Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Cartel i "Jaja ze Stali" za 2 stówki to bardzo dobry zakup - 2 bogate kolekcjonerki w cenie jednej.

Jeśli Twój apetyt nadal nie jest zaspokojony to bierz EK F3AR - cena w granicach stówki, a gierka zacna, no i figurka Almy.

Dla 11-latka :>? Choć może przesadzam :tongue: ...

Czyżbym był dyskryminowany ze względu na młody wiek? :P Na upartego mogę Ci wytoczyć sprawę w sądzie :D

Ale z F.3.A.R.'a raczej nici, bo ,,Produkt niedostępny'' :/ Jak na złość wszystkie EK na muve, które kosztują mniej niż stówę są niedostępne :wallbash:

A co do EK Twierdzy 3, to nawet za stówę się średnio opłaca. Papercraft, koszulka z brzydką facjatą, pendrive i drewniane pudełko (IMHO najlepsza część zestawu) to średniak, jeśli chodzi kolekcjonerki.

Edytowano przez matrix312
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdza 3 i CoJ: The Cartel to takie same kaszanki. Zamiast tych dwóch kolekcjonerek wolałbym oszczędzać na kolekcjonerkę np. Skyrima.

Jakoś to twoje "kaszanki" nie ma przełożenia na rzeczywistość. No może prócz Twierdzy 3 bo tylko z tym mogę się zgodzić.

Skoro chcesz Skyrima to zaczynaj oszczędzać bo inaczej nie będziesz miał żadnej z nich :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że lepiej sobie uskładać te 400-500 zł i kupić jedną, ale konkretną kolekcjonerkę - SKYRIM, aniżeli wydawać po stówce na EK gier przeciętnych, których zawartość również nie powala wykonaniem i bogactwem. Odrobinę samozaparcia, ambitne dążenie do celu i mamy ogromny powód do radości.

@matrix, prawda w oczy kole? Tak naprawdę, to nie powinieneś grać w gry o PEGI wyższym niż 12. Jeśli na CDA nie jest tolerowane w żaden sposób piractwo, to jak można nazwać ignorowanie przez modków deklaracji 'dzieci', które zamierzają kupić i grać w gry dla dorosłych - ignorancja, lenistwo, przyzwolenie, czy hipokryzja? :> Żeby nie wyjść na nudnego obrońcę moralności dodam, że pierwszego PC dostałem w 1998 roku, czyli w wieku 11 lat, i na starcie miałem 'Carmageddona' :> Bynajmniej z tego powodu nie wyrosłem na psychopatę :> Prawo to prawo, a jeśli je łamiesz to rób to po cichu.

PS: Czyżbyś dostał w prezencie nowego PC, że rozważasz zakup tak wymagających sprzętowo pozycji?

@CriX, widać mamy odmienne spojrzenie na gaming. Uwielbiam produkcje Blizzarda, a moją ulubioną marką jest mimo wszystko StarCraft. Nie uważam go za nudną strategię nastawioną na spamming jednostek i szybkość. Owszem, trzeba mieć skilla przy wyższych poziomach trudności, czy rozgrywkach w sieci, ale trzeba też solidnie wysilić umysł. Wiedzieć jakie budynki stawiać, jakie jednostki są odpowiednie w danej sytuacji itp. Zresztą, kampania w StarCrafcie 2 otwarła się na casuali i mamy w niej wiele elementów RPG.

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że lepiej sobie uskładać te 400-500 zł i kupić jedną, ale konkretną kolekcjonerkę - SKYRIM

Tak naprawdę, to nie powinieneś grać w gry o PEGI wyższym niż 12

Prawo to prawo, a jeśli je łamiesz to rób to po cichu.

PS: Czyżbyś dostał w prezencie nowego PC, że rozważasz zakup tak wymagających sprzętowo pozycji?

SKYRIM nigdzie nie jest dostępny, więc nici z jego zakupu, a inne kolekcjonerki po 400-500zł to CoD'y, za którymi nie przepadam.

Co do PEGI, to w Polsce nie jest to objęte prawem, więc teoretycznie kasjerki w Empikach mogą sprzedać GTA IV 5 - latkowi. Psychikę mam w porządku, z nożem po ulicy nie biegam, ani nie widzę w każdej małej dziewczynce... kogoś innego :P

Co do kompa to w okolicach Wielkanocy będę mieć już normalny, dobry sprzęt, więc zaczynam już kupować tytuły, które będę musiał nadrobić. Przecież, gdy dostanę nowego kompa, nie będę miał ot, tak sobie ok. 1000zł na growe zaległości. Stąd właśnie w mojej kolekcji min.: Wiedźmin 2, Two Worlds 2, a z muve.pl idą właśnie do mnie Bioshock 2 i Fallout 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena może świetna, ale sama gra na poziomie Cartela.

Nie ma to jak porównać ze sobą gry z całkiem innych gatunków.

Twierdza 3 i CoJ: The Cartel to takie same kaszanki.

O Twierdzy nic nie napiszę, ponieważ nie grałem. Co do CoJ grałem, a nawet kupiłem EK w dniu premiery i nie uważam tej gry za kaszankę. Jeśli uważasz, że zasługuje ona na to "zaszczytne" miano tylko dlatego, że na jakimś śmiesznym serwisie ludzie ją zjechali to pozostaje mi zrobić tylko jedno :rozpacz: . Oczywiście jeśli grałeś i na tej podstawie wyrobiłeś sobie opinię, to zwracam honor.

