Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Dobra ludzie, takie małe pytanko:

Przez moich niedobrych znajomych, którzy mnie namawiają do co-op w Borderlands 2 rozważam kupno tej gry, jednak rozmyślam nad edycją 'średnią', bo sama premierówka co tak naprawdę zawiera? :P I tak się zastanawiam, jaki przedział cenowy jest dla niej odpowiedni wg Was? Ostatnio widziałem jej ceny w okolicach <sic!> 350zł, co jest dla mnie jakąś pomyłką(jbc to mówimy o wersji PC), więc ceną, której nie jestem gotów dać za takie wydanie. Dodatkowo, chciałbym się dowiedzieć, jak wygląda kwestia steelbooka do tejże gry. Czy da się takowy jakoś łatwo zdobyć? I czy ceny już sięgają 100zł, czy może ten pułap jeszcze jest sensowny? Jeśli ktoś mi odpowie sensownie, to będę bardzo wdzięczny.

PS: Wybaczcie mi bałagan w poście, ale jestem już lekko zaspany, a przypomniało mi się, że miałem się Was o to zapytać. :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Kupuję za PLN, USD, EUR, AUD, GBP, CAD... Różnie bywa:D

3. Kupuję prawie codziennie.

4. Za granicątongue_prosty.gif

5. Za ile się da ( jak najtaniej:) )

A tu odpowiedź na 2 pytanie:biggrin_prosty.gif

DSC00833.jpgDSC00834.jpgDSC00835.jpgDSC00836.jpgDSC00837.jpgDSC00838.jpgDSC00839.jpgDSC00840.jpgDSC00841.jpgDSC00842.jpg

Wygląda to trochę niechlujnie, wiem...

Trzeba zainwestować w jakieś regały, żeby móc gdzieś to wszystko trzymaćtongue_prosty.gif

Jak ktoś chce to mogę komuś coś sprzedać, najlepiej całość:D

Transport tirem - gratis:P

Edytowano przez blazercruel
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Teraz pytanie - bardziej handlarz czy kolekcjoner? Po ilości tych samych wydań nasuwa mi się jedna myśl... Jednak poczekam na odpowiedź.

Sądząc po wieku - raczej kupujesz za swoje, chyba że się mylę? Nie musisz na dobrą sprawę odpowiadać - ale jest to pytanie, które nie raz słyszałem.

Jeszcze jedno. To są całe twoje zbiory? Jeśli tak to mam wrażenie, że ograniczasz się głównie do steelboków i EK. Jeśli tak, to nie dziwię się, że tyle ich masz ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I handlarz, i kolekcjoner - metale i drewniane boxy są moim konikiem. Resztę kupiłem z ciekawości/przez przypadek/po okazyjnej cenie, no i się tego nazbierało.

Gdybym poprosił rodziców o zakup jakiejkolwiek gry, to powiedzieliby coś w stylu "chyba Cie pogięło" :D

To są całe moje zbiory, które mam w domu. W drodze jest jeszcze cała masa kolekcjonerek i steeli. Zwykłe wydania mnie za bardzo nie interesują. Wolę dać parędziesiąt zł więcej na porządne wydanie lub dokupić steelbooka do normalnej wersji.

Tak BTW - w większość z tych gier nie grałem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blazercruel

To może ja zadam kolejne pytanka odnośnie tej Twojej imponującej kolekcji.

Mianowicie, czy i kiedy otworzysz sklep smile_prosty.gif ? Muszę przyznać że kilka przedmiotów mnie zainteresowało. Zamierzasz zamieścić gdzieś pełną listę tego co chcesz wystawić na sprzedaż? Zdjęcia są dobre ale mimo tego nie wszystkie gry są dobrze widoczne. No, chyba że z tym wyprzedawaniem żartowałeś, wtedy nie było tematu wink_prosty.gif . Ja bym chyba nigdy takiej kolekcji nie sprzedał, co najwyżej pozbył się "powtórek".

