Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@marek79

Dziwne, że aukcja znalazła zwycięzce, a mimo to aukcja została wystawiona ponownie. Podejrzewam, że aukcja mogła zostać "strollowana", a zwycięzca wyślizgał się z transakcji - to wbrew regulaminowi, ale czasem tak bywa.

@SasWickas

EK Risena 2 nie miała tak dużego nakładu, jak wcześniej przewidywałem (na 99% było to 1000 egzemplarzy) więc teraz jedynie strzelać możemy ile z tego została wykupiona przed premierą i jak szybko zostanie wyprzedana reszta. Wydaje mi się jednak, że popyt na nią jest tak mały, iż da się ją dostać w tradycyjnej dystrybucji co najmniej do końca sezonu ogórkowego (do końca wakacji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empik bardzo zyskał na jakości (i atrakcyjności) ostatnio. Właśnie się okazało, że moje EK Risena 2, zostało wysłane dzisiaj (chociaż planowo miało zostać wysłana jutro). Tak też, jutro (lub w środę) będę mógł spokojnie odebrać Risena 2 z pobliskiego salonu (na kuriera nie zmieniałem, bo cena EK o dziwo wzrosła do 262 złotych). Druga sprawa, to EK chociażby takiego Diablo 3, czy Freedom Edition, które Empik wynegocjował. Wyraźnie na plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empik rzeczywiście ostatnio i w mojej opinii znacznie się poprawił. Zawsze traktowałem ich jak "wystawę" przed zakupem w necie, bo ceny mieli najwyższe z możliwych (czy.: sugerowane przez producenta), choć na plus z pewnością dostępność - cokolwiek chcesz, na pewno dostaniesz to w Empiku. Przypuszczam, że czują na plecach "oddech" siły, jaką jest Internet i muszą - czy tego chcą, czy nie - konkurować.

@ marek79 - jeżeli chodzi o tą kolekcjonerkę Wiedźmina, to skromnie rzucę, że to jest więcej jak przesada. To jest kpina. Ale jego aukcja, jego ceny. Myslę że i za połowę tej horrendalnej kwoty nikt by się nie rzucił jak na piranie na świeże mięcho.

Zaś kolekcjonerka Risena 2 prezentuje się całkiem nieźle, ale nie zgodzę się z imć CriXem, którzy na unboxingu rzekł* "bierzta, póki tanio panie i panowie!". Jak dla mnie to ta EK jeszcze będzie do złapania za 200 zł, może nawet ciut mniej. Czas pokaże, cena jest uczciwa, ale nie nazwałbym tego super okazją i taniochą. Ja chyba zapoluję na premierowe wydanie, bo jest bardzo bogate (a sama gra widzę, że brdzo klimatyczna i porządna) i naprawdę przypominają mi się czasy CDP, kiedy większość dużych gier to była wypaśne pudełka zbiorcze z sountrackiem, grubym, kolorowym poradnikiem i paroma innym bajerami. Nie to co teraz, gry EA - bida z nędzą, premierówka w zasadzie bez instrukcji nawet. :> To, co kiedyś było standardową edycją teraz producenci śmią zwać Edycją Kolekcjonerską (a czasem jest jeszcze gorzej, bo sountrack coraz częściej miast na CD, to do pobrania, tną koszta jak się da). Kpina po raz drugi.

* Cytat niedosłowny. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiecie może gdzie można dostać tanią kolekcjonerkę Heroes 6?

Jest http://allegro.pl/might-and-magic-heroes-v...2313851181.html ale cena jest duża, za duża a znając ultimę to nawet na meila nie odpowiedzą, co dopiero mówić o obniżeniu.

Stąd pytanko czy macie namiar na coś tańszego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pomocą przychodzi znajome Kurtmedia, choć mają wysyłkę po zbóju więc chyba taniej będzie np. tu. Jeśli potrzebujesz "pewniejszego" sklepu to podrzucam ofertę morele.net z dobrą ceną. Dodatkowy atut morelki to fakt, że wysyłają również paczkomatami za skromne 8 złociszy. Taniej na chwilę obecną tej kolekcjonerki nie znajdziesz. Ja osobiście czekam na obniżkę do co najmniej 100zł - wtedy łykam ją bez popitki (czyt. bez zastanowienia) :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na morele.net zmieścisz się w 155zł wybierając wysyłkę paczkomatem, co od biedy spełnia Twoje wymagania - normalnie zapłaciłbyś 140zł za grę i 15zł za kuriera ;) Taka cena za ten zestaw jest naprawdę dobra, tym bardziej, jeśli część kosztów odbijesz sobie sprzedając podstawkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to na Morele to nie jest kolekcjonerka tylko edycja specjalna :)

Ps. Jeszcze mam pytanko bo szukam EK Starcraft 2 w dobrej cenie. Ktoś coś gdzieś słyszał? Może być bez gry bo ją posiadam. Jakby co to PW aby nie śmiecić tematu.

Edytowano przez kraven2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, mea kulpa. Na innych stronkach też podają w nazwie "edycja limitowana", a w opisie jest kolekcjonerka, więc już nie patrzyłem dokładnie na opisy skoro na 3 kolejnych stronach widuję tą samą wyżej opisaną sytuację.

