Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@up

Chyba zły link - http://muve.pl/pc/rpg/risen-3-wladcy-tytanow-edycja-wladcy-cienia-pc/73990

Też uważam, że cena zdecydowanie za duża, chwyt marketingowy o ściśle limitowanym nakładzie już mnie nie rusza, a sama gra zapowiada się średnio więc pas.

Z nowości, ciut ulepszona wersja edycji kolekcjonerskiej FC4 - Ultimate Kyrat Edition dostępna tylko na uplayu http://shop.ubi.com/store/ubiemea/pl_PL/pd/ThemeID.8605700/productID.305685100/Far_Cry%C2%AE_4_Ultimate_Kyrat_Edition.html

Druga rzecz, która wpadła mi w oko zaraz po załadowaniu strony to ekskluzywna kolekcjonerka Unity dla amazonu.co.uk - http://www.amazon.co.uk/Assassins-Creed-Unity-Special-Offer/dp/B00KJGJRCC/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1404406510&sr=8-3&keywords=Unity

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Friedich

Songbird się coraz częściej pojawia na zagranicznych stronach za mniej niż 200 zł, więc radziłbym ci poczekać na jakąś wyprzedaż EK w muve, bo pewnie cena jeszcze zejdzie.

Co do Risena 3 to też sądze, że będzie tak jak z dwójką (beczka była do kupienia nawet za 90 zł).

EK Ubi będą pewnie po jakimś czasie blisko 100-150 zł.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem pre-order na najbogatszą edycję Risena 3, ale... poczytałem co piszecie i doszedłem do wniosku, że zwyczajnie macie rację i go odwołałem. Ta edycja wygląda fajnie, steelbook z Risena 3, to łakomy kąsek, ale cena co najmniej o 80zł za wysoka. Figurka wygląda średnio, a cała zawartość zwyczajnie nie powala, mimo że kusi. Na samą grę jestem chętny, ale nigdy nie kochałem Gothiców, pierwszego Risena nie przeszedłem, a dwójkę przeszedłem, bo akurat EK zawitała do domu, to pod wpływem 'świeżości gry' od razu się zabrałem. Co by nie było, sam Risen 3 zapowiada się o niebo lepiej niż Sacred 3.

Odnośnie informacji kolekcjonerskich od Ubi, to stwierdzam, że jest dobrze. :P Steelbook to coś, czego mi po prostu brakuje w edycji Kyrat, a do tego jest on obłędny. Szczerze mówiąc, nie wiem czy nie zaryzykuje i kupię ostatecznie tę edycję ze steelem. W kwestii ACU z zegarkiem Arno, to również wygląda zacnie i jeśli będzie wykonany z dobrej jakości materiału, a nie będzie zwykłą plastikową zabaweczką, to chyba będzie jednym z najlepszych gadżetów ever. Jedyne co mnie odstrasza, to cena, ale jak wspomniałem, wszystko zależy od jakości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Odnośnie Kyrat edition to wolę kupić na Muve i zaoszczędzić sporo kasy. Steelbook nie jest wart aż tyle, żeby za niego przepłacać (nie zapomnijcie o kosztach wysyłki z UBI).

Co do zegarka to się nie obawiam, bo na 100% będzie metalowy i porządnie wykonany. Jednak ponad 300 PLN to cena zaporowa jak za tak ubogi zestaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucciver

Ultimate Kyrat Edition poza steelbookiem zawiera też season pass, więc cena de facto się rekompensuje. Poza tym, jeśli ten steelbook będzie ekskluzywem dla UbiShopu i dla tej konkretnej edycji, to jak najbardziej jest tyle wart, bo wygląda obłędnie (przynajmniej przód). Jeśli natomiast będzie dostępny w jakiś inny sposób, to faktycznie, cena przesadzona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Risena i obniżki cen po premierze moim zdaniem macie trohchę racji, pewnie będzie taniej kolekcjonerska ale czy zostanie jeszcze Edycja Władcy Cienia? Bo tej to na pewno będzie mniej niż zwykłej kolekcjinerki tak mi się wydaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Zakładam, ze mówisz o cenie ze sklepu Ubi. Ja dalej uważam, ze nawet ze steelbookiem i season passem nie jest to warte tych 500 PLN (łącznie z wysyłką). Steelbook będzie się dało na 100% kupić na eBay i pewnie Amazonie. Nie raz tak jest.

