Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Jestem totalnie zaskoczony faktem, że CDP postanowiło wydań odmienną EK 'Wiedźmina 2' na X360. Brawo za nie pójście na łatwiznę. Design pudełka oraz okładka artbooka strasznie mi się podobają. Zawartość albumu będzie prawie na pewno identyczna, jak w PC-towych kolekcjonerkach... Za taką cenę osoby nie mające jeszcze W2 powinny mocno rozważyć zakup, o ile port konsolowy nie okaże się rozczarowaniem roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Ciekawe dlaczego zrezygnowali z popiersia...

Bo było z nim więcej problemów niż korzyści. Mój znajomy, który otrzymał EK Wiedźmina 2 jako prezent 18-stkowy (to była 18 mocno growa :biggrin: ) miał w środku praktycznie obskrobaną i nadpękniętą figurę Wiesia. Oczywiście był telefon do dystrybutora a potem do sklepu czy jet możliwość zamiany popiersia. Po długich rozmowach i wontach ze strony pewnego sklepu internetowego popiersie zostało wymienione na nowe, nieuszkodzone. Wina została zwalona na kuriera. Przypuszczam, że takich sytuacji było o wiele więcej a jest z tym trochę zachodu. I właśnie pewnie dlatego z niego zrezygnowano.

Kupiłbym, ale nie mam Xboxa 360 :(

są dwa rozwiązania tego problemu: a) kupujesz X360 odrazu z Mroczną Edycją Wieśka i po kłopocie - choć jest to kosztowne rozwiązanie :P

b) kupujesz EK - gadżety zostawiasz, grę odsprzedajesz.

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma portu na PS3, pytam się? Wydanie bardzo bogate w stosunku do swojej ceny i w porównaniu do innych gier konsolowych, z drugiej jednak strony dostajemy odgrzewanego kotleta i zagrają w nią tylko Ci, którzy nie mieli przyjemności obcować w PC'tową wersją Wieśka 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo było z nim więcej problemów niż korzyści. Mój znajomy, który otrzymał EK Wiedźmina 2 jako prezent 18-stkowy (to była 18 mocno growa :biggrin: ) miał w środku praktycznie obskrobaną i nadpękniętą figurę Wiesia. Oczywiście był telefon do dystrybutora a potem do sklepu czy jet możliwość zamiany popiersia. Po długich rozmowach i wontach ze strony pewnego sklepu internetowego popiersie zostało wymienione na nowe, nieuszkodzone. Wina została zwalona na kuriera. Przypuszczam, że takich sytuacji było o wiele więcej a jest z tym trochę zachodu. I właśnie pewnie dlatego z niego zrezygnowano.

To było pytanie retoryczne, więc nie wiem po co Twój wywód o ''szkodliwości'' przeklętej głowy Geralta. Zwłaszcza, że sam mam ją na półce i z wymianą nie było żadnych problemów - każdy, kto chciał leb wymienić, zgłaszał reklamację i w jednym terminie wszscy dostali nowe popiersie wraz z zadośćuczynieniem.

Tak patrząc na pudełko zbiorcze to chyba wiedźmiński znak jest wypukły, skoro jest napisane ''płaskorzeźba'', co jest fajną sprawą, szkoda, że na PC tegoż nie ma.

Nie zgodzę się również z tym, że W2 na X360 to odgrzewany kotlet. Posiadacze pudeł dostaną edycję kompletną, połataną, ulepszoną, czyli taką, jaką winni otrzymać PC - towcy 17 maja. Ponadto gra pomimo gorszej grafiki niż na PC na x360 wrażenie z pewnością zrobi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asekuracyjne złożyłem zamówienie na EK Wiedźmina 2 pod X360 - strasznie mi się podoba to wydanie i byłoby głupio, jakby później nie było możliwości dostania. Zresztą, do kwietnia zawsze mogę anulować pre-order. Cena kusząca, wczoraj rozpływałem się nad designem pudełka i okładką artbooka, dziś dodam jeszcze, że cieszę się na wiedźminski medalion, którego nie mam, a wiadomo, po ile chodzą osobne egzemplarze na Allegro - podpowiem, że drooogo. Gra jest kapitalna, zawsze można ją przejść raz jeszcze i przy okazji nabić sobie acziki :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się również z tym, że W2 na X360 to odgrzewany kotlet. Posiadacze pudeł dostaną edycję kompletną, połataną, ulepszoną, czyli taką, jaką winni otrzymać PC - towcy 17 maja. Ponadto gra pomimo gorszej grafiki niż na PC na x360 wrażenie z pewnością zrobi.

