Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@kraven2000

Mimo wszystko trudno jest mi zgodzić się ze stwierdzeniem że nie warto byłoby brać EK Heroes 6 za więcej niż 90-100zł. Dla fana serii już te premierowe 180zł było nie lada gratką, ba, sam mocno zastanawiałem się swego czasu nad zakupem mimo faktu że wielką miłością piątki i szóstki nie darzę. Zestaw już jak za blisko 2 stówki jest całkiem bogaty - 9 dyszek to niezwykle okazyjna cena. Jedynym mankamentem kolekcjonerki (który skutecznie zniechęca mnie do zakupu nawet przy tak korzystnej ofercie, jest wystarczająco innych zakupów na horyzoncie :trollface:) jest mierność samej gry i sztuczne jej wydłużenie - te 10-15 godzin mógłbym przy niej spędzić ale jeśli przejście kampanii zajmuje ich parędziesiąt to ja podziękuję za tak długą i wtórną tym samym rozrywkę.

Sam największą sympatią darzę część trzecią i tym samym to ona jest dla mnie ukoronowanie serii i perełką wśród "Hirołsów".

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam od pewnego czasu zacząłem się ,,hajpić'' na Darksiders i miałem w planach kupić jedynkę, a później dwójkę, a że się trafiła okazja... Może i trochę przepłaciłem, wliczając to, że będę musiał dokupić klucz / nową grę, ale i tak jest zadowolony (mówię to już trzeci raz :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mają mało miejsca w magazynie i wolą najpierw wypchnąć "duże pudełka" wink_prosty.gif

@down

sklep spoko tylko dość drogi kurier u nich no i mnie kiepsko zapakowali jedyne zamówienie jakie u nich robilem (ale za to po jego złożeniu pozwolili mi je jeszcze zedytować) więc ogólnie oceniam ich pozytywnie

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shorrty tam chyba coś zamawiała

Dzięki. ;P

Tak, zamawiałem i nie mam żadnych zastrzeżeń. Kurier faktycznie nieco drogi, ale i tak się niesamowicie opłaca kupić. Wygląda na to, że ten sklep ugadał się z polskim oddziałem Ubi, bo prawie wszystkie ich nowsze kolekcjonerki z czasem przeceniają (Silent Hunter 5, The Settlers 7, HoM&M VI, AC: Revelations, IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover i jakieś tam jeszcze mieli).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za uwagi. Co do ceny IMHO: jakość dodatków, poza Artbookiem, nie jest za specjalna. Są fajne...ale choćby po koszulce widać, że to stadionowa tandeta. Aczkolwiek 90zł to jest takie w sam raz :)

Sama gra jest moim zdaniem doskonała...ale tak, zgodzę się, że niektóre misje są sztucznie wydłużone...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zaskoczona że welbild ma również gry i to w niezłych cenach niektóre, i darmowa dostawa do salonu:) Może ktoś coś znajdzie dla siebie, ja zamowiłam gy na PS3 za 29,50:D

Pierwsze słyszę o tej stronie. Aż z ciekawości zajrzałem i co zobaczyłem? Najtańszego (nowego) oryginała, jakiego kiedykolwiek widziałem w sklepie. I to w złotej edycji :trollface: : http://www.weltbild.pl/race-07-zlota-edycja-pc-topseller-_p11325263.html.

Gdybym nie miał tej gry w swojej kolekcji, to sam bym kupił. Chociaż złotej edycji wyżej wymienionego tytułu nie posiadam... :trollface:

No, ale trochę odbiegliśmy od tematu kolekcjonerek, więc aby do niego powrócić, to zawitajmy do gdańskiego sklepu NET-S i.. co my tu mamy...? Panie i panowie mamy i to naprawdę coś dobrego, a do tego w rewelacyjnej cenie. Tym czymś jest Might & Magic: Heroes VI - Edycja Kolekcjonerska za... 74 zł: http://www.net-s.pl/index.php?id=3&c=557&g=198101&n=Heroes-of-Might-Magic-VI-Ed-Limitowana-PC-PL&w=c.

Myślę, że tu już nie ma się nad czym zastanawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co napalać, powiadam Wam. Już parę miesięcy temu obserwowałem ceny tej EK i podczas gdy kolekcjonerki w renomowanych sklepach stały po 165-170zł, na wielu stronach znaleźć można było edycje limitowane po 140-150zł. Oferty nie różniły się znacznie od tych z ultimy czy wirtusa - w nazwie widniało "limitowana" a w opisie widniał opis kolekcjonerki (zapewnie skopiowany z innych sklepów). Mało kto już pamięta że Ubi oprócz kolekcjonerskiego wydania Heroes 6 wydało także limitkę z koszulką i czymś tam jeszcze :>. Śmiem twierdzić że powyższe linki (pierwszy i drugi) zawierają oferty tej właśnie limitowanej edycji. Na potwierdzenie słów - Net-S w samej nazwie ma "limitowana" a nie "kolekcjonerska", natomiast na kurtmedia EK kosztuje 146zł (klik). Kupować można ale przy tak nikłych opisach ofert loterią jest co dostaniemy w paczce. Nie lepiej dopłacić 15zł i wziąć pewnika z ultimy :>?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraven? Właśnie skończyłem oglądać Twój unboxing Might & Magic: Heroes VI i jak zwykle... podobał mi się. Fajnie się Ciebie słucha i w ogóle. Na tyle fajnie, że nawet obejrzałem sobie rozpakowywanie tego nowego odtwarzacza Blu-Ray (czy jak to się tam pisze) od LG, który sobie niedawno sprawiłeś trollface.gif . Nawet nie przypuszczałem, że ceny są już na tak niskim poziomie.