EDIT

Ponawiam pytanko o EK Splinter Cell Conviction za 65 złotych ( 90 doliczając do tego przesyłkę ), czy warto zaopatrzyć się w tą edycję? Ktoś ma lub widział i może pochwalić się wrażeniami?

Edytowano przez Rainrir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rainrir

witaj

nie mam tego wydania ale ktoś tu chyba narzekał że słaba gra i cienka figurka

premiera była po 130 o ile pamiętam więc 65 nie wygląda źle ale..... ten sklepikarz wystawia to już jakieś pół roku albo lepiej w tej cenie i szału kupujących nie ma

a kolega blazercruel to inaczej collectorgamer na allegro

@blazercruel

kolekcja zacna i jest kilka ciekawych egzemplarzy dla mnie, niestety, nie na moją kieszeń :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marek79

Wielkie dzięki za odpowiedź w sprawie tego Splinter Cell'a. Właśnie dlatego chciałem wcześniej się dowiedzieć co i jak, bo już miesiąc-dwa temu widziałem aukcję od tego właśnie sprzedawcy, tyle że wtedy sztuk było 20 ( :) ), więc zastanawiało mnie co jest z nią nie tak, niska cena jak za EK, w zestawie niemała figurka ( która co prawda na zdjęciach nie napawa optymizmem ), ładny steelbook. Poczekam aż skończy się ta aukcja i sprzedający obniży cenę, może wtedy się skuszę.

Dzięki również za namiar na sklepik blazercruela, wśród pozycji które wystawił znalazło się kilka z tych które mnie interesowało, ale nie są one również na moją, studencką, kieszeń, a przynajmniej nie w chwili obecnej.

Coś jeść trzeba :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DjAndzia

Dostałaś powiadomienie na pocztę czy może status zamówienia na wirtusie się zmienił na "Ni Dy Rydy"?

U mnie chwilowo bez zmian, ale zakładam że zamówiłaś wcześniej niż ja, więc i mi pewnie odwołają.

A jeśli już odwołają, można liczyć na zwrot kosztów, jakąś rekompensatę w postaci wybrania innych rzeczy na miejsce Afterfalla, czy może wirtus przytuli moje pieniądze i ucieknie w siną dal śmiejąc się jak prawdziwy czarny charakter :)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka drobiazgów z Dishonored, które dzisiaj dostałem. Sami twórcy przyznali, że nie wiedzą jeszcze, czy chcą zrobić sequel, także bardzo prawdopodobne że nigdy nie ujrzymy żadnej EK z tej gry. Do kompletu brakuje mi lampy USB (wygląda nieźle) i tej maski, ale ceny na licytacji przybierają zaporowe ceny, a trzeba jeszcze liczyć (niemałe) koszta sprowadzenia zza granicy. Zegar z press kitu mnie nie interesuje, bo jest IMHO zwyczajnie średni.

XW70n.jpg

zSntU.jpg

XdGpW.jpg

hT1U8.jpg

mguZN.jpg

Mapka niewielka, ale na grubym papierze, list gończy na postarzałym papierze (naprawdę świetnie wygląda w realu), karty do tarota i normalne są bardzo fajne, bo nietypowe (wyższe niż klasyczne) i świetnie prezentują się arty na nich. Kart jest naprawdę sporo, nie patrzyłem jeszcze ile dokładnie. Do tego oczywiście steelbook.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DjAndzia i Rainrir

ja czekałem masakrycznie długo na tą gierkę z wirtusa bo ponoć oczekiwali na kolejną partię towaru od CDP w promocyjnej cenie

wreszcie dostałem, wprawdzie nie tak promocyjnie jak później prezentowali na stronie ale zawsze...

tak więc albo się przeliczyli i dostali mniej niż było dogadane, albo wystaiwli zbyt tanio i teraz odwołują żeby nie dokładać do interesu, jakby nie patrzył duży minus dla sklepu który już kilka razy u mnie zaplusował

