Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Po kolekcjonerce Mass Effecta 3 zrobię sobie przerwę z zakupem bogatych wersji. Żadna z nadchodzących gier nie interesuje mnie na tyle, by inwestować w EK. Z niecierpliwościa czekam na ogłoszenie składu kolekcjonerki nowego Tomb Raidera. O ile takowa będzie, ale taki tytuł zasługuje na bogate i atrakcyjne wydanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ale możesz o tym zapomnieć. Lepiej rozejrzyj się za figurkami TR bo jest ich sporo, i są naprawdę super. Co do cen to jest spora rozbieżność.

Ja powiem jedno, dwa:

EK - Infinite, Guild.

@DOWN

342-i-dont-want-to-live-on-this-planet-a

:P

Oczywiście zapomniałem że TO jest najnowsza część. EK powinna być jak najbardziej. Mnie też ciekawi co z tego wszystkiego wyjdzie - z gry, nie EK :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszły do mnie gadżety z EK Fallouta 3 (b grę mam na steamie), które kupiłem na allegro za 55zł z przesyłką. Po pierwsze jestem mile zaskoczony, że to prawdziwa EK a nie z Kompanii Graczy, bo zawierała obwolutę z opisem itd. (chyba, że w Kompanii też ją dają, ale wątpię). Opis po angielsku, ale to chyba normalne w tej kolekcjonerce? No i po drugie oraz najważniejsze. Zaskoczyłem się wielkością EK. Myślałem, że to w zwykłym pudełku śniadaniowym (jak by się tam jednak wtedy gra zmieściła to nie wiem) a tu duża figurka, przecudny artbook i Making-Off w zwykłej białej kopercie.

Dotychczas to moja najlepsza edycja kolekcjonerska.

PS Artbook powinien być po angielsku czy tylko ja tak mam?

@EK Darksiders 2

Mało elementów i soundtrack do pobrania, ale maska może to uratować o ile będzie przyzwoita wielkość.

Edytowano przez jacekw123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam artbook po angielsku, a kupiłem EK z grą.

A ponoć nowy Assassin ma mieć kolekcjonerkę, ale zawartość nie znana. Liczę na coś bardziej w rodzaju AC Brotherhood niż Revelations.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yep, pudelko zbiorcze od Brothrhooda wyglada swietnie, kodeks rowniez. Revelations mialo co prawda swoja EK (Animus, u nas niedostepna), ale procz ksiegi nie bylo w niej nic szalowego. Podejrzewam, ze ewentuany sklad edycji kolekcjonerskiej nowego AC zostanie ujawiony dopiero na przelomie kwietnia/maja. Do premiery wyznaczonej na koniec pazdziernika jeszcze sporo czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, jak już ktoś tu wcześniej wspomniał, za niewiele więcej w stosunku do premierowej edycji, dostajemy artbook i trochę DLC. Z drugiej strony za tak biedny zestaw płacić 200zł bym nie był skłonny. Dla zasady. A EK zawsze możesz sprzedać z zyskiem, widać przecież, jak bardzo stała się pożądana jeszcze przed oficjalną premierą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli ten tekst?

"PLEASE NOTE - Stock limited to 1 per customer, we reserve the right to cancel orders of multiple quantities."

Moim zdaniem to jest bezprawne. Jak to "zastrzegamy sobie"? Na jakiej niby podstawie? Takie działanie jest niezgodne z zasadą wolnego rynku i prawami konsumenta. Jak będę chciał to sobie zamówię 10 kopii i nikomu nic do tego.

BTW: przy okazji premiery Modern Warfare 2 podobną bzdurę można było przeczytać na półce obok rzeczonej gry (we Wrocławskim MM). To jest samowolka a do tego nielogiczne działanie. Co za różnica dla sklepu czy jedna osoba zakupi dziesięć kopii czy dziesięć kopii zostanie kupionych przez dziesięciu klientów? Kasa dla sklepu przecież ta sama...

Edytowano przez Ferrou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, że takie głupoty można obejść i to w dziecinny sposób. Jednak chodzi tu o nie obchodzenie a niezdrowe podejście sklepu do swoich klientów. Poza tym takie obostrzenia siłą rzeczy zmuszają właśnie do kombinowania jak tu obejść to i owo. Debilizm.

