Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@Gabriele

Dzięki wielkie za link do Mrocznej Edycji Wieśka. Jakoś w lipcu sprawdzałem na Gram i było za 220. Na Allegro cena też jakoś mnie nie przekonała, a teraz okazuje się, że z Gram.pl można ją dostać za grosze. Jeszcze raz dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabriel wybacz, że nie dotrzymałem obietnicy. Projekt nowego blogu okazała się naprawdę czasochłonny, a chciałbym to zrobić jak należy. Nie wiem czy jutro mi się uda ale będę się starał. Na razie mam zdjęcia i potrzebne dane.

Na zachętę daję jedna zdjęcie:

P9020110.jpg

Projekt - Blog

Nazwa robocza - Detailer

Cel - pokazać i przekazać jak najwięcej danych odnośnie jakiegoś produktu :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka Guild Wars 2, Fallout Tactics, Unreal, Guild Wars 2 i Blood&Magic, jakby ktoś miał problemy z rozpoznaniem jakichś tytułów. smile_prosty.gif

Gratki szczególnie Unreala, też kiedyś będę musiał sobie takiego sprawić.

@Down: Aa, to źle zrozumiałem, wybaczcie. :D

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zrobiliście padakę w temacie tongue_prosty.gif

Po prostu brak tematów do rozmowy. Ale gdybyś zapodał materiałem na blogu już by temat był chytry_prosty.gif.

Co zrobisz ze zdublowanym Gackiem?

EDIT: Odpowiedziałeś, zanim zapytałem :P

Zdjęć chcemy, chcemy.

Edytowano przez Gabriele
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, zaciesz masz konkretny :P.

Złamałeś jedno z przykazań kolekcjonera, wybitnie przez siebie praktykowane - nie będziesz używał gadżetów, tanich nawet, albowiem ich destrukcją to grozi :D

Oczywiście, rozumiem. Zdradzisz, na jakim poziomie zaawansowania są prace nad pierwszym wpisem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiedźmin ME na gram znów 220 PLN

co to było wyprzedaż letnia w ostatnim tygodniu sierpnia?

szkoda że tak krótko, akurat pusty trzosik a 150 to już dobra cena

@down

znów powiem szkoda, ale myślę że ta "promocja" to było badanie rynku

wiesiek zalega w MM i gram.pl i coś trzeba wymyślać żeby się go pozbyć

jestem dobrej myśli i liczę na kolejne obniżki bo za 220 to raczej wielu kupujących już nie znajdą :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych na amazonie znów pojawiła się Edycja Zawodowca na PS3. Zapewne dzisiaj muve.pl zaprezentuje kolejną część kabaretu, bo w sprzedaży mają się pokazać kolekcjonerki Black Opsa 2.

Moje nakręcenie edycją Ubiworkshop ACIII rośnie z każdą dodatkową informacją biggrin_prosty.gifhttp://www.gameranx.com/updates/id/8912/article/assassin-s-creed-3-ubiworkshop-edition-packaging-surfaces-hinted-to-be-legendary/

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

200 zł to moim zdaniem naprawdę dobra cena.

Co do blogu - obecnie mam strasznie mało czasu po robocie, żeby go dokończyć... Prace jednak cały czas trwają... Ciężko coś zrobić gdy wraca się do domu po 17-tej, a przy kompie siada się nie raz ok 19-tej... I trzeba zrobić jeszcze sporo ważniejszych rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama nowa premierówka kosztuje przecież co najmniej 60zł więc opłaca się jak diabli. Drugi egzemplarz zawsze możesz odsprzedać. Fakt, nie doczytałem. Artbook i parę śmieci za 50zł? Imho nie warto :trollface:

Guyz, rozmowy nt. aktualizacji bloga Crixa i wszelakich niuansów z tym związanych można by przenieść na pw..

@down

Już nie można.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bleub, cosik nie zrozumiałeś mi się zdaje.

Kolega Kizami za 5 dyszek może nabyć nie całą EK z grą, a artbook, naszywkę, litografię, komiks oraz opakowanie.

A ME 3 można kupić za 30 złociszy, jeśli się dobrze poszuka chytry_prosty.gif.

Edytowano przez Gabriele
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...