Wracając do tematu EK

Miał ktoś w łapkach/widział na żywo/kupił EK IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover? Czy opłaca się wydać na nią 170-190zł?

(pytanie retoryczne)

. Nie ukrywam że chętnie bym ją kupił, ale cena mimo premiery w marcu nadal wysoka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdza 3 i CoJ: The Cartel to takie same kaszanki.

O Twierdzy nic nie napiszę, ponieważ nie grałem. Co do CoJ grałem, a nawet kupiłem EK w dniu premiery i nie uważam tej gry za kaszankę. Jeśli uważasz, że zasługuje ona na to "zaszczytne" miano tylko dlatego, że na jakimś śmiesznym serwisie ludzie ją zjechali to pozostaje mi zrobić tylko jedno :rozpacz: . Oczywiście jeśli grałeś i na tej podstawie wyrobiłeś sobie opinię, to zwracam honor.

Oczywiście, że grałem. Nie przeszedłem całej bo grałem na ps3 brata, więc jeśli końcówka całkowicie odmienia obraz gry to inna sprawa.

Edytowano przez Jachus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK gier przeciętnych, których zawartość również nie powala wykonaniem i bogactwem

Jako gracz nie jestem wybredny, lubię wszystkie gatunki poza FPS'ami.

No i już bez przesady, EK DNF'a i Cartel'a można by kupić dla samych gadżetów, a F.3.A.R jest grą ocenianą przez Metascore na 74, więc o niej nic złego powiedzieć nie można.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko prawda, jedynie SUGERUJĘ swój punkt widzenia. Kolekcjonerki SKYRIM można często spotkać na allegro, także dla chętnego nic trudnego.

Jeśli ktoś nie jest przesadnie wymagający i może sobie pozwolić na częste kupowanie gier, to EK Cartela i F3AR'a są niezłymi opcjami. Słowo 'niezłymi' robi róźnicę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW to tylko i wyłącznie pijawka na pieniądze, przeciętne MMO

Aż kurna nie przepuszczę :tongue: . Można nie lubić Blizzardu, ale oczerniać tak wybitne MMO jakim jest WoW? Do dzisiaj nie ma godnego następcy tej mającej już 7 lat gry (być może najnowszy Star Wars coś w tej materii zmieni) i śmiem twierdzić, że i za 10 lat ten tytuł będzie nadal bardzo grywalny. Ludzie wciąż "expią" (a "prawdziwy fun zaczyna się po osiemdziesiątce piątce" ;)), kolejne dodatki w drodze. Jednym słowem - Twoja wypowiedź to bzdura. Grałeś Ty w WoWa kiedykolwiek :>?

No i to chyba ja przypadkiem zacząłem mały flejm war na temat "opłacalności" zakupu 2 EK nienajwyższych lotów gier. Te kolekcjonerki za obecną cenę warto nabyć choćby dla samych dodatków - kosztują teraz mniej, niż sama tylko gra w dniu premiery. A krążek traktować jako miły dodatek ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu EK

Miał ktoś w łapkach/widział na żywo/kupił EK IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover? Czy opłaca się wydać na nią 170-190zł?

(pytanie retoryczne)

. Nie ukrywam że chętnie bym ją kupił, ale cena mimo premiery w marcu nadal wysoka.

W tym sklepie jest za nie całe 50 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można nie lubić Blizzardu, ale oczerniać tak wybitne MMO jakim jest WoW?

facepalm.jpg

Wybitne... ten obrazek jest wybitny.

Nie będę się wypowiadał na ten temat... I grałem.

Co do Ek to Japończycy mają najlepiej bo większość ich EK bije na głowę wydanie US czy EU. Szkoda że u nas tak trudno je dostać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikel a ile widziałeś Japońskich EK?

Ale trzeba przyznać że rosyjskie też są świetne. Na dobrą sprawę to widziałem ich baaaaardzo mało więc nie pisałem o nich.

Tak. Dobrze że mamy porządne wydania. Po za tym nie ma u nas cenzury jak w niemieckich wydaniach. Warto wspomnieć że niemcy właśnie narzekają na swoje wydania ze względu na cenzurę jak i język. Kuzynka z niemiec potwierdziła mi to nie raz. Ona osobiście woli polskie wydania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ UP

Trochę widziałem japońskich

Zawsze pozostaje niedosyt. Cieszyć się trzeba z tego co się ma :)

W sumie mój znajomy z Anglii jak zobaczył jakie są u nas kolekcjonerki to średnio 3 różne gry miesięcznie zamawia. Przyzwyczailiśmy się do pewnych standardów i tego oczekujemy.

BTW coś co mnie rozwaliło

Coś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ek nowego batmana w wersji rosyjskiej świetnie się prezentuje, ale pewnie nie da się sprowadzić :/

To że strona rosyjska, nie oznacza, że kolekcjonerka też... To edycja przygotowana specjalnie przez nVidię, jest do wygrania tutaj. Niestety, tylko dla USA i Kanady...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio uzupełniłem moją całkiem sporą kolekcję o EK WoWa Wrath of the Lich King. Zagrać pewnie nigdy nie zagram, ale niebieskie, wściekle mroźne pudło wygląda wspaniale, podkładka pod mysz świetnie się sprawdza, soundtrack jest znakomity, a talie kart także się przydadzą. Ogólnie rzecz biorąc, jedna z lepszych edycji kolekcjonerskich, jakie posiadam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...