Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

W ciemno bierz Drakensanga. Sam mam EK i jestem zadowlony. Duże pudełko, koszulka, smycz, mała figurka krasnoluda+ mapa. Nie liczę już dodatkowego przedmiotu (maska na charyzmę) i płyt z muzyką i making- offem. Za taką cenę bierz spokojnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ujawniono skład EK Call of Juarez: The Cartel http://www.wirtualnypunkt.pl/call_of_juare...%5d,0,3221.html

Co o niej sądzicie? Zostanie wydana tylko na PC i, jak na jej naprawdę BOGATĄ(okulary przeciwsłoneczne? :pokerglass:) zawartość, cena jest b. dobra- 169,90zł.

Edytowano przez Soap1922
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena to Sugerowana cena wydawcy to 179,90 zł, ale zamawiając na gram, obniża się cena o 10 zł.

No, trzeba powiedzieć, że nawet 180 zł to jest odpowiednia cena dla tej EK. Cóż, mam nadzieję, że będzie jeszcze do kupienia w tradycyjnych sklepach, ewentualnie później w sklepach internetowych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no. EK CoJ: Cartel, naprawdę świetna. Ciekawe jak sama gra wypadnie. Do premiery zostało troszkę czasu, więc może coś się przez wakacje zarobi. Naprawdę bogata. Mam nadzieję, że gra będzie tak samo dobra jak kolekcjonerka. Zobaczymy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, kolekcjonerka Call of Juarez: The Cartel równie gruba jak Więzów Krwi, których niestety nie udało mi się wtedy kupić i po dziś dzień pluje sobie w brodę /jeśli ktoś chce sprzedać, z chęcią przygarnę zadbany, kompletny egzemplarz/. Tym razem nie popełnię tego samego błędu i już zamówiłem na muve.pl, gdzie cena jest o 20 zł niższa niż u konkurencji.

Czekam teraz na konkretne oferty tych grubych kolekcjonerek 'Dead Island', bo póki co można zamawiać tylko biedne edycje Gore. Jeśli coś się w tej kwestii ruszy to dajcie znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach> bez wulgaryzmów proszę, Pzkw, a ja z pośpiechu zamówiłem Cartela na WirtualnyPunkt.pl

Na szczęście nie potwierdziłem mejlowo zamówienia. Jeśli tego nie zrobiłem, to zamówienia nie powinni mi realizować, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, gdyby tylko dany był nam wgląd w tą walizkę...Gadżetów całkiem sporo, ciekawi mnie wykonanie okularów oraz modeli broni. Boję się, że za tą cenę szału nie będzie. Pierwsze wrażenie niezłe.

P.S

Czy w tym temacie dozwolone jest zamieszczanie prezentacji EK, własnoręcznie zmontowanych\sfotografowanych? Adzan w temacie "Wasza Kolekcja Gier" wyszedł z taką prośbą a ten temat wydaje mi się najodpowiedniejszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hellspawn,

Dajesz śmiało zdjęcia swoich edycji kolekcjonerskich, przecież od tego jest ten temat, aby się chwalić swoimi zbiorami i komentować zawartość EK starych i nowych jak i oferty zakupu w sieci.

Chwilowo nie mam pod ręką aparatu, ale w najbliższym czasie postaram się wrzucić co nieco od siebie. Jeszcze nie wiem, w jakiej formie, ale również chcę odcisnąć tu swoją obecność w jedynej słusznej postaci. Być może moja kolekcja nie powala, ale znajdzie się w niej wiele ciekawych pozycji dla koneserów grania zarówno na PC jak i konsolach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link, brzoln. Najbardziej w oko wpada mi....koszulka. Wykonania gnatów dalej się boję. Pozostaje jeszcze kwestia, czy gra warta będzie kolekcjonerki. To takie moje osobiste credo :wink:

Obecnie ładuję akumulator od aparatu i jak tylko ten mozolny proces się zakończy, powrzucam zdjęcia jak i filmiki z prezentacji Killzone 3 Helghast Edition oraz Infamous 2 Hero Edition. Wkrótce wyjeżdżam za granicę, ale jeśli czas pozwoli i oczywiście wy chcielibyście, w ten sam sposób zaprezentuję inne kolekcjonerki. Myślałem już o Wiedźminie 2, Splinter Cell Conviction, Call of Juarez: Więzy Krwi, Fallout 3, połączona prezentacja Assassin's Creed II oraz Brotherhood (jako że z osobna nie byłoby tego za wiele), God of War Ultimate Trilogy i Mortal Kombat. Opcjonalnie również Settlers 7, Dead Space 2 i Enslaved: Odyssey to the West. Jeśli jesteście za, to jak tylko aparat będzie znów gotów do akcji, biorę się do roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te bronie w 'Cartelu' to owszem, są to cyfrowe dodatki. Mnie satysfakcjonuje stylowa walizka!, okulary, koszulka, bandana - jak na kolekcjonerkę za 150 zł to imponujący zestaw!

@Hellspawn, czekamy na zdjęcia, ponieważ widać, że posiadasz świetny zestaw kolekcjonerek. Mnie najbardziej ciekawią te z Infamous 2, Splinter Cell: Conviction, God of War Ultimate i Enslaved, zatem wrzucaj te w pierwszej kolejności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...