Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Również dostałem i jest mi naprawdę przykro, bo byłem bardzo zadowolony, że udało mi się znaleźć tak korzystną ofertę cenową. Pierwszy poważny zgrzyt ze strony sklepu internetowego Empiku. Mimo wszystko należy pochwalić ich za to, że wysłali przeprosiny listownie, a nie mailowo. Nie każdy sklep stosuje takie praktyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, to bardzo dobrze o nich świadczy. Oczywiście nie mówię o anulowaniu, lecz o przysłaniu listu.

Z innej beczki: jutro w KG pojawi się press kit z F.3.A.R. Info pochodzi stąd: https://www.facebook...f_t=share_reply (komentarze).

I będzie ,,kosztował'' tylko 300 punktów! Tanioszka imho, szczególnie, że będą mieli kilka sztuk.

Edytowano przez Gabriele
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiny listowne to przysłowiowa kropla miodu w łyżce dziegciu, 190zł było nieziemsko dobrą ofertą za tą EK, prawie 100zł więcej za preorder u innego źródła zaboli w serducho.

Press Kit z trzeciego strachu? Pewnie będzie kosztował z 2k punktów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Jedyna EK, która mnie w tym roku interesuje jednak jest dostępna w Polsce. Szkoda tylko, że tak drogo. Liczyłem na 50-100zł mniej. Tak czy inaczej... pre-order'd. ;p

http://sklep.muve.pl...ty-edition/5997

Widzę, że muve zaszalało. Zamówień nikt nie przyjmuje narazie. Play-asia, amazon...

No i doszedł mi ten Driver. Trochę malutki ten samochodzik i w porównaniu nawet do najtańszych Maisto czy Burago nie zachwyca, no ale rzadko się zdarza coś takiego w EK i jestem zadowolony.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, KG ostatnio szaleje, lecz w sensie pozytywnym.

Coraz częściej zaskakują aukcjami z unikatami, przykładowo wcześniej wspomniana maska. Już zapowiadali na facebooku, że jutro wrzucą coś 'mega' na licytację.

Równie często zamieszczają w katalogu całkiem ciekawe gadżety niedostępne nigdzie indziej, w całkiem przystępnych ,,cenach".

Są i nierzadkie konkursy nie wymagające wiele roboty, a za to z ciekawymi nagrodami, typu ,,gadżety za lajka", czy ten dzisiejszy, o którym wspominałem już dzisiaj, nieco wcześniej.

Reasumując: Jeśli szpiedzy Cenegi widzą ten post, mogą pochwalić ludzi odpowiedzialnych za KG :trollface:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zgodnie z obietnicą pojawił się do zakupu Press-Kit F.3.A.R. Rozejrzałem się w temacie już dzień wcześniej - ładny digipack z paroma stronami artów i krążkiem wyładowanym materiałami dodatkowym. Fanem serii nie jestem więc mimo posiadania odpowiedniej ilości punktów (300) nie zdecyduję się na zakup ponieważ zwyczajnie szkoda mi pieniążków na wysyłkę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem jeden Press-kit, po czym po chwili, znikło mi kolejne 300 pkt i w zamówionych pokazały mi się 2 kit :o. Poprosiłem o anulowanie jednego, tak więc jeszcze jeden powinien się pojawić.

A teraz uwaga, żart miesiąca od Cenędzy. Na muve.pl pojawił się do zamówienia pre-order Edycji kolekcjonerskiej Hitmana. Cena na Pc to 319,99 a na konsolę 399,99. Śmiech na sali biggrin_prosty.gif Zamawiam na Amazonie. Tam za 320-330 mam wersję na konsolę. Dziękuję. W dodatku zamawiając tam dostaje jeszcze jakieś DLC gratis.

Jeżeli, ktoś chce,żebym mu zaklepał Hitmana, to proszę o prv. Na PS3 nie ma już, a cena edycji na Pc to 270-280 w zależności od kursu funta.

@EDIT

NA KG powinien się pojawić ten dodatkowy Press-kit z FEAR 3, więc kto nie ma niech poluje, bo anulowali mi to zamówienie.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie zdążyłem napisać.

Na razie nie liczcie na jakiekolwiek filmy z unboxingami ode mnie... Postanowiłem na chwilę zawiesić działalność na YT. Zacząłem za to oszczędzać pieniądze na kamerę. Tak więc jak ją kupię to filmy ruszą pełną parą - tym razem już w prawdziwym HD.

Postanowiłem jednak że wam to jakoś wynagrodzę i jakiś czas temu założyłem sobie małego bloga. Tak więc już niedługo spodziewajcie się recenzji EK GW 2 wraz z porównaniem względem EK Skyrima.

Po z tym na razie mam u siebie Press Kita Tekkena 5 - nie mój ale zdjęcia zrobię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, Cenega zdrowo poszalała z ceną edycji deluxe nowego Hitmana, zwłaszcza w wersji PC. Na Amazonie wychodzi znacznie taniej i tam będę zamawiał, jeśli będę już w 100% przekonany. Czekam jeszcze na dostępność edycji PS3, jeśli nie będzie takiej możliwości to wezmę prawdopodobnie edycję na X360. Szkoda, że amazon zamraża od razu środki, na chwilę obecną nie mam takiej potężnej sumy i muszę czekać :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

Możesz zaklepać sobie już teraz. Amazon blokuje środki na karcie 1-2 dni przed wysyłką. Wiem, bo jak zamawiałem Hellspawnowi Darksiders 2, premiera była 21, a zamówienie było potwierdzane 20, i tego właśnie dnia pieniądze zostały zablokowane około 2-3 w nocy. Zawsze możesz bez problemu anulować zamówienia, bo też kilka razy anulowałem.

