Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@ Rip1998 - KONIECZNIE sprawdź wysyłkę przy kurierze. Do dziś sobie pluję w brodę, że:

a). figurkę i pudełko zamówiłem oddzielnie (czyli 2x płaciłem za kuriera), ale myślałem, że figurek już nie będzie, bo było < 10, a o pudełkach nie wiedziałem.

A tu mnie Cenega zaskoczyła, bo napisałem do nich i nie dość, że grzecznie poszli mi na rękę i dali możliwość zmiany adresu przesyłki, to do tego mimo, że zamówiłem oddzielnie figurkę+pudełko, a dopiero później drugie pudełko, otrzymałem odpowiedź, że wszystko zostanie wysłane kurierem w jednej paczce. Jeszcze parę takich rzeczy, jak to i dzisiejsze info o Alanie Wake'u i zacznę patrzeć na nich przychylniej :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ UP - tyle, że ja zamówiłem najpierw figurkę, a dopiero parę tygodni później jak się pojawiło pudełko, to je zamówiłem. Gdybym wiedział, że te pudełka będą mieli, to bym poczekał ten czas i wtedy nie musiałbym płacić dwakroć za kuriera.

Jak już zapewne wiecie, pojawiła się Edycja specjalna Alan Wake. Sama gra dla mnie must have, z uwagi, że X360 nie mam, a tytuł rewelka. Pytanie, czy rabat z Kompanii Graczy przyznawany jest na ten konkretny tytuł? Niby od Cenegi, niby NIE Edycja Kolekcjonerska (na kolekcjonerki nie przyznają rabatów), ale sam nie wiem. Napisałem do nich maila, acz pewnie trochę to potrwa. Bo jak mam brać za 90 złociszy, to nie opłaca się. Te parę drobnostek jest miłe dla oka, ale głowy nie urywa. Jak coś to sobie wezmę rabacik na edycję zwykłą i zgarnę za 4 dychy z przesyłką. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Wydaje mi się, że mimo wszystko Alan jest zaliczany pod EK. Dlaczego ? Wchodząc na stronę z kolekcjonerkami widzimy właśnie edycję specjalną Alana Wake'a. Mnie interesuje jedna rzecz - czy książka The Alan Wake Files zostanie spolszczona. Sam tytuł jest na oficjalnym obrazku z zawartością spolszczany. Jeśli ten warunek będzie spełniony to za tą cenę z chęcią wezmę. Ale nie wiem czy od razu podczas premiery, w końcu muszę jeszcze zapłacić 6 stówek za Risena i Diablo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Myślę, że za pół roku to i nowy egzemplarz za 50 kupisz. Wątpię, żeby w Polsce było jakieś duże zainteresowanie tą edycją.

@DOWN

No to miło, może na wakacje się skuszę :wink: .

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafi

Potwierdzone info. Książeczka zostanie po raz pierwszy spolszczona.

Szkoda że EK AW na PC nie jest w stylu tej z Xboxa gdzie całość była stylizowana na książkę w twardej oprawie z której wyjmowało się poszczególne elementy.

Edytowano przez Kaczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodziłbym się z Rafim, że marne szanse mamy na to, by zniżka -40% "działała" na Edycję Specjalną Alana Wake'a. Obejmuje ona tylko edycje zwykłe, a ww. edycja Wake'a to jakby nie patrzeć kolekcjonerka ;) Cena 99zł za to wydanie to i tak naprawdę niewielkie pieniążki, gra powinna każdemu przypaść do gustu.

Właśnie zdałem sobie sprawę, że nie robiłem fotek Balls of Steel Edition. Jutro postaram się nadrobić zaległości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ubi miesza z tymi kolekcjonerkami... AC III EK (nie JoD) można kupić tylko w Ubi shop (podobnie jak z najbogatszymi EK poprzednich AC) o nagłym zniknięciu FC3 EK o dziwo NIKT nie pisze, choć gra wychodzi wcześniej niż AC III.

