Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@Two Worlds II - Royal Edition

Nie licząc tej małej skazy w postaci niemieckojęzycznej instrukcji prezentuje się bardzo dobrze. Jeśli nigdzie nie pojawi się jakaś ciekawa oferta innej EK, to zrobię sobie z niej prezent na gwiazdkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bogatych kawalerów"

Mam 11 lat i mieszkam z rodziną. Przesadnie bogaci nie jesteśmy, ale niczego nie brakuje, a i jest kasa na zbędne wydatki (np. właśnie kolekcjonerki).

Więc takie opinie są mocno przesadzone. Wystarczy spojrzeć na Master Kolektora, który (przynajmniej z tego, co wiem) nie jest milionerem, a kolekcję ma ogromną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wszystkie moje kolekcjonerki kupiłem po promocyjnych cenach, mimo że niektóre z nich były stosunkowo świeże. Za 70zł dostałem EK Fallouta 3, za 100 EK AC: Brotherhood, za bodajże 50zł Batmana: AA, 100zł BioShocka 2, 30zł King's Bounty, a najdroższą i najbliższą premiery była bez znanego mi powodu przeceniona EK Shoguna 2 za 120zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Skyrim za 400 zł to najdroższa EK. Do tego dostałem Skyrima zwykłą edycję za free :D

Po za tym EK kupuję zwykle przed premierą, rzadko po. :D

EDIT

EK nie jest zarezerwowane dla nielicznych. Jeśli ma się chęci to można mieć sporo EK. Niektóre tylko stają się białymi krukami i po czasie faktycznie osiągają spore ceny. Reszta tak jak mówili poprzednicy - daje się kupić w promocjach za grosze. Trochę samozaparcia do kolekcjonowania. Po za tym niektórzy np. palą. Skoro stać cię na papierosy to dlaczego nie miało by cię stać na nie raz znacznie tańszą EK. U niektórych wydatki na papierosy /miesiąć to nawet 500 zł. Więc załóżmy że kupujesz ek w dniu premiery do 200 zł. Ograniczasz palenie - masz EK - coś dla duszy i zdrowia.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up: Co tu dużo mówić: Po kupony lotto marsz! :wink:

Nie wspominałem jeszcze: Niedawno kupiłem ,,półkrwi kolekcjonerkę'', a mianowicie ME2:Digital special edition. Jedyne, czego tam nie ma to steelbooka. Ale dałem 30 zł, więc się cieszę.

Edytowano przez hellghaasst
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...