Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@UP

Ja właśnie czegoś takiego nie uznaję. Kupuję tylko gry w które chcę zagrać. Jeśli chodzi o gry to nie bawi mnie posiadanie dla posiadania...

Mam to samo. Co prawda zdaję sobie sprawę że ze względu na to że szybciej kupuje niż gram wiele tytułów długo czeka w kolejce, ale w kocu na każdy tytuł przychodzi jego pora:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas podchodzi inaczej do kolekcji.

Wiele nawet nie mam pełnych tylko artbooki zbieram.

Tak trochę offtopowo link - ciekawostka co o tym sądzicie

Podejrzewam że za "jakiś czas" pojedyncze tytuły z naszych kolekcji osiągną ceny od kilkuset do kilku tysięcy złotych. A całe kolekcje? Bój sie Boga:D Ale ja nie zamierzam sprzedawać:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, pierwsze Świąteczne zakupy zrobione. Wśród nich nie mogła nie znaleźć się lymytka Bioshocka 2.

Teraz pozostaje czekać na kuriera kurierów - ostatnio wygrałem całkiem ciekawy zestaw gier. (F.3.A.R.; Black Mirror II;

Black Mirror III; Lost Horizon; FIM Speedway 4)

Razem to aż 11 gier do ogrania - Święta pełną parą! :cheesy:

Jak u Was ze Świątecznymi zakupami?

Edytowano przez matrix312
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat "kupujesz dla kolekcjonerskich gadżetów, nie patrząc na grę?" powraca jak bumerang. Nie widzę sensu kupować kolekcjonerki, jeśli nie trawimy gry, o jakiej dany pakiet traktuje. Tym samym ciepłą uryną olałem takie pozycje jak 'Twierdza 3', 'Red Orchestra 2', czy 'Men of War: Vietnam'. Mam swoje granice i kupuję jedynie EK gier, na które jestem na maksa nakręcony (ultymatywny fan, wysokie stężenie hype, prawie fanboystwo), bądź gier, w które z przyjemnością bym pograł, a jest sroga obniżka na EK.

Dziś z wypiekami czekam na kuriera, który przywiezie mi EK Bioshocka 2. Gdy zobaczyłem cenę 50 zł to niemal z krzesła nie spadłem. Nawet się nie zastanawiałem, tylko złożyłem migiem zamówienie. Wreszcie będę miał przyjemność namacalnie obadać artbook, winyl, stylowe pudełko zbiorcze - jednym słowem MIÓD!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper: Ja zamówienie na BS2 złożyłem dopiero dziś rano, z racji tego, że musiałem odpowiednio rozplanować to co kupię w I turze Świątecznych zakupów.

Hellspawn: Czemu nie ma u Ciebie na GoS zdjęć i recenzji 'rojalki'? Nie kupiłeś?

A propo EKBS2: nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba plakaty miały jakieś specjalne właściwości. Świeciły w ultrafiolecie, czy coś...

Przypomnicie mi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakaty maja ukryte napisy, które są widoczny pod ultrafioletem. Ciekaw jestem w jakim stanie są EK Bioshocka 2. To bardzo duża obniżka jak w przypadku EK Arkham Asylum. Ja swojego Batmana dostałem w opłakanym stanie od Muve.pl i w odpowiedzi na maila, że miałem pecha i skorzystałem z wyprzedaży... Sam się zastanawiam nad EK BS2 ( chociaż mam wydanie Rapture), ale obawiam się troszkę o stan tej kolekcjonerki.

Edytowano przez Ryba2111
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj dodawać, EK Bioshocka 2 przewinęła się tyle razy przez ten wątek, że każdy zainteresowany zna jej zawartość i obejrzał zdjęcia każdego przedmiotu doń dołączonego. Jakość rzecz jasna rewelacyjna. Pudło ciężkie i okazałe. Jestem kontent!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Gears of War 3 Epic Edition mam ochotę od chwili jej ogłoszenia. Niestety, cena jest jaka jest. Ta konkretna oferta ma podejrzanie niską cenę. Rozumiem, że jest to wersja US, a te mogą nie działać na europejskich konsolach (blokada regionalna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak szybko w muve wysyłają paczki? Strasznie się na Bioszita nakręciłem i już się doczekać nie mogę :D.

Ale moje zamówienie może opóźnić Wiedźmin, którego dostępność to 3-5 dni :(

Na pewno to wpłynie na wysyłkę, ale składałem tam 3 zamówienia i przy pierwszych dwóch wysyłka w ciągu 24h od wpłaty, a teraz jak zamawiałem EK Dragon Ball to wysłali w ciągu 3 dni bo do nich zadzwoniłem kiedy wyślą i od razu "tak, tak jutro wysyłamy" :) Ale ogólnie dość szybko, chociaż słyszałem też sporo negatywnych opinii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Matrix, ale wyślą Ci dopiero jak wszystkie gry z zamówienia będą mieli w magazynie. Paczkę dostaniesz na drugi dzień od wysyłki. Ja na swoje ostatnie zamówienie nie musiałem czekać długo, bo dostałem je właśnie na drugi dzień. Co ciekawe, przy wysyłce kurierskiej pobraniowej nie zapłaciłem za jej koszty ani grosza, choć nigdzie na ich stronie nie przeczytałem dlaczego tak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem opcję kuriera, bo mi tak wygodnie. Najbliższy punkt odbioru mam 20 km od domu, a z przekazem bankowym więcej roboty niż z wygodnym zapłaceniem kurierowi przy odbiorze.

A tak w ogóle, to na muve EK Cartela za 85 zł - http://muve.pl/pc/strzelaniny/call-of-juar...onerska-pc/2813

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...