Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Czy rachunki zakupu w sklepach internetowych też przyjmują? Bo rzadko kupuję w tradycyjnych sklepach.

Przyjmują, sam dzięki nim nabijam sporą liczbę punktów.

P.S. Wiecie może, czy jeśli wezmę trzy gadżety, to za przesyłkę zapłacę osobno, czy potraktują to jako jedno ,,zamówienie''?

Wszystko przychodzi w jednej paczce i nie płaci się za każdą rzecz osobno.

P.P.S. Spory ruch tutaj ostatnio, w dwa dni napisaliśmy dwie strony. Oby tak dalej!

:spam::spam::spam::spam::tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, mam ponad 700 punktów, pomyslałem "coś se wezmę" bo nigdy nic nie brałem z KG. A tu zonk: koszt wysyłki pokrywam JA i to jeszcze w kwocie 20zł! Niech mnie pocałują w szanowne cztery litery. Pierdziele takie coś, same nagrody dosyć słabe. Kiedyś EMPIK miał swoją kartę klubową i jak coś wygrywałem to oni pokrywali koszt wysłki. A 19.90 za list polecony to jest cholerne zdzierstwo, bo to powinno kosztować max. 10 zł wliczając kopertę NAJWIĘKSZĄ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się zapytam. Jak informują o tym że wysłali nagrode? Wysyłają e-maila? Czy zmienia się coś w profilu? A Iselor fakt koszty wysłki też chumoru mi nie poprawił. Ale i tak się to opłaca np ta figurka normalnie kosztuje 70 zł i koszty wysyłki więc nie ma płaczu. I dzięki matrix312 że mi przypomniałeś o KG bo bo dzięki temu mam dodatkowy bardzo fany prezent na urodziny.

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, porywająco to nie wygląda... Z tych nagród to już wolę jakoś sensowną książkę. A kolekcjonerka Call of Juarez zmieniła status na dostępność w 24h zamiast 3-5 dni. Nie wiem czy się nie skusić, bo coś inne sklepy cen nie spuszczają

PS Wiecie czy jak skseruje Cenedze fakturkę to też dostanę punkty na KP za grę ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...