Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Dzięki za info o Ek o AF:I. Tak sobie myślałem jak widziałem tą edycje na alledrogo po 100 zł żę jak będzie po 50 zł to świetna oferta. I jeśli do poniedziałku się ostanie jakaś sztuka to kupuje na 90%. W sumie 50 zł za plecak, koszulkę kalendarz, grubą książke (ciekawe czy po polsku), a do tego 2 cd-ki z muzyką i do tego średnia gra to bardzo ciekawa propozycja.

EDIT: Co to jest do chol***!!! Już ktoś kupił 9 sztuk no ja pitole.

EDIT2: Nosz ***** mać!!! Wszystko wykupione!!! ****** spekulanci!!!

P.S Soryy za język ale no litości.

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP@ Za stówkę nikt tego nie kupi . Nawet teraz jest oferta za 99 zł i to od dość dawna i ani jednej nie sprzedał gościu. Więc nie wiem za bardzo co kierowało tom osobą. Wystawi po 80 zł to może jedna sztuka zejdzie doliczając prowizje i inne haracze gości zarobi może dychę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś czytając nasz temat wyczuł "dila" i hurtowo zakupił ostatnie 5 sztuk :trollface:.

Jak już nie raz wspominałem: "Kolekcjonerzy zawsze na posterunku. 24 godziny / dobę, 7 dni w tygodniu" :trollface: .

A tak poza tym, to marek79 miał rację twierdząc, że ktoś z zewnątrz skrupulatnie śledzi ten wątek i wyłapuje co lepsze "dile".

Ten temat powinien być chyba dla "MEMBERS ONLY", a gościom WSTĘP WZBRONIONY :trollface: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jajca (wielkanocne) z tą EK Afterfalla, jak wrzucałem link to była tylko 1/9 sprzedana :)

Szczerze mówiąc to w gierkę można by było sobie popykać, choćby dla polskich akcentów.

Jakoś niedługo ma wyjść chyba edycja rozszerzona, zapewne będzie patch do edycji podstawowej i może gra będzie bardziej grywalna.

Ktoś myśli że ubije interes na EK (jakby nie było) słabej gry.

Wystarczy zobaczyć ile teraz jest na allegro kolekcjonerek DNF i nawet za 80zł nikt tego nie kupuje, ale ludzie nakupili tego na promocji w Muve.

Jeszcze wyrwanie EK Batmana AC za te 50zł i odsprzedanie drożej na 99% przyniosło by zysk, ostatnio ktoś kupił za 200zł. Ale na Afterfallu raczej nikt się nie wzbogaci.

@pankamilek

Na forum gram.pl ktoś się ogłaszał że ma na sell EK pierwszego Wieśka za 400zł.

Edytowano przez Kaczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrobinka prywaty - odświeżyłem, nie bez poślizgu, profil o obiecane zdjęcia WoW Cataclysm Collector's Edition.

Bleub? Tak średnio co 2 dni, wraca w moich myślach oferta Twojej sprzedaży tego cacka. Naprawdę. Dlatego napisałem "cacka", ponieważ wiem, że za 2 - 3 lata, ta pozycja będzie warta o wiele więcej, niż obecnie. Niestety mam teraz tyle innych wydatków (czytaj: pozycji do kupienia :trollface:), że ciągle ten World Of WarCraft: Cataclysm schodzi na dalszy plan.

Ale nie martw się - jakby coś, to na pewno się odezwę. I niech Cię ręka boska broni przed rozfoliowaniem tej "kolekcjonerki" :nonono: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już 21 ;p a na temat poważnie zastanawiam się nad Kolekcjonerką Risen'a 2 i jestem pewny już ze zamówię Edycję Specjalna Alana Wake, zawłaszcza że 140 strona książka zostanie spolszczona (i pewnie dlatego musimy zaczekać do maja). Co do Diablo 3, gdyby jeszcze były może bym zamówił, ale przyznam że nie Diablo jako gra średnio mnie interesuje, czekam zawłaszcza na EK dodatku do Starcrafta 2, którą z miejsca zamówię gdyż sam SC2 był świetny.

down@ dzięki, co do amazona mają tam nową kolekcjonerkę Fallouta New Vegas na PS3 z darmową wysyłką do polski, niestety cena jest wysoko aż 120 funtów http://www.amazon.co.uk/Fallout-New-Vegas-...683&sr=1-25

Edytowano przez kamiladam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o amazon.co.uk czy o amazon.com ?

Na amerykańskim Amazonie jeszcze nie kupowałem, ale jeżeli chodzi o tego angielskiego, to moja przesyłka doszła bez szwanku. Jeżeli ten wątek czyta kraven2000, to myślę, że też powinien się pozytywnie wypowiedzieć na temat tego sklepu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

140 strona książka zostanie spolszczona

Miła i dziwna jak na Cenegę informacja. Skąd info?

Przypominam o cz. 1 mojej recenzji EK X - Blades. Szybko zapisaliśmy końcówkę poprzedniej strony, więc możliwe, że ktoś się nie załapał na linka: http://booksgames.blogspot.com/2012/04/x-b...undle-cz-1.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Już 24 użytkowników :trollface: .

Dziwi mnie brak zainteresowania i ogólne przemilczanie gry Two Worlds II w edycji "Royal":

https://secure.zuxxez.com/rpd/pl/gry-pc/54-...0230210137.html

Czyżby gra była tak słaba, że nie ma o czym pisać? Pamiętam, że jakiś czas temu w CD-Action był dawany specjalny kod, który dawał nam zniżkę w sklepie Reality Pump i mogliśmy wtedy kupić tą "kolekcjonerkę" w cenie "poniżej stówy". Żałuję, że wtedy z tego nie skorzystałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matrix@ Zgadzam się z matrixem gdyż dopłacić 50 zł z i tak małej ceny jak na nową grę (zaraz ktoś pewno napisze że stara bo już 2 lata temu na X360 ale na PC jest ona nowa i CDP chciał ją wydać w "normalnej" cenie 99 zł) nawet za samą książkę a są przecież jeszcze inne elementy warto.

Wuwu@ Na forum kolekcjonerzy.pun.pl jest specjalna zniżka dla zarejestrowanych użytkowników do tego właśnie sklepu.

Edytowano przez kamiladam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WuWu: ja na pewno nie milczałem. Po kupnie napisałem o tej okazji w tym temacie dwukrotnie, raz w ,,Okazyjne ceny gier w różnych sklepach'' i cztery razy na KOLEKCJONERACH. Po napisaniu recenzji wrzuciłem tutaj jeden link, na KOLEKCJONERÓW cztrery, jednokrotnie w sygnaturce i profilu.

= 14 :trollface:

Kod z CDA stracił ważność :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuwu: tak, potwierdzam. Amazon to jak na razie mój ulubiony sklep:)

Ferrou: EK Shogun 2 już opłacona i jedzie do mnie:D Przy okazji, sprzedaję edycję specjalną jakby kto chciał:)

Zastanawia mnie co widzicie w tej kolekcjonerce WOW? Oprócz tego, że zrobiła się mega droga naprawdę nie widzę w niej nic fajnego:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...