Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Co do czystości zagrań - a czy inni się przejmują? Tutaj (jeśli chodzi o Ek itp.) liczy się szybkość i spryt. Kto się ociąga - traci. Takie już jest życie kolekcjonera.

człowieku weź się ogarnij, rozumiem kupić i siedzieć cicho ale kupić i się tym jeszcze chwalić to dla mnie wiocha

z mojej strony kolejny minus dla cenegi że umożliwia robienie takich wałków

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

Przede wszystkim chciałem Cię oficjalnie przywitać, bo od jakiegoś czasu udzielasz się zacne w tym temacie, a wszystkie Twoje posty są wartościowe i z przyjemnością mi się je czyta.

Kurczę, w takim razie zaklepię sobie tego Hitmana, ale mocno zależy mi na wersji na PS3. Zaryzykuję chyba lekkim hazardem i poczekam jeszcze parę dni. Jeśli nie pojawi się opcja pre-orderowania, to biorę wersję na iksmaszynę. Cena dużo lepsza niż od Cenegi. Zależy mi jak diabli na tej mega[beeep]iaszczej figurzynce winylowej. Samą grę pewnie wymaskuję i odsprzedam dalej, dlatego tak mocno upieram się przy edycji konsolowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smykałkę to trzeba mieć żeby rozkręcić firmę.

Tutaj (jeśli chodzi o Ek itp.) liczy się szybkość i spryt.

0/10

Po Driverze przyniosłem dzisiaj do domu kolejną zdobycz - GT5 Signature, o której pisałem parę tygodni temu. W końcu wyszła mnie za 260zł, ale dzięki temu zachowałem swoją premierową kopię GT5*. Przyznam szczerze, że najlepszym elementem tego zestawu jest album APEX. Gdyby tylko był w twardej okładce... :(

*Dzięki temu mam już 5 kopii GT5 - premierową, paskudną żółto-srebrną z Platinum, z edycji kolekcjonerskiej, XL Edition z US i limitkę z UK. Brakuje mi jeszcze japońskiego Spec II i nadchodzącego Academy Edition.

Soon. trollface.gif

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ale chcę zrobić wszystko naraz. Zamówienie na play-asia na kilka rzeczy (loads of jRPG&Spec II) składam w połowie września po wypłacie i wtedy też wychodzi Academy Edition. W tym czasie poluję też na amerykańską kolekcjonerkę (miała model Nissana GT-R - nie popuszczę). Jak się to uda to będę miał 8 kopii GT5 i 2 kolekcjonerki. cheesy.gif

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

Dzięki, dzięki biggrin_prosty.gif

Dam sobie głowę uciąć,że kilka dni temu wersje na "czarnulkę" były jeszcze dostępne.

Z serii " Z innej beczki", dostałem dziś gazetkę z Media Marktu, i ponoć od dzisiaj można dostać Mroczną Edycję Wiedźmina na Xboxa w promocji za 179 zł.

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix

Może będzie to lekkie odejście od tematu, ale niedawno była ofensywa na Kaczka,że kupił kolekcjonerkę,żeby ją sprzedać, przez co mógł uniemożliwić zakup osobie która po prostu chciała ją mieć, ty w tym momencie zrobiłeś tak samo zamawiając w kompanii kilka sztuk Press Kita, po ty by wymienić je na inne gadżety.Tyle w temacie.

@ lubro

Kolekcjonerka GT5 to moje marzenie smile_prosty.gif. Ale trochę kasy trzeba by na nią wydać, a na horyzoncie, m.in. AC III. Także cieszę się twoim szczęściem i czekam na fotki :P

Edytowano przez chemikKKS
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serii " Z innej beczki", dostałem dziś gazetkę z Media Marktu, i ponoć od dzisiaj można dostać Mroczną Edycję Wiedźmina na Xboxa w promocji za 179 zł.

Kiepska cena, drogo.

http://www.gram.pl/s...-mroczna-edycja

EDIT: post numer 1400 C:

Edytowano przez Gabriele
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłem zaskoczony. Co prawda od dawna spodziewałem się obniżenia ceny do 180 zł, tak samo jak w przypadku Dwójeczki, a cynk od Ciebie tylko potwierdził przypuszczenia i był bodźcem do odwiedzenia gramu. Mimo wszystko aż tak dobrej ceny się nie spodziewałem.

Edytowano przez Gabriele
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niestety czasy są trudne i każdy orze jak może.

Byłem dzisiaj w MM dowiedzieć się czy dostanę jakieś "wystawki" po premierze GW2. A tam co? Pustki. Nikt by nawet nie wiedział, że GW2 wyszło... Normalnie to jest wiocha. Jak widać coraz gorzej się dzieje. Możecie mnie potępiać, ale wiedźcie - trzeba się przygotować na bardzo ciężkie czasy. Coraz trudniej kolekcjonować niektóre rzeczy bo normalnie - producenci nie ułatwiają i rezygnują z niektórych rozwiązań.

Po za tym nie jest tak jak np w USA. Idziesz do sklepu - dostajesz przy zakupie super gadżety. U nas nie dostaniesz nic - chyba, że będzie to jakaś rzadka okazja.

Wiem, że nie jest w moim stylu brać czegoś więcej żeby mieć z tego korzyści, tak więc musicie mi wybaczyć. Staram się po prostu przetrwać i wam też to radzę.

Gabriel pytałeś mnie po co mi trzeci GW2 jak bym wygrał. To ci powiem. Otóż dałbym go mojemu kuzynowi. On nie ma pieniędzy za dużo więc gry kupuje niezmiernie rzadko. Tak więc z bratem nie raz coś mu kupujemy. Coś więcej chciałbyś wiedzieć?