I teraz trochę małej prywaty. Jeżeli ten Twój telewizor, to LG 32" (model 450 czy coś w tym stylu), to taki sam mają rodzice. Poza tym komoda, na której on stoi, to pewnie zakup z IKEA, prawda smile_prosty.gif ? Mam taką samą, tylko, że ciemniejszą trollface.gif . Bardzo dobry mebelek.

Podsumowując: dobry unboxing, dialogi z sensem, ktoś, kto przygarnął ten klucz, który podałeś, to myślę, że Ci podziękował w komentarzach. Poza tym sam się poważnie zastanawiam nad kupnem tego zestawu, bo cena jest atrakcyjna, a zawartość również niczego sobie.

a i jeszcze jedna rzecz

tak patrzę na te dziesiątki kolekcjonerek D3 na allegro i zastawiam się czy Wuwu się nie pomylił bo to chyba długo nie zejdzie i jak standardowa znów trafi do sklepów to mogą zacząć się przeceny tych EK (nie każdy może mrozić kilkaset PLN w nieskończoność)

Uwierz mi - może trollface.gif . Sam mam zamiar trzymać moje pudło (w stanie nierozdziewiczonym) przez co najmniej 3 lata od daty premiery. Zawsze zaznaczałem, że jest to inwestycja długofalowa. Można sprzedać teraz, ale mnie interesuje duży zysk trollface.gif .

[DOPISEK]

Być może masz rację, Bleub, bo cena (tej niby kolekcjonerki) jest aż podejrzanie niska.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978 - weltbild to po prostu świat książek:) co do EK Heores w net-s odradzam dostałam uszkodzony egzemplarz i w sumie jakoś się udało o zwrot gotówki.

Co do ceny Heroes to 80-90zl to świetna promocja, ja zakupiłam za 155 miesiąc temu i nie żałuję, prezentuje się bardzo dobrze, co do gry to nie wypowiem się jeszcze bo nie miałam czasu do niej zasiąść, ale w tym tygodniu startuje z niąsmile_prosty.gif Ale chyba się nie zawiodęsmile_prosty.gif

@Jacekw123: jeśli chodzi Ci o sklep Weltbild to bardzo znany sklep, kiedyś pod nazwą "klub dla Ciebie/ świat książek", zamawiałam w nim rzeczy do domu i żadnych problemów. Co do gier to wydaje mi się że tez nie powinno być, choć długi czas oczekiwania (7dni na towar + wysyłka), ale ceny maja niezłe. No i darmowa wyysłka do sklepu, wiec jak masz gdzieś blisko to śmiało można brać. Co do mojego zamówienia jeszcze czekam an realizacje.

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DJAndzia

I jak z Edycjami Specjalnymi z tego sklepu? Sam zastanawiam się nad Warhammerem: Spece Marine i Red Faction i nie wiem czy warto i czy to nie jakiś fake, bo coś ta ES Armageddona tanio.

PS Ten ilustrowany opis świata gry w ES Warhammera to po prostu Artbook, czy coś gorszego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeśli to jest dawny świat książki to może się okazać że zamówisz i okaże się że nie ma tytułu po tygodniu

coś u nich zamawiałem wieki temu (pod starą nazwą) i okazało się że jednak towar niedostępny - mimo dostępności na sklepie

a tu taniość w boxie jeśli to nie jest biedronka edyszyn to chyba warto smile_prosty.gif

http://allegro.pl/be...2411086550.html

@bleub

chyba chciałeś powiedzieć "za dużo"

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja Omega God of War : http://gamezilla.kom...a-fanow-kratosa

Gdyby nie to, że już te części mam (z wyjątkiem tych z PSP w HD) to bym sie zastanawiał. Chociaż znając życie cena dojdzie do około 500 zł. Statuetka wygląda nieźle, szczególnie jeśli rzeczywiście będzie cała z brazu, co akurat wśród figurek z EK jest niespotykane. Pudełko zwyczajne, szczególnie w porównaniu z puszką Pandory z EK GoW III. Ciekawi mnie tylko czy te artworki zostaną wykonane na metalowych płytkach. Jeśli tak, to będzie to nie tylko wyglądało epicko, ale też trochę będzie ważyć ;)

A kolekcjonerka Heroes VI jest naprawdę fajna, szczególnie artbook i pierścień. Sam kupiłem w dniu premiery i nie żałuje, aczkolwiek wachałem się, czy nie zakupić w mediamarkcie zwykłej edycji z dodawaną koszulką (która wyglądała według mnie lepiej niż ta z EK).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość prezentuje się nieźle. Figurka z brązu powinna być ciekawym gadżetem choć największą gratką jest w tym wypadku kompilacja wszystkich części God of War. Niestety, cena rzędu >400zł może skutecznie odstraszyć ewentualnych zainteresowanych.

PS. Ciekawe, czy ta figurka rzeczywiście będzie z brązu :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...