Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Mi oczywiście cena też się wydaje wysoka. Na nazym forum widziałem kilka osób które bardzo tanio sprzedawały gitarę. Jak już to wolałbym kupić od nich, a w sklepie kupić tylko grę o ile będzie z kablem w zestawie. Tak wiec za prostą gitarę + grę pewnie w 400 zł byśmy się zmieścili. Co prawd już bez pudła zbiorczego, ale za samo nie opłaca się płacić.

Został dodany na kanale ostatni filmik na ten weekend - zapewne wiele osób on zainteresuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CriX: raczej nie zmieścisz się w 400zł za taki zestaw - gra na PC kosztuje 160zł (patrzyłem na cenę w 3kropki), zostaje 240zł na gitarę, a to jest baaaaardzo mało jeśli chce się dostać cokolwiek, co jest wygodne i stroi.

EDIT: Ale mówiłem o używce, nówki w życiu za taką cenę się nie kupi - najwyżej rozpałkę. :D

Edytowano przez podgoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie patrze na allegro i wydaje mi się że ceny D3 idą sukcesywnie w dół

nie podejmę się prognoz długofalowych (tu Wuwu może mieć rację)

ale stawiam że za 1-3 miesięcy cena tej EK zejdzie poniżej premierowej tylko potrzeba 2-3 pierwszych którzy się złamią i pójdzie lawina smile_prosty.gif

a tak z innej beczki tactics premierowy w ładnym stanie

http://allegro.pl/fa...2681059032.html

PS a tak z jeszcze innej beczki to temat jakby lekko zamarł w weekend :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Załóżmy że ktoś nie ma gry. Kupuje EK, potem dokupuje grę. Dajmy na to 150 zł za grę + 300 za EK. Cena dalej wysoka. No chyba że komuś na grze nie zależy to wtedy ma lepiej. Co by nie było to i tak lepiej niż obecny stan - 500 zł za samą EK. Jednak trzeba czasu, żeby tym z mniej zasobnym portfelem się to naprawdę opłaciło.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ mnie tu dawno nie było :D

Na początek, dostałem dziś Residenta 6 i..... chyba już na poważnie oduczyli się dodawać steelbooki "na prawdę" gratis. Liczyłem na pudełko z grą i steela, a tu gra w steelbooku. Buuu. Steelbook jak na moje jest beznadziejny, niczym nie nawiązuje do serii, zombiak, białe tło, blee. Jakże, żałuję zmarnowanego kodu na 50 % zniżkę.....

Ten bardzo kwaśny dzień mam nadzieje sobie baardzo osłodzić w przyszłym tygodni z kilku względów. Być może uda mi się zdobyć coś, co jest już dziś prawie nie do zdobycia za rozsądne pieniądze :D, na razie nic więcej aby nie zapeszyć.

Znalazłem fajnego sprzedawcę na Allegro, który sprzedaje.. pudełka od gier. Niektóre pozycje są na prawde ciekawe jak za tak małe pieniążki :

http://allegro.pl/listing/user.php/run?category=9&us_id=3144989

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Tego sprzedawcę to polecałem miesiące temu - brawo z refleks :D

Yaper - a jak chciałem wam załatwić to nie... Teraz ja mam, a wy nie :D A taki ten steel jest ładny.

Orchi - steelbok nawiazuje do serii, po za tym jest też "nowy" jak mechanizmy w grze. I chyba mi nie powiesz że zużyłeś 50 % i kupiłeś tylko jedna grę? Facezombie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Już ja wiem o jakim źródle mówisz :D

Też się już skontaktowałem.

Po za tym piszę do jeszcze 2 osób więc zobaczymy co będzie.

Na Arhn.eu jest unboxing beznadziejnej KE RE 6. Wszystko potwierdza się to co mówiłem. Kto kupił - wywalił kasę w błoto. Gadałem z Dark Archonem - nawet on zwrócił EK do sklepu, i na szczęście mu uwzględnili. Zresztą sami sie przekonajcie o jakości. Może wtedy docenicie EK Cartela, DI, itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze zamawiać zawczasu - kto czeka na ostatnią chwilę, ten traci. trollface.gif O czym mogli zresztą przekonać się nabywcy EK Mists of Pandaria w Empiku (wiadoma sprawa) czy EK Darksiders II (też wiadoma sprawa).

A tego sprzedawcę to tak nie wychwalajcie pod niebiosa... Jak wszyscy sprzedawcy pudełek, doliczają sobie ostro do przesyłki (więc pudełko za 5 zł to tak naprawdę 14 zł itd., a za każdą dodatkową sztukę też się sporo dolicza - i tylko dwie w paczce max mogą być).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX

Po co miałem kupować więcej, jeśli nic więcej mnie nie interesowało. Kupić hurtowo, żeby potem odsprzedać z zyskiem ? Co do sprzedawcy, nie zauważyłem, może się chyba zdarzyć każdemu, a co do steelbooków to jakieś 15 minut po Twoim poście z fotkami wszystkie się już ponoć rozeszły, więc....

Jeżeli steelbook Dishonored będzie dołączony osobno, oprócz pudełka z grą, to również się takim poszczycę smile_prosty.gif

A co do RE 6, co z tego, że nowy jak jest po prostu kiepski i brzydki

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A czy ja gdzieś powiedziałem o zakupach hurtowych? Nie. Co najwyżej wspomniałem o możliwości załatwienia.

Co do ilości steelbooków - bardzo zastanawiająca sprawa. Trochę to dziwne żeby robić ogłoszenie, mając na stanie 20 sztuk lub mniej... -_-

Steel z RE 6 nie jest kiepski. Zobacz sobie jak wyglądał z Battlefield 3 - czarny i tylko logo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy kolekcjonerzy, mam pytanie dotyczące pewnego gadżetu - Czy sprzedaż lunety z Risen 2, za 70 zł mi się opłaca? W sumie trochę mi szkoda bo to jedyna rzecz, jaką wygrałem w konkursie, ale z drugiej strony seria Risen nigdy mnie jakoś specjalnie nie pociągała.

Pytanie numer dwa - nie wiecie gdzie można dostać edycje specjalną/kolekcjonerską Obliviona?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, na premierze mogłeś wziąć za nią i 200zł, teraz te 7 dyszek wydaje się całkiem rozsądną ofertą, jest to jednak gadżet na tyle unikatowy iż mi osobiście trudno byłoby się z czymś takim rozstawać.

Odpowiedź na pytanie drugie - allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 zł za unikatową lunetę, która z czasem może tylko zyskać na wartości, to naprawdę korzystna z punktu widzenia kupującego cena. Sam bym się na Twoim miejscu zastanowił, czy opłaca się tak tanio sprzedawać. Lepiej już wystawić od 1 zł na Allegro, na pewno cena końcowa będzie wyższa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o polską kolekcjonerkę Obliviona, to allegro właśnie, choć nie pojawia się ona tam za często (w końcu to 6 lat od premiery). Mi się ostatnio udało trafić w całkiem dobrym stanie za 30 zł. To taka bardzo dopakowana premierówka, niemniej jednak możność posiadania jej w mojej kolekcji sprawia mi niemałą radość. Poradnik jest nagrubszy z tych premierowych (nie osobnych do kupienia) jakie kiedykolwiek wdziałem, dodatkowo otrzymujemy świetne pudełko zbiorcze, mapę, książkę i bonus DVD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...