Po za tym - jeśli chcecie jakieś gadżety - pytajcie w sklepach stacjonarnych. Niezwykle trudno coś dostać, ale czasem się uda. Dajcie się dobrze zapamiętać - a szansa wzrośnie. Z resztą raz był o tym artykuł w CDA.

Po za tym polecam brać udział w konkursach internetowych - ja tak robię. Jednak tutaj jest nie raz spora trudność - trzeba wymyślić coś naprawdę oryginalnego. Znacie mnie już trochę więc wiecie jak to u mnie wygląda jeśli np. chodzi o różne przebrania :D

Na koniec: Dlaczego wykupiliście mi wszystkie EK Darksiders 2? Ja też chciałem ją mieć, a przez to że wy kupiliście - ja nie mam... :P To tyle w temacie.

Japer wbijaj do GW 2 bo nam z Bleubem smutno bez ciebie.

PS. Anulowałem właśnie 4 Press Kity Fear 3. Poczytałem na facebooku Muve, że mają mieć trochę rzadkich rzeczy tak więc wolę sobie coś lepszego wziąć :D

Ktoś to już pisał - Cenega za sprawą KG procentuje pięknie. Szkoda tylko, że ostatnio ceny EK to nie powód do dumy. Kiedyś było inaczej...

Edytowano przez CriX
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w MM dowiedzieć się czy dostanę jakieś "wystawki" po premierze GW2.

Nie wiem czy jestem jakimś terminowym ignorantem, ale słowo ,,wystawki" nic mi nie mówi. Oświecisz mnie?

Gabriel pytałeś mnie po co mi trzeci GW2 jak bym wygrał.

Acziwment anlokd: jako pierwszy na forum poprawnie skróć mój nowy nick trollface.gif

To ci powiem. Otóż dałbym go mojemu kuzynowi. On nie ma pieniędzy za dużo więc gry kupuje niezmiernie rzadko. Tak więc z bratem nie raz coś mu kupujemy. Coś więcej chciałbyś wiedzieć?

Dobra inicjatywa, nieczęsto spotykana w dzisiejszym świecie ok.gif.

Po za tym - jeśli chcecie jakieś gadżety - pytajcie w sklepach stacjonarnych.

Jesteś tego żywym przykładem. Wraz ze swoimi kontaktami trollface.gif

Poczytałem na facebooku Muve (...)

Kompanii Graczy, nie Muve.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No tak - KG :D

Co nikt nie skrócił poprawnie? Teraz zaprojektuj mi tego aczika to sobie go do sygnaturki wstawię :D

Może zrobimy tutaj takie sygnaturkowe acziki za niektóre rzeczy?

Co do mojego kuzyna (naszego) - staramy się go wspierać, nie raz nas też poratował w trudnej sytuacji. Ale to tak dla ciekawskich :D

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowe podziękowanie dla Orchiego - twój sms dzisiaj mega mnie zaskoczył, a dzięki działaniu szybszemu niż moje procesy myślowe swoją EK Hitmana również mam już zaklepaną. Jesteś "putora" gościa, i tyle :)

Z Hitmanem, Assassin's Creedem i Halo 4 na pokładzie ciężko będzie przez ten listopad przebrnąć w kontekście finansowym, ale cóż- trzeba spiąć poślady. Kolekcjonerki same się nie kupią :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może krasnoludki Ci kupią, co? Trzeba być dobrej myśli :trollface:

Osobiście jestem mocno zainteresowany tym Hitmanem, ale nadal z nadzieją czekam na powrót zamówień na wersję PS3. Chciałbym tą grą podreperować swoją kolekcję trofeów, ale jeśli mi się nie uda to będę zadowolony także z wersji na iksmaszynę. Ta winylowa figurka będzie jedną z moich ulubionych, strasznie podpasował mi jej design - taki przerysowany, a jednocześnie odjechany - klasa!

Tak sobie patrzę na tą licytację maski Śmierci na KG i rozdziera mi serce, że ominęła mnie ta kolekcjonerka. Zwłaszcza żałuję wersji na PC, bo na nią było mnie od ręki stać. Ceny wersji konsolowych nawet na Amazonie były wysokie, a teraz jest jeszcze gorzej... I to jest właśnie autentyczny smutek kolekcjonera - pasjonata gier, a spekulanci, którzy mnie uprzedzili wyłącznie w celach zarobkowych niby są usprawieliwieni? Nie sądze.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla ciebie.

Czuję się zaszczycony :P

O której mniej więcej można spodziewać się materiału?

Może krasnoludki Ci kupią, co? Trzeba być dobrej myśli trollface.gif

To w takim razie u mnie nie ma ani działających kontaktów ani krasnoludków :trollface:

Mam pytanie: co lepiej kupić: Warhammer Space Marine EK czy CoJ: The Cartel EK?

Te dwie EK są IMHO porównywalne. CoJ ma dużo mniejszych gadżetów, a WSM mało, ale za to większych.

Bierz tą, której gra Ci bardziej leży.

P.S. Siedzicie dobrze? Trzymajcie się mocno krzesła, otwórzcie ten link i zjedźcie na dół strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzeglądałem trochę tych aukcji - można było wyhaczyć sporo genialnych i unikatowych gadżetów. Jako przykład - miecz z King's Bounty. Ale wydaje mi się, że te niskie ilości punktów przy starszych aukcjach wcale takie niskie nie są, bo z tego co pamiętam, to kiedyś był inny system zdobywania punktów.

PS

Ale i tak najlepszym biznesem w KG była dla mnie prenumerata CD-Action za 400 pkt cool_prosty.gif.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...