Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@up

No ba, jasne, że się opłaca. Ta EK rok temu w chwili premiery kosztowała 400-500zł (zależnie od sklepu). Świetna edycja za niewielkie pieniążki. Sama gra - FPS najwyższej klasy, graficznie bajka a gameplay wyjątkowo wciągający, także moim zdaniem must have dla każdego posiadacza PS3.

@Ferrou

Wystawiać EK Diablo III za tysiaka to sobie gościu może, ciekawe, czy znajdzie jelenia, który ją od niego kupi a potem jeszcze wpłaci ww. kwotę ;)

@CriX

Czekam na unboxing! Już chyba prawie 2 tygodnie nie było żadnego waszego unboxingu chłopaki. Jesteśmy po kolejnej fali obniżek na muve, więc pewnie za parę dni znów obrodzi filmikami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku marudzicie na ceny

Fallout 3 SK i tak bije wszystko na głowę - kolekcjonerki chodzą na PC średnio po 3300 PLN z wysyłka z stanów

Są ludzie którzy to kupują i cena będzie lecieć w górę

W sumie wiele gier zyskuje na wartości wiele traci zależy od nakładu

Jak Diablo będzie mocno ograniczony to najpierw i tak dostaną sklepy, później dopiero gracze

Więc cena jak dojdzie do 1000 PLN to będzie i tak optymistyczny wynik

Edytowano przez Mikel666666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło jej... Powiedzcie że nie chcecie moich unboxingów i będzie po problemie...

Przecież ja lubię wasze filmiki, a że ich nie robicie to już inna sprawa :D

Ten gość od EK Diablo 3 to chyba się dobrze opił za tą ceną na kup teraz.

Ferrou - robię dla lansu i zabawy. Dlaczego w końcu mam iść na łatwiznę jak mogę się trochę wysilić i zrobić coś oryginalnego i niepowtarzalnego? W końcu robię to dla was.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj jakoś tak od samego rana myślałem sobie, kiedy wreszcie nastąpi ta wyczekiwana premiera Diablo III, a tu proszę...

Oczywiście pre-order złożony. Mam zamiar kupić jeszcze zwykłą wersję pudełkową, ale z tym wstrzymam się do 15 maja, ponieważ myślę, że sieci hipermarketów nie przejdą obok takiego wydarzenia obojętnie i będzie ją można "wyrwać" nawet za 150 zł - 160 zł. To będzie moja kopia "służbowa" - taka do codziennego użytku, bo edycja kolekcjonerska nigdy nie zostanie rozdziewiczona :trollface: .

Co do ceny, to jestem nawet mile zaskoczony, bo spodziewałem się pułapu 400 zł wzwyż.

P.S. I znowu te wahanie, czy nie wziąć drugiego egzemplarza... :trollface:

Oczywiście, już z innego sklepu, bo jak wiemy jest limit 1 sztuki na osobę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na merlinie ponownie można zamówić EK Mass Effecta 3 na PC za niecałe 180. Gdybym nie zamówił ostatnio Heroesa, King's Bounty I F.E.A.R-a to może bym wziął.

A ci co kupowali na aukcjach za 400 to pewnie są teraz nieźle wkurzeni :trollface: .

PS

Widzieliście tą akcję z lunetą z Risena 2 na głównej ? Dzięki obrazkowi, który parę stron temu wrzuciłem można dość łatwo "zgadnąć", prócz jednego elementu. Ja tam wysłałem zgłoszenie na wszystkie strony z tym konkursem. Całość trwa do niedzieli, więc pewnie w poniedziałek zaprezentują zawartość oficjalnie i wystartuje pre-order.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha :trollface:

Wyobrażam sobie minę tych, którzy kupowali tą EK za 350-450zł...

Merlin ogólnie ma całkiem w porzo ceny - przykładowo CoJ The Cartel EK za 67zł.

@Kaczek93

Nie bój żaby, masz ponad 1k wyświetleń. Cena spokojnie wzrośnie do co najmniej 200zł. Co innego fakt, że Twój egzemplarz nie jest w najlepszym stanie - pewnie dlatego nie ma zbyt dużego szału na tej licytacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Mass Effect poszła za 132,50 + 18 (za przesyłkę)

Nie jestem za bardzo pocieszony, ale w sumie nic nie straciłem bo to był taki mały eksperyment.

Kupiłem ją od typa na gametrade za 66zł (już z przesyłką) tyle że bez smyczy. Smycz dokupiłem za 20zł więc miałem komplet i wydałem na niego niecałe 90zł.

Nie licząc kasy, którą włożę w wysyłkę zarobiłem 4 dyszki :)

Edit:

Zauważyłem że na Muve już nawet Jajca ze Stali są niedostępne :)

Edytowano przez Kaczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony tak niską ceną końcową za tego ME. Sądziłem, że spokojnie dobije do 250zł. Ludziom nagle zaczęło pieniążków szkodować :>? Osobiście wolałbym już wydać 200zł na używkę, niż wykładać 2x tyle za zafoliowany egzemplarz.

Z innej "beczki" - jestem niezmiernie ciekaw, ile Cenega zażyczy sobie za EK Risena 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zamówić Diablo 3 w edycji kolekcjonerskiej, ale mam mały problem otóż nie wiem w jakim sklepie zamówić wacham sie między gram.pl a muve.pl. I w sumie nie wiem bo jak kupilem ek me 3 na muve.pl to dostałem ek z troche rozwalonym opakowaniem. A na gram.pl boje się troche zamowic zeby znow nie bylo akcji jak z ek me 3. Gdzie wy byscie zamowili na moim miejscu?