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prometheus

Z tego co pamiętam, to 52 sztuk kart do tarota i 20 kart z grafikami z gry. Jeśli można spytać, skąd wyrwałeś plakacik i mapkę chytry_prosty.gif ? Sam mam na te dwa dodatki niezłą chrapkę, gdyż karty idą do mnie z Kompanii Graczy i chciałbym skompletować cały zestawik ;p

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Orchi - jeżeli mam być szczery, to jest to samoróbka, ale wystarczającej jakości, by zaspokoić moje ego. ;P Wykorzystałem do tego materiały dostępne w internecie, drukarkę, stary papier (pamiętający co najmniej lata 80-te) i gilotynę. Niemniej jestem zadowolony z efektu, bo absolutnie nie widać, że to materiały domowej roboty.

Aha - dodam, że list gończy dodawany był do press kitu, a mapki na papierze chyba nie da się w ogóle zdobyć poza samodzielnym wydrukiem (dość długo szukałem wszelkich dostępnych gadżetów z gry i więcej niż wyżej wymienione najprawdopodobniej nie ma).

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeliczeniu na złotówki przy obecnym kursie edycje premium i ultimate Bioshocka Infinite to odpowiednio 250 i 470 zł, czyli trzeba liczyć, że to będą ceny minimalne (a może i podskoczą) - pod warunkiem, że w ogóle w Polsce będzie, a i tak nie liczyłbym na więcej jak 30 w porywach 50 szt. (czyli zejdzie w parę godzin znając życie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że solidnie się zawiodłem na tej EK Bioshocka: Infinite. Figurka zapowiada się nieźle, ale już reszta elementów nie porywa. A wystarczyło pójść śladem kolekcjonerki Bioshocka 2 i byłoby genialne. Mimo to jestem zainteresowany zakupem. Oby ceny za wersję PC oscylowały w granicach 300 zł, a te 150 $ odnosiło się jedynie do wersji konsolowych. Czekamy na otwarcie pre-orderów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy stówki jestem w stanie dać z miejsca, podejrzewam jednak, iż Cenędza wyjedzie z ceną >400zł za edycję pecetową co mocno uszczupli mą kieszeń. Pomijając fakt że jej dostępność w PL może być utrudniona, zawsze jednak pozostaje Amazon. Fakt, zgodziłbym się z Yaperem że zawartość nie powala - niewielkiego formatu artbook (największy zawód) i soundtrack w wersji cyfrowej, ffs why? Figurczyna natomiast nie jest zła, do tego na pewno stylowe pudełko zbiorcze, klimatyczna litografia i brelok. Bioshock sam w sobie jest tak epicką serią że z przyjemnością zakupię EK tej gry, jakakolwiek by ona (kolekcjonerka) nie była.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no EK BI całkiem ładnie się prezentuje ale 400 PLN to by był śmiech

a największa siara to soundtrack w wersji cyfrowej, zwłaszcza po winylu i cdeku na winyla stylizowanym (z 1 i 2)

a artbook w porównaniu z tym z 2 no to bieda straszna taki formacik

na plus niewątpliwie fajna figurka i kozacki breloczek

jak dla mnie max 250 PLN i to przy premierze, jak się nie uda to jakiś czas po niej będę szukał na alledrogo okazji za max 50% tego

i uprzedzając Was :) wiem że będzie ciężko ale wtedy najwyżej machnę na nią ręką (nie bijcie ;p)

a jakby komuś brakowało to koleś sprzedaje masę pustych BIG boxów, np taki

http://allegro.pl/alien-nations-ii-2-sam-duzy-kartonowy-box-unikat-i2714136050.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Bioshock Infinite EK mają moje pieniądze... Czyżby było to miejsce drugie lub trzecie zaraz po GW 2?

Co do lampki z Difhonored 2 to staram się ja dostać. Jest spora szansa, że uda się i to za darmo :P

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...