Niby z tym ubi shop było by wszystko ok. Nawet koszty wysyłki bym strawił, ale do cholery nie umiem zrozumieć czemu nie można zrobić zwykłego przelewu bankowego (nie pisząc nawet o płatności przy odbiorze), gdyby nie ten minus AC III Freedom Edition byłby już zamówiony. Szkoda...

Edytowano przez matiibob
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zagul

Na pewno nie mało, spokojnie 80-100zł, zależnie od stanu i tego, czy to kompletny egzemplarz. Ta EK Fable to dosyć rzadko spotykany rarytas więc nie zdziw się, jak nie sprzedaż jej tak "hop siup" ;)

Jeśli jesteś skory do sprzedaży to walnij ogłoszenie na forum, ktoś powinien się zainteresować.. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższym urlopie. :)

Cholera, wyskoczyli z tą kolekcjonerką ACIII, mam nadzieję, że będzie dostępna jakakolwiek wersja parę miesięcy po premierze (tak jak było z AC: Revelations), bo też złożyłem pre-ordera na EK Diablo III dzień po wystawieniu w sklepach i fundusze naturalnie się skończyły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa, zapewne rzucili ostatnie parę sztuk, które zostały im z anulowanych zamówień z poprzedniej wyprzedaży. I pomyśleć, że jakieś pół godzinki temu chciałem przelecieć szybciutko oferty kolekcjonerek na muve, ale pokusa pogrania w WoT była większa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, figurka z EK GW2 prezentuje się w realu imponująco. Jeśli cena nie będzie większa jak 400 zł, to wstępnie biorę. Pre-ordery powinny ruszyć 10.04, także zainteresowani powinni być czujni. Oby premiera była nie wcześniej jak w lipcu, bo inaczej będę musiał napaść na bank :trollface:

@I3ig,

Na jaką platformę sprzętową były te kolejne kolekcjonerki Batmana AC ze sklepu muve?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurka świetna, ale 500 zł to lekkie przegięcie, tym bardziej, że nie jestem fanem Gulid Wars. Ale tak czy tak - to o jakąś stówę za dużo. Skyrim przy jeszcze lepszej EK był droższy od standardowego egzemplarza(cena det. - ok 150 zł) o 200 zł (przynajmniej na muve). Tutaj musimy dopłacić 300.

@yaper

Z tego co widziałem to na PC.

@Yaper

Proszę bardzo :

na dole po newsem

i w samym sklepie.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 500 zł za EK GW2 to cena oficjalnie potwierdzona przez polskiego dystrybutora? Można prosić o źródło? Jeśli to prawda, to tymczasowo będę musiał odpuścić.

Przeglądam Allegro i natknąłem się na ciekawe aukcje: TU i TU. Nadal biję się sam ze sobą i zastanawiam się, czy sfinalizować pre-order na Mroczną Edycję. Jednym z argumentów 'za' jest właśnie ten medalion. Teraz jak patrzę, że ceny nadal utrzymują się na takim poziomie, a do tego są chętni, którzy to kupują...

Odnośnie kolejnych perełek w ofercie muve.pl - trzeba chyba zaglądać tam przynajmniej 2 razy dziennie, a nuż kiedyś coś się fajnego upoluje.

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowa edycja GW2 jest za 200 zł, kolekcjonerska za 500 zł. Mimo że wszystko prezentuje się bardzo fajnie, zwłaszcza metalowe pudło i figurka, to o jakieś 100 zł za dużo. W każdym razie powinniśmy pamiętać, że nie będzie abonamentu i na dłuższą metę obie edycje są opłacalne....

@Yaper

Co do Batmana: Wydaje mi się, że tylko na PC.

Cena EK GW2: http://www.gram.pl/sklep/pc/guild-wars-2-p...olekcjonerskiej

Edytowano przez I3ig
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...