Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Wiem, że to zakrawa o mały offtopic, ale jest to związane z kolekcjonerstwem.

Sprawa wygląda następująco:

Pewnie wszyscy słyszeliście o Kompanii Graczy. Dla przypomnienia: za rejestrację gier Cenegi przyznawane są nam punkty, które można wymienić na nagrody. Do zgarnięcia artbook'a i soundtrack'a z Fallout'a 3 brakuje mi 80 pkt.

Jeśli ktoś jest łaskawy, niech się podzieli jakimś kodem, obiecuję, że podzielę się zdjęciami :P

Jeśli jesteście ciekawi, jak to wygląda:

nagroda_1533.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić jakąś grę Cenegi, a nie żebrać o punkty? :) Co do tego artbooka to z góry mówię, że jest on 'wyjęty' z kolekcjonerki F3 i jest w całości po angielsku. Ale fajna rzecz dla fana serii.

J. angielski mi nie straszny :P

Żeby kupić grę Cenegi dla punktów to nie za bardzo mam ochotę, a musiałbym wydać dobre 70-80zł. Pozostaje żebrać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matrix - krótka piłka. Skanujesz paragony na których WYRAŹNIE widać jaką grę kupiłeś. Wysyłasz im skany w mailu. Oni wg swojego przelicznika dają ci pkt. Pisze o tym na ich stronie. W ten sposób ja uzbierałem 6k punktów na replikę. Warto wspomnieć że trzymałem WSZYSTKIE paragony 5 lat wstecz.

Tak więc jak bym się uparł to bym wam wyliczył ile mniej więcej przez 5 lat wydałem na gry XD

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić jakąś grę Cenegi, a nie żebrać o punkty? :) Co do tego artbooka to z góry mówię, że jest on 'wyjęty' z kolekcjonerki F3 i jest w całości po angielsku. Ale fajna rzecz dla fana serii.

J. angielski mi nie straszny :P

Żeby kupić grę Cenegi dla punktów to nie za bardzo mam ochotę, a musiałbym wydać dobre 70-80zł. Pozostaje żebrać :P

Z tego co mi wiadomo tytuły kupione do 2 miesięcy po premierze są punktowane podwójnie, więc chyba wystarczy reedycja za 40.

Sam z KG miałem 2 prenumeraty CDA, trochę komiksów i książkę. Chyba jest też zniżka na 40% na PC, ale z tego co pamiętam nie obejmuje tego co lubimy najbardziej- kolekcjonerek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na złość żadnego paragonu nie mam. Dzisiaj doszło do mnie Dungeon Siege III wygrane w konkursie, które dało mi 260 pkt, ale bez paragonu oczywiście. Następne 60 pkt. zapewniły mi dwie PKK, ale paragony dawno wyrzuciłem.

Przed świętami dojdzie jeszcze Wiedźmin z platynki i GTA: SA z PG, więc trochę punktów dojdzie i pewnie starczy mi na obiekt, o którym wspominałem wcześniej. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtpoa ale nie wiem gdzie się za pytać o to. Z kompani graczy wziełęm sobie figurkę nathana spencera za 200 punktów i koszy wysylki 15 zł. Kliknełem na to potem dałem "weź nagrody" i zniknelo mi to z koszyk i zabrał te 200 punktów. Mam to teraz w "moje nagrody". W FAQ dowiedziałem się że trzeba płacić przy odbiorze i wysyłają na aktualnie podany adres. To znaczy że teraz pozostaje czekac na kuriera?

A żeby nie było. Kupiłem kolekcjonerke Alone in the dark za te cenę szkoda nie brać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do figurki to chyba ja wziełem ostatnią po tym jak miałem ją "moje nagrody" chciałem coś sprawdzić a w katalogu już jej nie ma :tongue:. Dzięki Shortyy za odpowiedź. W sumie niezła okazja ta figurkę o ile to ta sam co dałem ją w linku to kosztuje 65 zł + kw a tu tylko 15 zł na wysyłkę. Ile tak średnio czekacie na przesyłki z KG?

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samej Kompani to super sprawa. Za jej pomocą "wygrałem" moją:

M15 od CA

(pokrowiec i kulki dokupiłem).

Replika kosztowała bagatela: 6k punktów :D W sklepie jej cena to ok 1200 zł XD

O to chodzi. Nie czytałeś wcześniejszych postów?

Obecne nagrody są raczej słabe. Na początku można było naprawdę super rzeczy wyrwać. Obecnie warto obserwować Aukcje w poszukiwaniu fajnych rzeczy (Aukcje KG).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matrix - krótka piłka. Skanujesz paragony na których WYRAŹNIE widać jaką grę kupiłeś. Wysyłasz im skany w mailu. Oni wg swojego przelicznika dają ci pkt.

Czy rachunki zakupu w sklepach internetowych też przyjmują? Bo rzadko kupuję w tradycyjnych sklepach.

P.S. Wiecie może, czy jeśli wezmę trzy gadżety, to za przesyłkę zapłacę osobno, czy potraktują to jako jedno ,,zamówienie''?

P.P.S. Spory ruch tutaj ostatnio, w dwa dni napisaliśmy dwie strony. Oby tak dalej! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z nowszych wieści: zamówiłem Two Worlds II Royal Edition w sklepie Reality Pump za 100zł z groszem (140zł - cena zwykła, ale w nowym CDA znajduje się kupon rabatowy -25% na zakupy w tym sklepie, widać fortuna mi sprzyja ;)) [...]

Wszystko super i sam ją chcę wkrótce zakupić, ale jest jeden mały problem - ta gra nie posiada polskiej wersji językowej i pomimo, że znam co nieco język angielski, to jednak w grę RPG, gdzie jak wiemy jest sporo tekstu do przeczytania, to wolałbym zagrać przy akompaniamencie polskich napisów.

Od kilku dni jest możliwość ściągnięcia patcha polonizującego, który jest dostępny po wykonaniu zamówienia TWII: Royal Edition w sklepie Reality Pump :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...