Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Zerknijcie tutaj,całkiem ciekawie jak na 40 zł

W zestawie brakuje kart do gry z postaciami z KB.

Mam kolekcjonerkę King's Bounty oraz Fallouta 3, teraz czekam na kolekcjonerkę Might&Magic: Heroes VI. Ponadto zakupiłem ostatnio Edycję Specjalną Disciples III: Wskrzeszenie - Hordy nieumarłych (gra, artbook, koszulka). W zasadzie dopiero zaczynam zabawę z kolekcjonerkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kraven2000:

Wielkie dzięki za tą informację o darmowej wysyłce z Amazon, po przekroczeniu kwoty 25 funtów. Aż mi się nie chce wierzyć, że wysyłka jest wtedy darmowa (I to z Wielkiej Brytanii) - to brzmi za pięknie ;) .

Mam jeszcze takie pytanie: ten Amazon, to jest instytucja, która zrzesza małe sklepiki, czy coś tym rodzaju? Jak wybrałem interesującą mnie grę, to było tam kilku "resellerów", którzy mieli ją w swej ofercie. Zmierzam do tego, że gdybym chciał wybrać kilka gier, to pewnie będę natrafiał na różnych "resellerów" i gdy potem dam na Checkout, to te wszystkie gry zostaną wysłane w jednej paczce, a Amazon zajmie się ich skompletowaniem? Zaznaczam, że interesują mnie tylko gry nowe i zafoliowane (żadne "używki").

Sorry za może lamerskie pytania, ale nigdy tam nie kupowałem - ba, nigdy nie kupowałem towaru z wysyłką zagraniczną i chciałbym wiedzieć "z czym to się je" :) .

Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978, mam tą samą niepewność. Nigdy nie kupowałem na Amazonie i nie wiem, czy to jest na zasadzie Allegro, czy wielkiego globalnego sklepu, z którego wysyłka jest jednolita. Interesuje mnie parę pozycji i z chęcią zrobiłbym tam zakupy za ponad 25 funtów.

Widzę, że jestem trzeci do bitki o kolekcjonerkę Kings Bounty. Póki co obserwuję, ale nie ukrywam, że zaatakuję przy końcu. Owszem, chciałbym nówkę, ale nie mam pewności, że kiedyś jeszcze coś takiego będzie do zdobycia. Żałuję, bo rok temu nowe schodziły po 80 zł, a ja to zignorowałem / miałem inne priorytety finansowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem zakupy na Amazonie niemieckim jest rozbicie na nowe produkty i na używki

Nówki idą z sklepów i Ama robi też za pośrednika za każdą sztukę w takim wypadku płaci się oddzielnie, co do używek sprawa jest taka że płaci się podwójnie bo osoba która chce sprzedać musi na wasz koszt wysłać do Ama i po sprawdzeniu produktu wysyłają do klienta

Dobrze poszukać w jakich sklepach co jest lub czy na ich stanie

Plus taki że sami Vat zwracają za gry (od Niemców coś koło 19%)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978: Amazon pozwala wystawiać przedmioty używane innym podmiotom (sklepom/prywatnym), ale ma też nówki sztuki. W przypadku nówek przedmioty te w Amazon.co.uk zbierają od innych sprzedawców i na ogół pakują w jedną paczkę. Tutaj uwaga - podczas zamawiania musisz wybrać opcję wysłania przy użyciu "jak najmniejszej ilości paczek". Wtedy zaczynają kompletować towar i teoretycznie istnieje opcja, że paczkę rozbiją na kilka...ale mi się to nie zdarzyło. Stąd zresztą te min. 10 dni czekania, bo samo zorganizowanie towaru trwa ok. 3.

Teraz - nawet jeżeli rozbiją zamówienie na 20 paczek...i tak nie płacisz za przesyłkę. Tylko jak pisałem musisz spełnić dwa warunki:

1) Przedmiot MUSI mieć wpis Free UK Delivery + SUPER SAVER DELIVERY

2) Musisz przekroczyć 25 funtów

Jak spełnisz te dwa warunki to nieważne ile paczek przyjdzie...wysyłka jest gratis :) Nie to co w Polsce, gdzie nie tylko, że płacisz za wysyłkę to jeszcze na niej zarabiają bo poczta/kurier nie pobiera aż takich opłat jakie sobie życzą.

Tutaj takie info - ja będę za ok. 10 dni robił spore zamówienie z Amazona. Jak ktoś jest z Warszawy/okolic to nie widzę problemu aby przelał mi kasę, zrobię jedną dużą paczkę i po jej otrzymaniu spotykamy się na mieście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, właśnie to licytuję i jeśli jesteście tak mili to pozwólcie mi to kupić. :)

Widzę, że jestem trzeci do bitki o kolekcjonerkę Kings Bounty. Póki co obserwuję, ale nie ukrywam, że zaatakuję przy końcu.

Widzę że zapowiada się niezła batalia o tę kolekcjonerkę. Nie ukrywam że też chętnie widział bym ją w swojej kolekcji.

@kraven2000

Jeszcze dwa pytanka odnośnie Amazona:

Kto dostarcza paczki z na terenie Polski? Pieniądze przelewa się na jedno konto czy każdemu podmiotowi osobno?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem kolekcjonerzy. Ja też spróbuję powalczyć o KB, miłej zabawy życzę :ok:.

Gdyby kogoś to interesowało: na gram.pl obniżki EK od Cenegi. Men of War: Oddział Szturmowy za 99,90, a IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover za 159,90. Raczej nie są to jakieś diablo bogate wydania, ale może CriXowi brakuje :D.

20110404151323.jpg

20110308112729.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem się zapytac cz przypadkiem któryś z tutejszych kolekcjonerów posiadający EK WoWa WotLK nie ma nieaktywowanego klucza na sprzedaż, bo mi na zawartości pudełka nie zależy, wyłącznie klucz mnie interesuje :)

Albo czy może ktoś wie gdzie tę konkretną edycję można by nabyc po niskiej cenie. :)

Albo ktoś ma w planie jej zakup ale klucz mu nie jest potrzebny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj się zwieść. Mój kumpel kupił tego Wiedźmina. Cena 100zł, ale jako maksymalną dał... 500zł. A znając Ciebie na 150zł byś przestał licytować, więc nie zadręczaj się, że ominęła Ciebie "okazja" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ochotę kupić tego Sacreda, ale zmieniłem zdanie i kupuję EK Settlers 7 i EK Alone In The Dark. Zaważył pewnie fakt, że w tych dwóch ostatnich była figurka, a w Sacredzie tylko "papier" i dwa dodatkowe krążki. : P

Btw. Tu masz aukcję, która kończy się za 19 dni - http://allegro.pl/sacred-2-fallen-angel-ed...1681753326.html .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...