Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

albo błąd w oprogramowaniu sklepu

włożysz, kupisz, zapłacisz, dostaniesz mail "część z produktów jest już niedostępna - usunęliśmy ją z Twojego zamówienia" albo coś w ten deseń

pamiętam że gdzieś mi się coś takiego przytrafiło

PS przeczytałem ich regulamin, towar musi być dostępny "u nich lub u dostawców" u nich nie jest, u dostawców tym bardziej :) więc kolejnym krokiem będzie kontakt ze strony sklepu z informacją o niedostępności danych tytułów, a na stronce je trzymają bo pewnie dzięki temu większa szansa że ktoś do nich trafi z wyszukiwarki (nie znam się tak przypuszczam)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te edycje na pewno nie zalegają u nich na stanie. Ja bym radził zrezygnować z daremnych prób zamawiania, bo najprędzej będzie to skutkowało tylko zamrożeniem waszych funduszy na ich koncie. W ten sposób możecie stracić kilka cennych dni nim pieniądze wrócą. Po takim czasie najbardziej chodliwe edycje już są wyprzedane do zera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, unboxing naprawdę dobry. Miało być krócej, ale wyszło jak zawsze - mi to akurat pasuje. Konkretnie, na temat. Gra gitara :)

Sama EK na wypasie i za ~150zł naprawdę warta kupna.

Z innej beczki - mam dobrą wiadomość. Coś mnie tknęło i napisałem wczoraj wiadomość do Wirtusa w sprawie nakładu EK Diablo III, który do nich trafi. Oto odpowiedź:

Witamy,

Tak mamy informację jaką ilość otrzymamy.

Zamówienia są na bierząco monitorowane, możliwość składania

zamówień

zostanie zablokowana w momencie przyjęcia zamówień na cały przyznany

nakład.

Pozdrawiamy

Wirtus.pl

Wychodzi więc na to, że preordery cały czas są pod ich czujnym okiem i Ci, którzy już zamówili EK Diablo III, na 99% ją otrzymają (przynajmniej w tym sklepie). Yaper może chyba spać spokojnie :trollface:

I btw Wuwu - najlepszego :soczek:

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie miałem inspiracji do nakręcenia czegoś innego...

Kolekcjonerzy - odc. 7 - Figurki smoków - część 1

Ferrou fajny filmik. Edycja też widzę że całkiem fajna ale jakoś nie dla mnie. Po za tym nie ciągnie mnie do Shoguna, ale nie wątpię że gra bardzo fajna.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/kolekcja-zycia-i2191668371.html - Kiedy zobaczyłem tą aukcję nie spodziewałem się że ktoś zalicytuje.

W Muve.pl już nigdy chyba nic nie kupię. Totalne olewanie klienta, zero odpowiedzi, zero jakiegokolwiek wyjaśnienia.. A tak się cieszyłem z tej kolekcjonerki KB.

Jakby co to mam zafoliowanego Gothica w Big Boxie, chętnie się go pozbędę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maliniorz, bleub, lunatyx, Crix - cieszę się, że filmik się Was spodobał :) Pozdrowienia będą przy następnej okazji, także Maliniorz co ma wisieć nie utonie.

Jeśli chodzi o nagranie to akurat nie jestem z niego zbytnio zadowolony ale dobra - liczy się przecież zdanie oglądających.

Co do samej kolekcjonerki, to w sumie najbardziej podoba mi się... pudło zbiorcze ;)

Crix - zamiast smoków powinieneś pokazać te mangowe laski ;) W sumie na początku myślałem, że dziewczyna przyłapała Cię z inną i stąd te szramy na twarzy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ferrou,

W komentarzu pod unboxingiem napisałem to samo: pudło zbiorcze robi na mnie największe wrażenie, dalej fajnie wykonane karty i koszulka. Generalnie, szału nie ma, ale zestaw niezwykle klimatyczny i posiadający walory kulturalno-edukacyjne w postaci filmu i książki.

Popatrzcie jaki hype nakręciliśmy w kategorii kolekcjonerek: LUL WUT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zodiak

Dzięki za podrzucenie linka. Sam również nie miałem choć cienia podejrzenia, że ktokolwiek się tą aukcją zainteresuje. Gdyby to jeszcze wychodziło po ~5zł za sztukę to może jakiś handlarz wyskoczyłby z pensji w ten zestawik zainwestował. To samo z EK Więzów Krwii - zadziwiająco wysoka cena końcowa. Z jednej strony widać, że sporo osób zagląda do tego tematu i naszymi wypocinami (chyba wartościowymi jak widać) zaczynamy "trząść" allegrowym rynkiem (:trollface:). Joke ofc, w końcu dorwanie EK CoJ 2 w tak dobrym stanie nie jest łatwe.