Wersja X360 pojawia się 11 miesięcy po wersji PC'towej, więc każdy fanatyk pierwszej części zdążył zapoznać się z tym tytułem daaawno temu. Dlatego też wydawcy zastosują agresywną politykę cenową, by przyciągnąć nowych graczy. Bo i co mają zrobić, wydając odgrzewanego kotleta :)?

O wersji PS3 nic nie wiadomo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: dlaczego fanatyków? Te określenie me obraźliwy wydźwięk. Wolałbym, żebyś użył słowa ''fanów''. Po drugie: na zachodzie PC nie istnieje praktycznie, owszem, sporo ludzi ma mocnego PC i konsolę, ale większość gra na konsoli a używa Maca i nie ma możliwości grania na PC. Więc ciężko mówić o odgrzewanym kotlecie, tym bardziej, że cena na zachód jest wysoka (59 ? bodajże).

Wersja na PS3 zapewne już nie wyjdzie, bo twórcy będą się chcieli skupić na nowych grach, a wśród nich są bodajże dwa tytuly triple A na więcej niż jedną platformę, wiec raczej to już ostatnie chwile prac nad W2.

Wracając do EK - design pudełka również mi sie podoba, fajny medalion, artbook zapewne identyczny w środku jak w wersji na PC, więc ogólnie nie warto kupować jesli się nie ma w cholerę kasy. Ja nie mam, tym bardziej, że ciułam na ME3 być może EK :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamowiłem EK W2 na Xboxa 360. Jestem chyba w pierwszej 500. Zawsze chciałem mieć medalion. Poza tym piękne pudełko i artbook.

Co do Artbooka to skąd wiecie, że będzie taki sam. Jasne, ja też tak przewiduję, ale mam cichą nadzieję na to, że będzię inny. Dlaczego?

Bo skoro CDP nie poszedł na łatwiznę w przypadku EK, to może nie pójdzie na łatwiznę w przypadku Artbooka. Chciałem kupić EK AC1, ale to naprawdę niezłe wydanie Wieśka. Poza tym mam zamiar spredać samą grę po tym, jak dostanę EK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, jak się ładnie zbieractwo zaczęło rozwijać... Jak sprzedasz grę to będziesz miał piękne niekompletne wydanie kolekcjonerskie. Ładne to to nie będzie... Co do artbooka to bym się nie zdziwił jak będzie taki sam. Co w końcu można innego wymyślić gdy się ma już gotowe grafiki. Przecież chyba nie będą robili nowych tylko na potrzeby wydań konsolowych.

Pamiętajcie. Edycje kolekcjonerskie to nie pokemony - nie musicie mieć ich wszystkich :P

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Ja z growych gadżetów mam tylko wiedźmiński medalion wyżebrany (dosłownie) od kolegi i koszulkę z Arishokiem z Dragon Age 2. I to mi do szczęścia wystarczy. Nikt jeszcze nie wpadł na taką kolekcjonerkę, która by mi podpasowała w stu procentach, bo wybredna ze mnie bestia... Jak coś mi się spodoba, to po paru miesiąch i tak wynajdę na allegro. Będę skłonna zapłacić te kilka stów za super-duper wydanie tylko w wypadku dodania naprawdę ładnej... Figurki. Z tego powodu nie zainwestowałam w EK Wiedźmina 2 - popiersie Geralta mi się wydało upiornie wręcz niedopracowane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oczywiście filmikiem się nie podzieliłeś... Samolub :P

Linka daj, każdy kto nie widział pewnie by chciał zobaczyć.

Ja cały czas się modlę żeby była EK Guild Wars 2. Pierwsza część jak pamiętacie wraz z dwoma dodatkami jeśli dobrze pamiętam miała EK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek się jeszcze dobrze nie rozkręcił w tym roku a ty już zakładasz, że nic ciekawego się nie pojawi... Skoro tak ci zależy żeby kupić coś na hura to kup sobie tamtego AC i będzie po pieniądzach. A jak nie to Batman. I tak on z tych co zostały to chyba najlepszy.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmu o EK konsolowego Wieśka wynika, że artbook będzie taki sam jak w edycji na PC. Szkoda, ale można było się tego spodziewać.

@ Szortii: EKAC:R kupować IMO niewarto, artbook cienki, reszta to (poza grą oczywiście) mało warte dodatki.

Lepszą inwestycją będzie nowy Batman. Na Twoim miejscu uskładałbym jeszcze 150zł i kupił o wieeele bogatszą EK Diablo ]|[.

Edytowano przez matrix312
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...