Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Dziś czekałem na moją przesyłkę od muve, ale kurier coś zawalił, bo dopiero dziś wieczorem zlokalizowałem swoją przesyłkę online (a złożyli ją wczoraj rano, więc coś nie teges), dlatego muszę niestety czekać do poniedziałku.

Widzę że nie tylko mnie to spotkało, widocznie mieli masę zamówień po takiej promocji i coś poszło nie tak. Sam liczyłem że będę się dzisiaj cieszył/wściekał* z nowiutkiej/wybrakowanej* EK King's Bounty. Szczerz mówiąc troszkę się obawiam o stan tej kolekcjonerki.

*niepotrzebne skreślę w poniedziałek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was, kto zamawiał EK z tej wielkiej promocji w Muve.pl dostał już paczkę? Mam problem z moim zamówieniem, i potrzebuję porady.

Zamówiłem w niedzielę EK King's Bounty za 50 zł z przesyłką. W ten sam dzień dostałem e-maila że wpłata do nich doszła, mam status zamówienie potwierdzone i zawsze zaraz na drugi dzień dostawałem mail że przesyłka została wysłana, lecz nie tym razem. Czekam cały tydzień i nic, zamawiałem już u nich kilka razy i nie miałem takich problemów, tym bardziej że gra była dostępne w 24 h. Pisałem zniecierpliwiony do pomocy technicznej wczoraj i dziś, na adres zamowienia@muve.pl - żadnego odezwu, a wszystko chyba ułożyłem poprawnie (opisałem kłopot, podałem numer zamówienia i nazwę tego co zakupiłem). Może mi ktoś doradzić co robić w takiej sytuacji? Czy mam powody do obaw? Mam nadzieję że odpiszą w poniedziałek, bo w soboty i niedziele pomoc techniczna jest nieczynna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zamówieniem Jajec ze Stali na muve. Zamówienie potwierdziłem już w środę, jednakże zwlekałem z zapłatą aż do piątku. Dziś rano chciałem uiścić opłatę, ale w historii negocjacji przy zamówieniu zniknął button "płacę". Nie mam danych, które potrzebne są do przelania kasy i jestem w kropce. Napisałem dziś po południu maila do władz ale nie dostałem odpowiedzi. Po 7 dniach bodajże zamówienie zostanie anulowane. Jakieś pomysły co robić?

Kurcze chciałam tez zapłącić za swoją grę i mam taki sam problem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adzan,

W sumie dziwna sprawa, bo informację o przekazaniu paczki kurierowi i numer listu przewozowego dostałem wczoraj o 11.30, a na stronie kuriera potwierdzenie odbioru wyskoczyło dopiero dzisiaj przed 19.00. Trudno, świat się nie zawalił, ale sam z niecierpliwością czekam na mój pakunek. Również załapałem się na 'Kings Bounty'. To będzie mój drugi egzemplarz, ale nie wziąć za 30 zł to grzech. Najbardziej oczywiście nie mogę się doczekać 'Batman: Arkham City'.

@Zodiak,

Skoro stan zamówienia z 'potwierdzone' nie zmienił się na 'wysłane' to musisz zamęczać obsługę techniczną mailami, aż nie dadzą Ci znać co jest nie tak. Skoro zrobiłeś już wpłatę to musisz wyjaśnić sprawę, najwyżej oddadzą Ci pieniądze. Zeszłego lata miałem z nimi podobny problem, tyle że wybrałem opcję za pobraniem i po niemal miesiącu anulowali moje zamówienie. Zagrali trochę nie fair, bo w tym czasie mogłem kupić to samo gdzie indziej, a tak czekałem.

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój egzemplarz EK Duke'a zamówiłem w środę, pieniądze przelałem od razu i dzisiaj przesyłka mi doszła. Oprócz lekkiego uszkodzenia w rogu pudła, żadnych innych usterek nie stwierdziłem, więc mam nadzieję, że Wasze kolekcjonerki także będą w dobrym stanie.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie rozdziewiczyłem się w kwestii kolekcjonerek i zamówiłem to, co zamówić chciałem od zawsze, a na co beta jeszcze bardziej zaostrzyła mi apetyt, czyli EK Diablo 3. Zabawne jest to, że gdy ogłoszono zawartość tej edycji,to wszyscy psioczyli, że takie badziewne wydanie, a teraz się zabijają o to, bojąc się o to, czy im egzemplarzy wystarczy. Do tego widzę więcej deklaracji kupna EK niż normalnej edycji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hype na ME3 jest tak ogromny, że nawet się nie spodziewałem. Na alledrogo masa nielegalnych koszulek z nadrukiem z logo N7, ME, Bioware itp. i horrendalne ceny czegokolwiek z logo ME (tak, nawet komiksy po bagatela 90 zł).