Już zamówiłem pre-ordera i zamówienie będzie sprawdzane 19 listopada, czyli w tym dniu musisz mieć pieniądze na karcie. Jeżeli nie będziesz miał, to Amazon daje Ci bodajże 2 tygodnie na uzupełnienie rachunku. Jeżeli po 2 tygodniach nie wpłacisz pieniędzy anulują Twoje zamówienie.

Jedynie co, jeśli pierwszy raz składasz zamówienie daną kartą debetową/kredytową to Amazon blokuje 1 funta/złotówkę, po kilku dniach jednak ta kwota wraca na Twoje konto.

@EDIT

Zostałem pozytywnie zaskoczony przez Amazona, za samo złożenie pre-ordera dostałem na maila kod umożliwiający pobranie Hitman:Sniper Challagnes :o. Co prawda złożyłem 2 zamówienia, ale kod dostałem tylko do jednego.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Press kity jeszcze przed chwilą były, ale już się zmyły.

Ja na swojego jeszcze trochę poczekam, bo co by zaoszczędzić na wysyłce zapakują mi do najbliższego zamówienia, a na razie nie ma w katalogu nic mnie interesującego.

I jeszcze kilka informacji na temat wyżej wspomnianego:

,,Album rodzinny" ma niestety tylko 28 stron. Płyta ,,press disc" zawiera ,,wszelkiego rodzaju materiały dla mediów oraz samych marketingowców - możecie zobaczyć, na czym pracujemy promując nowe tytuł" wiernie cytując.

I mieli ich na pewno więcej niż 10.

Edytowano przez Gabriele
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę nieczyste zagranie z Twojej strony, odbierać innym fanom możliwość posiadania tak fajnego gadżetu chytry_prosty.gif.

A po tych cybernetycznych rękawach niczego niezwykłego się nie spodziewaj, toż to z daleka wygląda jak jasna rajstopa na ręce trollface.gif.

Kiedy możemy się spodziewać zdjęć tego press kita (wiem, że poprawniej by brzmiało ,,press kitu" ale nie chciałem wywoływać niepotrzebnych skojarzeń tongue_prosty.gif) z Tekkena oraz EK GW2 vs. Skyrima?

Edytowano przez Gabriele
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Press Kit dam zaraz. Porównanie postaram się zrobić dzisiaj lub jutro. Musze jeszcze grać w GW 2 bo strasznie uzależnia :D

Co do czystości zagrań - a czy inni się przejmują? Tutaj (jeśli chodzi o Ek itp.) liczy się szybkość i spryt. Kto się ociąga - traci. Takie już jest życie kolekcjonera.

PS. Co byście nie mówili - ja i tak będę po stronie Cenegi. Cd-projekt coś ostatnio zamilkł.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale mimo wszystko jako główny zbieracz kolekcjonerek, gadżetów itd., powinieneś dawać dobry przykład i chociaż o tym tu nie pisać :trollface:.

A CDP ostatnio dał ciekawy konkurs. Jakby kogoś interesowały moje prace... http://imgur.com/a/tih7t oraz http://imgur.com/a/0cDAw :P.

A Cenega ostatnio plusuje KG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Challenge accepted :D

A przykłada daję cały czas ale mam już dość po tym jak mi Darksiders 2 EK sprzątnęli sprzed nosa w godzinę po opublikowaniu. Dla mnie - zabawa się skończyła...

A tutaj macie zdjęcia. "Artbook" jest BAAAARDZO krótki, zresztą sami się przekonacie.

http://s1063.photobucket.com/albums/t504/Master_CriX/Tekken%205%20Press%20Kit/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi artbook...

Ja raczej bym to potraktował jako rozkładane pudełko :trollface:.

P.S. Pamiętam jak kiedyś dawałeś zdjęcia swoich gadżetów. Wśród nich znajdowała się koszulka z F.3.A.R, tutaj też moje pytanie: skąd ją masz?

P.S.2. Znacie jakiś bezpłatny hosting zdjęć, gdzie jest możliwość tworzenia podfolderów? Potrzebuję dla aktualizacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, już po tym konkursie GW2... Dlaczego tylko dwa dni?

A po co Ci drugi egzemplarz gry pytając z ciekawości?

Co do koszulki - dostałem od mojego kontaktu. Więcej nie mogę powiedzieć. Wybacz.

*Podchodzi do ściany, schyla się i zaczyna mówić do kontaktu*:

- Ej, ty! Słyszysz?

- ...

- Halo, kontakcie!

- ...

- Co z Tobą? Może byś tak wreszcie zaczął działać jak te CriXa? Nic tylko gadżety od nich dostaje, a ty co? Leniwcu ty jeden!

- ...

- Co za wredota, nawet się nie odezwie! No sypnij że chociaż głupią naklejką!

- ...

- Ech, szkoda języka na ciebie strzępić...

*odchodzi i kończy pisać posta*

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena Hitmana rzeczywiście nieco za wysoka, mając jednak na uwadzę 10 calową figurkę można by przełknąć. Mile widziane byłoby jednak 260-270zł, w opozycji stoi przecież Freedom Edition AC3 które imho prezentuje się lepiej i jest znacznie tańsze. Nie mówiąc już o zdecydowanie pewniejszej jakości samej gry.

@UP

Mieli - sam wziąłem 5 biggrin_prosty.gif

Tutaj (jeśli chodzi o Ek itp.) liczy się szybkość i spryt. Kto się ociąga - traci.

<facepalm>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...