiero w listopadzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...