Tak BTW - może ktoś się skusi? :trollface: Ja rozumiem, że to sprowadzane, że 280 stron i tak dalej, ale cena iście kosmiczna, jak na kosmiczną grę przystało. Jak ktoś odpowiednio się przygotował, to mógł na premierze gry zbić niezłe kokosy. Pewnie podobnie będzie z Diablo III albo GTA V.

A z innej beczki - wiadomo coś o EK Borderlands 2 i Alan Wake? Bo wychodzi na to, że w Polsce nie będzie obu, nie widzę żeby jakikolwiek sklep oferował, a do premiery nie tak daleko. A szkoda, choć premierówka Alana wygląda bardzo bogato jak na dzisiejsze realia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, wszystko zrozumiem, ale takiego bezczelnego żerowania na naiwności niektórych kupujących nie mogę pojąć. Rozgarnięta osoba sprowadzi sobie taki poradnik za średnio 80 zł wliczając już koszta wysyłki. Swoją drogą, pojawiają się już pierwsze kolekcjonerskie używki, zatem hype powoli opada :>

O kolekcjonerce 'Borderlands 2' jeszcze nie słyszałem, ale wielce możliwe, że w rezultacie sukcesu pierwszej części takie wydanie zawita i do Polski. O 'Alanie Wake' nadal cisza, a zagranicą dostępna jest już jakiś czas edycja kolekcjonerska. Moim zdaniem prezentuje się nieco gorzej od wersji xboxowej, ale osoby nie posiadające konsoli i tak powinny się nią zainteresować. Koszt sprowadzenia z UK to średnio 150 zł, zatem jak na kolekcjonerki niewiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no myślę że D3 nie wywoła takiej psychozy jak Mass 3, a to dlatego że 350-400 kosztuje nowa kolekcjonerka, trzeba by mieć sporo na inwestowanie (jakieś 2 razy tyle co w przypadku Massa - a i cena spekulacyjna musiałaby być z 600 a to już trochę dużo i chyba wielu śmiałków by na to nie było) a nie wiadomo czy nie będzie tak jak blizzard zapowiadał że nikomu nie braknie (myślę że właśnie po to żeby odstraszyć spekulantów pojawiła się taka zapowiedź)

a co do książeczki może się pomylili i miało być 99,99 bo nie sadzę żeby nawet przy takim ciśnieniu na serie znaleźli frajera co da 1000 PLN za byle książeczkę (choć mogę się mylić bo szaleńców nie brakuje jednak :D )

PS mam nadzieje że D3 będzie taniał bo mam zamiar poczekać na jakieś wyprzedaże - np w Cenedze po 50 zł (to ostatnie to żarcik jeśli ktoś miałby wątpliwość)

PPS a jakby ktoś szukał

http://allegro.pl/assassin-s-creed-revelat...2197952502.html

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, myślę, że to prędzej błąd w określeniu ceny, aniżeli żałosna zagrywka pod sprzyjający klimat.

Z 'Diablo 3' nie powinno być podobnych cyrków. Raz, że nakład będzie większy, dwa, cena również robi swoje. Wykupywanie tych kolekcjonerek wyłącznie na późniejszy handel z zyskiem to bardzo ryzykowne posunięcie, a pozwolić mogą na to sobie wybitnie nadziane jednostki. Szybkiego zbicia ceny mimo wszystko się nie spodziewaj. Przykład 'Starcrafta 2' pokazuje, że edycje Blizzarda zawsze są w cenie, a ich nakład nie będzie na tyle ogromny, żeby sklepy desperacko musiały się go pozbywać do srogich obniżkach. Jak już kupować to od razu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Diablo 3? Albo, tak jak w przypadku Starcrafta 2, w ciągu roku straci max 1/4 swej wartości, albo też, jak inne EK Blizzarda, najpierw spadnie do tych 250zł by potem stać się mega unikatem, jak dzisiaj WotLK czy Burning Crusade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wychodzi na to, że w Polsce nie będzie obu, nie widzę żeby jakikolwiek sklep oferował, a do premiery nie tak daleko. A szkoda, choć premierówka Alana wygląda bardzo bogato jak na dzisiejsze realia.

O kolekcjonerce nic nie wiadomo, ale zwykła edycja Alana wyjdzie na PC na przełomie marca i kwietnia nakładem CD Projektu w cenie jakichś 80 zł. Nie wiadomo jaka będzie zawartość edycji premierowej. A nic nie słychać, bo CDP pracuje nad polskim dubbingiem, więc pewnie ogłoszą jak już zakończą pracę dokładną datę premiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...