Edytowano przez Massinio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zamówisz to twoja sprawa bo i tutaj i tutaj będzie dobrze. Ja zamówiłem na Gram.pl tylko dlatego, że płaci się dopiero 7 dni przed premierą więc zdążę zebrać brakującą gotówkę. Po za tym u nich masz gwarancję że dostaniesz grę przed premierą. Na dobrą sprawę na Muve też dostaniesz przed premierą, ale czasem bywa różnie. Ale tylko czasem, i nie gdy ja zamawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wirtus.pl :) Wychodzi najtaniej, bo 329zł. Jednak gdybym miał stanąć przed wyborem sklep.gram.pl/muve.pl - wybrałbym muve.

@kraven2000

Możesz uchylić rąbek tajemnicy za ile zdobyłeś te Legendy RPG (to Legendy RPG czy coś innego jest?) :)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, zamówiłem tą EK ME3, niech się EA udławi moimi pieniędzmi, ale to jedna z nielicznych gier spod szyldu EA, którą muszę mieć i to w najlepszej wersji. Nie wiadomo jakby to było później, pewnie ceny kiedyś tam spadną, ale jest ten Origin i tutaj przepadłoby dość wartościowe DLC z proteanem. Te 180 zł jeszcze do przeżycia, tym bardziej, że za 130 zł jest podstawowa wersja, więc nie wychodzi dużo drożej, nawet jak na tak biedną EK.

Co do EK Duke Nukem Forever... w sumie to zastanawiałem się i dopiero jak wyprzedano to nieco żałuję. :) Może gra sama w sobie nie jest porywająca (mimo iż mnie zawiodła, bawiłem się nieźle), ale za te 5 dych grzech było nie brać. Nad EK Diablo III nadal się zastanawiam. Niby sporo, ale kusi, kusi, nie powiem, w końcu to Diablo. Tylko że DII w ogóle mnie ominęło i sam nie wiem. Niby StaCraft II mnie zaskoczył (pozytywnie) na całej linii, więc pewnie i z DIII tak będzie... cały czas tylko to "ale".

@ CriX - z tym unboxingiem F3ARa pewnie przebierzesz się za jednego z tych braci... albo Almę? :laugh: Coś czuję, ze nas zaskoczysz. Czekam. :)

A tak BTW, wiadomo cokolwiek o EK Borderlands 2? Podobno ma takowa wyjść. Jakby cena była znośna, tak najlepiej do 250 złociszy na PC, no i zestaw byłby wart tej kasy, to może bym wziął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie w "Przeglądzie tygodnia" na GOL-u usłyszałem, że kolekcjonerka Guild Wars 2 ma kosztować.... 660 złotych i szczęka mi opadła...cena iście kosmiczna, fakt, że ponoć edycja podstawowa ma kosztować ok 250 zeta czyli też b. dużo ale cena kolekcjonerki to już totalny kosmos.

Edit. Wg. tego co tam mówili to było 242 złote ale CDP jeszcze ponoć negocjował niższą cenę ale wątpię żeby poniżej 200 zeszli...

Edytowano przez repta2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Repta coś chyba nie tak z ceną bo podobno podstawka ma być znacznie tańsza. Z resztą jakoś nie widzę, żeby ktoś się chciał rzucić na podstawową wersję gry za tyle kasy.

Ktoś chce pogadać na skype? Będę teraz, ale jeśli się nikt nie pojawi to nie będę siedział. Nie ważne czy macie kamerkę czy nie.

Szukajcie Crix Crix czy jakoś tak. Dajcie znać czy mam siedzieć czy nie.

Szczególnie czekam na Kravena i Ferrou :D A i Shortyyego :D

EDIT:

crix.kolekcjonerzy - pod tym jestem na Skype i zapraszam :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zamówieniem Jajec ze Stali na muve. Zamówienie potwierdziłem już w środę, jednakże zwlekałem z zapłatą aż do piątku. Dziś rano chciałem uiścić opłatę, ale w historii negocjacji przy zamówieniu zniknął button "płacę". Nie mam danych, które potrzebne są do przelania kasy i jestem w kropce. Napisałem dziś po południu maila do władz ale nie dostałem odpowiedzi. Po 7 dniach bodajże zamówienie zostanie anulowane. Jakieś pomysły co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub,

Może napisz do ich obsługi klienta, że masz błąd na stronie. Jeśli zamówienie potwierdziłeś, to Twojego egzemplarza nie mogli sprzedać komuś innnemu - teoretycznie oczywiście.

Dziś czekałem na moją przesyłkę od muve, ale kurier coś zawalił, bo dopiero dziś wieczorem zlokalizowałem swoją przesyłkę online (a złożyli ją wczoraj rano, więc coś nie teges), dlatego muszę niestety czekać do poniedziałku.

Generalnie ciekawi mnie, jak będą wyglądać ceny 'Guild Wars 2' w Polsce. Kolekcjonerkę jestem w stanie kupić, ale za max 350 złotych. Jeśli będzie droższa to podziękuję, bo aż tak szałowa to ona nie jest. Na chwilę obecną koncentruję się na 'Risenie 2', ale o nim nadal cicho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...