Edytowano przez Ferrou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale daje też możliwość kupienia gry innym, których nie stać na 5 sztuk na raz. Zrozum to. Ktoś kupi grę 5x żeby miał na handel po wygórowanej cenie. W ten sposób braknie 4 egzemplarzy dla normalnych, nie tak zamożnych graczy. To że ktoś będzie kombinował żeby i tak kupić te 5 sztuk to już jego wredna i zachłanna natura. Sklep chce być uczciwy dla wszystkich - każdy będzie miał taką samą możliwość na zakup gry.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CriX dobrze prawi. Jak ktoś kupuje kolekcjonerki na zysk, to niech sobie kupuje - ma prawo. Ale ja nie jestem za czymś takim. Bo dla zysku to rzecz oczywista, ale są też osoby, które chciałyby się nacieszyć własnym, jednym egzemplarzem o dużej wartości sentymentalnej. Tak BTW, swego czasu chciałem odsprzedać EK Wiedźmina 1, dobrze, że w ostatniej chwili wycofałem aukcję, nie wiem co mnie wzięło - dziś mocno bym żałował. Chciałem też sprzedać Big Box Duke Nukem 3D z dodatkami. Dziś gra ta jest dla mnie bezcenna. Co z tego, że zyskałbym 100 czy 150 zł? To tak naprawdę nic w stosunku do wartości sentymentalnej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX - Ja to rozumiem, rozumiem Ciebie i zgadzam się z Tobą. Ta cała sytuacja przypomina zamknięte koło. Sklep stosuje takie obostrzenia przypuszczalnie wcześniej zdobytym doświadczeniem, kiedy to właśnie, jak to nazwałeś, "wredne i zachłanne" cwaniaczki, kupowały po kilka egzemplarzy, odbierając tym samym możliwość kupna innym tego jednego jedynego. Jasne - to dość niemoralne zagranie. Jednak z punktu widzenia prawa pisanego, jakby jakiś nawiedzony się uparł i wytoczył proces cywilny takiemu sklepowi, oskarżając owego o pogwałcenie jego (tego nawiedzonego) praw konsumenckich, to najprawdopodobniej pozwana strona przegrałaby. Poza tym reguła pt. jeden egzemplarz = jedna osoba, jakoś tak kojarzy mi się z poprzednim, słusznie minionym, systemem ;)

Jednak powtarzam - rozumiem i podzielam Twoje zdanie w tej kwestii. Przykro pisać ale "sami sobie" jesteśmy winni takim obostrzeniom...

BTW: coś dzisiaj będziemy od Ciebie oglądać?

Wracając jeszcze to początku tej dyskusji czyli kolekcjonerki Diabełka III:

Też mam zamiar zakupić sobie to cacuszko. Diablo to klasa sama w sobie. Ciekawe tylko czy faktycznie pojawi się magiczne 400 złotych. Tym razem wydawcą ma być CDP - być może cena polskiej edycji okaże się tańsza.

Edytowano przez Ferrou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co z tego wszystkiego będzie... Kamerkę kupiłem ale widać jakieś dziadostwo... Szkoda gadać... może uda mi się ja zwrócić bo jak widzę to coś jest nie tak z nagrywaniem HD - pasy przez cały ekran... Dopiero w niskich rozdzielczościach coś się da nagrać ale to już jest żal a nie HD.

Na razie filmików z mojej strony nie będzie :(

Na EK Diablo 3 też czekam. Jak dla mnie najlepsza seria z gier blizzarda.

@DOWN

W takim razie pobawię się i może uda mi się ją chociaż skonfigurować żeby nie było problemu.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ CriX - może nieco przyofftopuje, ale nie oczekuj cudów po kamerce INTERNETOWEJ za 100 zł. To, że jest "HD", to tak naprawdę tylko rozdzielczość, a nie jakość obrazu. Całkiem przyzowity sprzęt masz od 300-350 zł, ale też cudów nie ma co oczekiwać. Jak coś, to pisz na PW, coś doradzimy.

To żeby nie było, powiem, że chyba nie żałuję, iż nie załapałem się na EK ME3 - piszecie, że jej cena podskoczy, a ja jestem więcej jak pewny, że będzie wręcz przeciwnie, przynajmniej do czasu. EK ME2 nie była wcale gorsza, a udało mi się ją wyrwać po kilkunastu miechach za 1/4 ceny w stanie idealnym. Że się nakład wyczerpał prze premierą? Nie dziwota, hajp na grę jest przeogromny, a niedługo po premeirze ludzie będą masowo pozbywać się EK, bo albo im coś nie podpasuje, albo obudzą się w ręką w nocniku "i po co mi to było, same bzdety". Sporo osób kupiło EK nie dlatego, że są kolekcjonerami i lubią te dodatki, tylko z hejpu właśnie, który po jakimś czasie minie. Zobaczycie, że jeszcze mi przyznacie rację. :wink: A że EK będą sprzedawane bez konta? Phew, też mi coś - zawsze mogę sobie dokupić, a na 2 drobnych DLC mi nie zależy. Zawsze wyjdzie taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...