Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

jacek nie doceniasz mnie :)

w razie WIELKIEJ potrzeby jestem w stanie zorganizować sobie odbiór osobisty w większości dużych miast w Polsce, pracowałem w firmie która miała kilkanaście oddziałów i "mój" dział współpracował z odpowiednikami z innych miast (oczywiście nie nadużywam tego - zwłaszcza że już tam nie pracuję :))

no i dzięki za info,

problem ze mną jest taki że o gryonline gram etc myślałem ale niezbyt mam na to czas :/ (ew. nie chce mi się:))

@M4CHo i rati gratuluję niezłej okazji

@down

sam mam trochę takich pozycji w których folia jest nadal a została otwarta tylko na tyle żeby wyjąć i obejrzeć (zagrać?) to co w środku, dodatkowo taka folia chroni przed uszkodzeniami w jakimś stopniu

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się trochę sprzedawcy, który mógł spokojnie wystawić w folii, a tymczasem rozpakował, by porobić fotki "wnętrza". Strzelam, że facet nie zna się na marketingu

Dla mnie sprawa jest oczywista. Gra została już otwarta jakiś czas temu, zapewne przez niego samego już lata temu. Zostawił folię na pudełku specjalnie by mieć przy sprzedaży argument do wystawienia jej jako nowego egzemplarza (co zresztą podkreśla na każdym kroku, mimo tego, że to absolutnie nówka sztuka nie jest, jedynie częściowo).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się trochę sprzedawcy, który mógł spokojnie wystawić w folii, a tymczasem rozpakował, by porobić fotki "wnętrza". Strzelam, że facet nie zna się na marketingu ;)

A, ja strzelam, że to ściema :trollface: . Zresztą nawet, gdyby ta pozycja była oryginalnie zafoliowana, to i tak cena za nią jest grubo przesadzona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuwu ależ w Tobie za grosz wiary w uczciwość ludzką :)

a co do ceny tak jak napisał Menez,

zresztą jakbym miał 300 zł a do wyboru tylko tego postala i EK ME 3 to bym wziął postala bo ME kiedyś stanieje i będzie go sporo a postal to jednak unikat (nie mam takich 300 PLN a jakbym miał to i tak znalazłbym lepsze dla mnie cele niż te 2 gry powyżej wymienione)

@DjAndzia

ale to EK AoE3 + AoE1i2 w sumie za 110?? jak tak to szokująca okazja, jak nie i cena dotyczy 3 to "jedynie" ogromna okazja :D

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak, rozważana jest edycja pudełkowa. To bardzo dobra wiadomość bo bardzo chętnie zaznajomię się z odświeżonymi Baldurami, a i być może będzie i co na półkę postawić. Na kolekcjonerkę raczej bym nie liczył, wyczytałem natomiast, że cena podstawowego wydania nie będzie wysoka (strzelam na jakieś 40zł za edycję pudełkową i dyszkę mniej za cyfrówkę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś przypadkiem gdzieś zauwałył Artbook z Wiedźmina tak do 60 zł + wysyłka (na allegro tylko 2 aukcje) to prosiłbym o wiadomość. Cała EK nie jest mi potrzebna a artbook bardzo mi się podoba :)

EDIT:

odchyły od ceny też poprosze może jednak się skuszę :)

http://allegro.pl/artbook-wiedzmin-2-ed-ko...2283604510.html

To ten od edycji xbox:)

innego nie znalazlem:{

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u naszego ulubionego sprzedawcy D3 w promocji

http://allegro.pl/diablo-iii-3-preorder-ed...2291666102.html

a na muve polskie imperium za 50 pln

http://muve.pl/pc/strategiczne/polskie-imp...erska-pc-pl/467

i chyba mass 3

http://muve.pl/pc/role-playing-rpg/mass-ef...ska-bonusy/4154

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u naszego ulubionego sprzedawcy D3 w promocji

http://allegro.pl/diablo-iii-3-preorder-ed...2291666102.html

Łącznie 405 zł (z kosztami wysyłki)? Po prostu wypas i deal miesiąca :trollface: .

A na aukcjach znajduje się edycja kolekcjonerska gry King Arthur II za 119 zł i myślę, że to uczciwa cena. Oczywiście nówka zafoliowana i nieśmigana:

http://allegro.pl/krol-artur-ii-edycja-kol...2270639110.html .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOŻE nie ogarniam o co chodzi z dorzucaniem tych koszulek w ek. rozumiem, tanio wychodzi, a sprawia wrażenie czegoś dużego, no ale ile można zrobić czarnych koszulek z logiem gry, które nadają się tylko do spania w chłodne noce... oczywiście, da się zaprojektować piękne koszulki, które nawet nie sprawiają wrażenia tematyki growej, level77 jest najlepszym przykładem. ale te z ek są w większości okropne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu

Już wcześniej wspominałem - na 3kropkach Król Artur II jest za 111.

Co do kwestii koszulek - muszę się zgodzić, że w większości przypadków szałowo one nie wyglądają. Jedne z niewielu strawnych to te dołączane jako rekompensata do EK Wiedźmina 2. Ale ja i tak w growych t-shirtach chodzę tylko i wyłącznie po domu :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ze znanych mi osób (w sensie większej ilości postów i rozpoznawalnego nicka) w najbliższym czasie ma chętke kupić coś na brytyjskim amazonie? Mam na oku piękny, pełnowymiarowy artbook w czasowej promocji za prawie połowę polskiej ceny (do tego dochodzi wysyłka pocztą polską już na terenie naszego kraju, ale i tak suma summarum sporo taniej), ale absolutnie nie zdradzę szczegółów - zbyt oblegany jest ten temat (tylko na PW). :) Do czego zmierzam? Ano do tego, że od 25 funtów jest darmowa wysyłka, a do tejże kwoty brakuje 10 ?, ergo zamówienia w granicach ~50 zł. Jak ktoś chętny to pisać wiadomość. :)

Aha: dziś dotarła do mnie edycja specjalna Alana Wake'a w wydaniu brytyjskim (bez książeczki i making offa) za śmieszne ~13 zł z wysyłką (bez gry, ale po rabacie z KG na muve.pl wszystko zmieści się we wspomnianych wcześniej 55 zł z wysyłką). Powiem krótko: było warto. Tanim kosztem mam bogate wydanie jednej z ciekawszych produkcji ostatnich lat. :)

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...