Co do muve - dalej czekam na odpowiedź w sprawie moich Jaj ze Stali (jak to fajnie brzmi :trollface:). Z powodu błędu serwisu nie mam jak wykonać przelewu, a boję się, że niedługo automat samoczynnie anuluje mi zamówienie. Ponowię jutro pytanie na ich adres mailowy i jeśli cała sprawa się jakoś nie rozwiąże to już więcej moich pieniążków nie zobaczą (kolekcjonerki w przecenach będą wyjątkiem ;)) - jest dużo innych wysyłkowych sklepów internetowych, którzy dbają lepiej o klienta.

@Ferrou

Przypomniało mi się - zgadzam się ze stwierdzeniem, że 15 maja będzie boom filmików, relacji i "ochów"-"achów" przy okazji premiery Diablo III EK. Na pewno będzie duuuuży hype :cool:

W EK Shoguna 2 natomiast mnie najbardziej jara właśnie książka i film - obie bardzo wartościowe i raczej rzadko spotykane w tego typu edycjach. Plakat też imponujących rozmiarów, a do tego karty i koszulka. Za mniej niż 150zł naprawdę warto.

@Crix

Figurki bardzo okazałe, a charakteryzacja wiarygodna - się długo zastanawiałem, czy to nie naturalne blizny ;) Teraz chyba czas na mangowe dziewoje :cool:

Edit.

I zapomniałem, po co w ogóle tutaj o tej porze zajrzałem - miałem podrzucić jedno zdjęcie i zarazem wywołać sporo kontrowersji na koniec wieczoru :trollface:

Prawdopodobnie to pierwsze zdjęcie Edycji Kolekcjonerskiej Assassin's Creed 3 - foto.

Osobiście nie wiem, czy to fake, czy nie, ale wygląda dosyć wiarygodnie. Karton zewnętrzny ma imitować drewnianą skrzynkę (imho wygląda to dennie). Co Wy o tym zdjęciu sądzicie?

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DjAndzia

Średnio EK HoMM 5 chodziła po 70-80zł. Koniunktura będzie pewnie jednak zwyżkowa, więc tak do stówki można ją "łykać" :trollface:

@Rafi

Bardzo możliwe, bo w sumie to jeszcze bardzo wcześnie na planowanie edycji kolekcjonerskiej gry, która ma wyjść w październiku. Chociaż...

Ale na press kita to to pudło jest za duże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muve odpowiada na pytania od poniedziałku do piątku w godz 9-15 (albo 17). Ja tam nie narzekam na nich bo zawsze dostaję odpowiedź i rzadko muszę dłużej czekać.

Fajnie że filmik się wam podobał. Jednak przed dziewczynami muszę zakończyć temat smoków. Tak więc jeden filmik ze smokami jeszcze przed wami. Może jak się uda to już jutro zakończę ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub,

Obawiam się, że to jest jednak press-kit. Trochę za wcześnie na takie kompletne pakiety (prędzej w fazie prototypów, ale to studia nie powinno opuszczać), skoro gra jeszcze nie jest ukończona.

@muve.pl

Z nimi już tak jest. Moje pierwsze zamówienie, jakie u nich złożyłem ostatecznie nie doszło do skutku, a użerałem się z nimi niemal miesiąc, odpowiadanie na maile to nie jest ich domena - musicie być cierpliwi. Ostatnio na nich nie narzekam, ale jak widać nadal nie są idealni jeśli chodzi o realizowanie zamówień. Zobaczę jutro, co mi tam zapakowali :>

@DJAndzia,

Na chwilę obecną ciężko powiedzieć, ile ludzie dadzą za EK piątych Herosów. Rozum podpowiada max 120 zł, ale niektórzy zapaleńcy mogą mocno podciągnąć cenę, tak jak stało się z CoJ'em dzisiaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, mój link znalazł się na samym końcu str. 213, więc daje go jeszcze raz:

http://allegro.pl/bioshock-collectors-edit...2212079071.html

EDIT:

A tą EK CoJ2 sam zamierzałem licytować, no ale za max 120 zł... 255 ZDECYDOWANIE NIE!!!

Edytowano przez pat661
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...