Co do SC2 EK - klik. Obecnie najlepsza i chyba jedyna oferta w sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, i jak na blizzarda przystało, trochę słaba ta EK SCII. Świetnym elementem jak dla mnie jest "dog tag", naprawdę klimatyczna rzecz, w dodatku zawierająca pierwszego SC i BW. Mamy również zapewne dobrego artbooka, reszta jednak trochę słabiej. Najgorzej z pudełkiem zbiorczym. Jak dla mnie, jest po prostu jest kiczowate. Stylizowane na metalowy pojemnik, zaś same zrobione z tektury i płaskie. Gdyby np. było wykonane z metalu, albo było wyprofilowane licznymi wybrzuszeniami, to była by naprawdę klimatyczna EK. Jednak nie jest, i wygląda jak słabej jakości teczka. Nie podoba mi się również układ kolorów poszczególnych elementów. W EK (załóżmy) takiego Diablo 3, każdy element wygląda trochę inaczej, jednak jest utrzymany w podobnej tonacji i w podobnych kolorach (te same kolory przeważają). Tutaj mamy dosłowną tęcze. Dwa pudełka na grę, są takie same, utrzymane w dość ciemnej tonacji z przeważaniem koloru niebieskiego, "Behind-the-Scenes" jest utrzymane w podobnej tonacji, jednak kolor niebieski jest równy z kolorem czerwonym, artbook jest całkowicie "na czerwono", zaś komiks nie pasuje już do dosłownie niczego. To tylko moja opinia, ale za 399 złotych raczej nie warto.

@kraven: Wysłałem ci na PW link do sklepu z EK SCII, chociaż jak teraz zobaczyłem link bleuba (za 299 złotych EK SCII), to chyba "moja" oferta jest niezbyt opłacalna ;).

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz. Guild Wars 2 EK została wyprzedana w gram.pl jako niesamowicie limitowana w przeciągu niecałej godziny, tym samym baardzo wielu fanów, którzy byli przygotowani na zakup, zostało z niczym. W empiku ta gra wisi już naprawdę długo i wciąż jest dostępna! Nie rozumiem... Jest dostępna nawet dłużej, niż było Diablo III. :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: No widzisz, podpowiedziałeś BW nazwę sequela ME, "Hype Effect" :trollface: . Ludzie się na to rzucili, bo niby edycja taka limitowana, bo niby gra taka dobra, jednak jak już kurz i piasek opadł po zamieci, to się okazało, że nikt tego nie chce. Edycja naprawdę ładna i naprawdę dobra, jednak za 500 złotych, naprawdę, nie warto.

PS: Wujek Empik ma dla was świetną ofertę EK GW2. Zamiast przepłacać i kupować za 499,99 złotych, możecie kupić to zacne wydanie za niebywale niską cenę 498,49 złotych.

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak miałem nosa, że brałem kolekcjonerkę 'Heroes VI' na początku marca w 3kropki, kiedy jej cena wynosiła 115,99 /pamiętam jak z bleubem droczyliśmy się, że ta EK będzie niebawem jeszcze tańsza, póki co wychodzi na moje :trollface:/. Od jakiegoś czasu wisi ona tam za 179,99. Jak widać cena nie chce szybko spadać, ale nie ma się czemu dziwić, bo zawartość jest naprawdę adekwatna do swojej ceny. Sam artbook jest kapitalny, gruby, w twardej oprawie, na dobrym papierze i w dużym formacie, czyli tak jak lubię najbardziej.

O ile 400 zł w przypadku StarCrafta II było ceną jak najbardziej wątpliwą, tak obecne 299 w Ultimie to idealna kwota za zestaw, jaki dostajemy. Jak tylko Ultima wystawiła tą ofertę, to z miejsca sprzątnąłem jedną sztukę w obawie o kolejne całkowite zniknięcie pozycji z rynku /zresztą 10 sztuk jakie wystawiono na Allegro rozeszły się w 12 godzin :trollface:/. Grę można spokojnie odsprzedać za minimum 120 zł. Pudełko rzeczywiście nie jest tak imponujące jak z kolekcjonerkach z serii World of Warcraft, ale reszta elementów w pełni to rekompensuje. Świetny artbook, równie genialny soundtrack, stylizowany pendrive - dla samych tych rzeczy warto. Szkoda, że Blizzard zrezygnował z podkładki, co jest jego znakiem rozpoznawczym w kolekcjonerkach.

Kolekcjonerka Guild Wars 2 nie jest wbrew pozorom tak droga, na jaką wygląda. Wiadomo, 500 zł wywołuje mięknienie kolan, ale zastanówmy się. Cyfrowa edycja specjalna - czyli sama gra - kosztuje lekko ponad 200 zł. Pozostaje niecałe 300, a mamy przecież bogatą figurkę, która sama spokojnie może tyle kosztować. Do tego dochodzi estetyczne pudło, artbook i mniej znaczące bajery oraz, co jest dla wielu ważne, możliwość uczestnictwa w kolejnych weekendach betatestów. Kurczę, jak uda mi się skombinować kaskę, to chyba sobie ją zaklepię, skoro ludzie na Empiku nie rzucili się na nią, jak sępy na padlinę. Jakby dało się płacić dopiero przy premierze to brałbym od razu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...