Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Subskrybuje już kanał ;). Z resztą nie będę mówić że jest to kolejny dobry filmik. W szczególności szczery, bez owijania w bawełnę komentarz. Co bardzo mi się podoba.

Muszę powiedzieć że Anno2070 EK za 140 zł na empik.com, to może się teraz pokuszę. Cała seria jest wg mnie bardzo dobra. A że na ME3 EK nie zdążyłem. To jeszcze zobaczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cool movie, bro! ;)

Podoba mi się, to, że nie zanudzasz, nie jest przydługo, ale z drugiej strony filmiki nie składają się tylko z samego "unboxingu", znajdują się też w nich Twoje komentarze i przemyślenia. Całość ogląda się uważnie i z niekłamaną przyjemnością :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć na czym młodego przewijać ;)

Co do EK HoMM KWC - artbook ma 170 stron, instrukcja/poradnik 248. Ogarnij ten unboxing, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Tak w ogóle to nie widać na Youtube żadnego ciekawego unboxingu HoMM5 KWC. Może ktoś podjąłby się zadania :)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matrix312: bo młody trochę mi pobrudził łóżko co widać na pierwszym filmiku. Dlatego w ramach walki z plamami zakryłem je kocykiem :)

Bioshock 2 właśnie doszedł! Dzisiaj wrzucę unboxing Settlers 7 w celach edukacyjnych - jak ktoś następnym razem się zapyta czy to fajna kolekcjonerka warta 50zł to będzie miał odpowiedź.

Jutro zrobię unboxing B2 a w marcu Mass Effect 3. W tym przypadku (ME3) unboxing będzie z niespodzianką :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko się nie pobijcie o te filmiki, ok ? :P

@CriX w sumie to ja z chęcią obejrzałbym filmik z twoją kolekcją gier & gadżetów w roli głównej. Zawsze można nacieszyć oko czymś miłym :)

A tak pytanie z innej beczki - ciekawe kto zdobędzie jako pierwszy tego aczika :)

ddspng_rxpasxh.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dave: na pewno nie ja. Po tym jak CDP potraktowało kolekcjonerów, którzy zakupili wersję pecetową powiedziałem, że mowy nie ma aby dostali ode mnie chociażby złotówkę.

Poniżej prezentacja Settlers 7:

Co do filmików: moja kolekcja jest malutka i stanowi ledwie 30% tego co miałem. Crix ma czym się popisać i liczę, że też coś zamieści (w tym pozdrowienia dla mnie :> :> :> :> ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do filmików: moja kolekcja jest malutka i stanowi ledwie 30% tego co miałem. Crix ma czym się popisać i liczę, że też coś zamieści (w tym pozdrowienia dla mnie :> :> :> :> ).

Możesz na to liczyć :D

Ale i tak jesteś wolny :P

Filmik obejrzałem i skrytykowałem w komentarzu nim tutaj napisałeś o nim :D

PS.

Na forum Kolekcjonerzy zamieściłem ofertę, którą ostatnio dostałem. Jest bardzo korzystna dla wszystkich, którzy postanowią zostać użytkownikami tego forum :D Jak nie to przynajmniej zapraszam do poczytania.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej - jeśli wy chcecie. bez motywacji to nie będzie mi się chciało tego robić...

Ja nie mam nic przeciwko, fajnie było by oglądać taką kolekcje jak Twoja :wink:

EDIT:

Kraven- Ja na początku usłyszałem "znalazłem aukcje z tą grą za 1,50...":D

Edytowano przez pat661
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ME 3 EK będzie dostępna pewnie po premierze bo jak ludzie zobaczą co dostaną to będą się pozbywać. Oczywiście DLC sobie wykorzystają itd ale i tak kolekcjonerzy będą chcieli mieć tą EK. Mi tam specjalnie nie zależy mimo, że mam poprzednie dwie. Po za tym bardziej potrzebuję kasy na EK Diablo 3 i ewentualnie jeśli będzie EK Guild Wars 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...