Ja pozostanę przy zakupie na Muve, bo 270 PLN to cena rozsądna (maksymalna) za tak niepewny zestaw...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucciver

Ja ze względu na słaby sprzęt jaki mam w domu odpuszczam sobie FC4 i liczę, że zwyczajnie edycja Kyrat potanieje. Jak jednak się wyprzeda, to płakać też nie będę. Jakimś wielkim fanem serii nie jestem, chociaż FC3 zrobiło na mnie mega pozytywne wrażenie. Poza tym, ja nie rozumiem, czemu ciągle piszesz 'ja kupię na Muve', ten sklep się lansuje swoją darmowysyłką, a ma ceny często zawyżone nawet o !30zł!, może i to nie jest zasada, ale coraz częściej widzę taką sytuację i jest spora szansa, że taniej będzie kupić u konkurencji płacąc za wysyłkę, a jednocześnie płacąc mniej za sam towar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google boli? :P Na Allegro widziałem 1 lepszą ofertę niż ta na Muve i w co najmniej 1 sklepie, który cieszy się dobrą renomą wśród graczy, również widziałem ofertę, która w ogólnym rozrachunku pozwalała zaoszczędzić ok. 12zł, więc naprawdę czasami warto poszukać, a nie twierdzić, że się nic nie widziało, ja przynajmniej mam w zwyczaju przewrócić cały Internet do góry nogami, żeby zobaczyć, czy w innym miejscu nie dostanę chociaż 10gr taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muve ma przebłyski, ale ogólnie strasznie podbija ceny. Spójrzcie choćby na kolekcjonerki AC Unity Notre Dame - Muve 260/370 zł, a na gram.pl 220/330 zł. To jest przepaść, a podejrzewam, że Empik zejdzie jeszcze troszkę niżej.

@up

Jest taniej. FC4 na muve 270/380 zł, natomiast na grymel.pl kolejno 240/350 zł, nawet z opłatą za kuriera jest taniej ( choć ostatnio często robią promocję na darmowe wysyłki ), a do tego w moim przypadku kilku % zniżki oszczędzam 50 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z właścicieli Edycji Kolekcjonerskiej Batman'a: AO, mógłby się na jej temat wypowiedzieć? - Ciągnie mnie do niej bardziej, niż do Ultimate Songbird Edition.

Interesował by mnie Artbook oraz figurka, same karty to kwestia jednorazowego przejrzenia, szkoda mi tylko steelbook'a, gdyż ten pewnie poszedł by z grą na sprzedaż.. :C

Edytowano przez Friedrich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Friedrich - figurka jest dość duża, całkiem dobrze się prezentuje. Dobrze wykonana. Prezentuje się o wiele lepiej niż z poprzednich przygód Batmana. Ma klimat z edycji kolekcjonerskiej Justice League. Artbook niestandardowych wymiarów, coś w stylu dużego zeszytu. Myślę, że za 250zl warto kupić, jeśli się jest fanem Batmana smile_prosty.gif

Ja mam takie pytanie o the Order: 1886, jak wiemy na nasz rynek europejski jak zawsze dostajemy wersję bez figurki X_x. Może ktoś się orientuje czy amazon.com wysyła do PL? Lub czy w jakimś innym serwisie można dostać tą edycję z wysyłka do naszego kraju.

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kolekcjonerka Batmana AO jest jedną z najlepszych kolekcjonerek zeszłego roku. Niby standard, figurka, artbook, metalbox i trochę papierków, ale całość prezentuje się bardzo solidnie. Figurka świetnie i bardzo dokładnie wykonana, do tego fenomenalny metalbox z wypukłą, tłoczoną grafiką. Choć z jednej strony rozumiem, że gra miała swoje wady, to fakt iż tak dobra kolekcjonerka nie została wyprzedana jest bardzo dziwny. Wartość gry spadła, ale 250 zł za ten zestaw to cały czas bardzo dobra cena.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Friedrich

Wystarczy kupić pudełko zastępcze i już z reguły znajdzie się ktoś chętny na takie wydanie. Ja zakupiłem tę kolekcjonerkę w wersji na Xboxa, kupiłem zielone pudełka Amaray, przełożyłem tam płyty i karteczki z DLC i sprzedałem niewiele taniej co używki na Allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 230 pln za wersję na PS3, czyli gdyby się zachowała wersja PC można by liczyć na jeszcze mniej

niezła oferta chyba

@down

aaa widzisz, zastanawiałem się właśnie czemu nie kupiłem tej EK, bo pamiętałem że mi się bardzo podobała, myślałem że z powodu ceny, a to jednago dlatego że nie było PC :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...