Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Napisano (edytowany)

@UP

Nie prawda. Myślisz że Polacy się nie cenią? Przy rodzimych produkcjach cena zwykle zaczyna się od ok. 140 zł. Co prawda ceny nie są tak wygórowane ale nie są też za niskie.

Poszukaj sobie cen premierowych takich EK jak:

-Call of Juarez Więzy Krwi, Cartel

-Dead Island EK

-Afterfall inSanity

A promocje czy przeceny to całkowicie co innego bo wtedy i zagraniczne Ek mogą spokojnie zejść poniżej 100 zł.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja sam zbytnio nie przepadam za kolekcjonerskimi chociaż Ubisoft co do Assassin's Creed III powinni zrobić to samo co EA (Bioware) z Mass Effect 3 powinni nawet do standardowej coś dorzucić

Ceny edycji Assassin's Creed III z Gram.pl

-Standardowa - 119zł

-Join or Die - 199zł

-Freedom - 299zł

Sam nie śmierdzę groszem więc kupie Standardową jak w przypadku Revelations

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crix wrócił :-)

A co do tematu ostatnio zakupiłem Silent Hunter 5 Battle of Atlantic oczywiście kolekcjonerkę :)

Jak dojdzie to dam zdjęcia :-P

PS. I nieważne że kolekcjonerka dla niektórych do [beeep];-) Mnie sie tam podoba i ja ją chce :)

Edytowano przez xPROx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96

Wielkie dzięki za cynk, również się załapałem :). Grę mam, ale jestem wielkim fanem serii, a fajna figurka Ezio za 5 dyszek to prawdziwa okazja. Może jeszcze kiedyś kupię figurkę z Brotherhood to będzie cała kolekcja :icon_cool: .

PS

Znacie wysokość tej figurki Ezio ?

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafi

Nie ma za co ;) Od tego jest ten temat, a sam mam już figurki Ezio z ACB i ACR, teraz tylko czekam na półkę, aby je postawić. :)

Ja od pewnego czasu w ogóle widzę dużo pozytywów u Ubi, a teraz akcja z Empikiem i AC2. Coś wyczuwam ostrą jazdę z AC3. Kto wie, może jakieś egzemplarze AC2 Black Edition trafią do Polski po 150zł za nówkę. xD

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzież to można kupić ?

@TTTr96

Wielkie dzięki za cynk, również się załapałem :). Grę mam, ale jestem wielkim fanem serii, a fajna figurka Ezio za 5 dyszek to prawdziwa okazja. Może jeszcze kiedyś kupię figurkę z Brotherhood to będzie cała kolekcja :icon_cool: .

Gdzież to można kupić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy warto zamówić grę Avatar w EK? Osobiście za filmem średnio przepadam, ale gameplaye z gry wyglądają nawet fajnie. I jak to jest z wersją językową gry, jeśli ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku wakacji mam zamiar zakupić ACR Animus na PC. Jedyna bolączka, to cena prawie 400zł z wysyłką... Liczę że nie zginę z tego powodu, bo październik nie będzie litościwy. ;)

Edit:

Nakład na AC2WE wyczerpany... ;)

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie wysokość tej figurki Ezio ?

Cytując kogoś ze strony z recenzjami:

,,Kupiłem Assassin's Creed II Białą edycję która zawiera:

-20cm. figurkę Ezio

-Grę na PC

-Dodatkowa mapa do Assassin's Creed 2

-Dodatkowy strój (w stylu Ezia) do Avatar: The Game

-2 dodatki zawarte na płycie po zainstalowaniu

To zawiera Edycja, a figurka jest prze super Polecam!''

Znów niedostępna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy warto zamówić grę Avatar w EK? Osobiście za filmem średnio przepadam, ale gameplaye z gry wyglądają nawet fajnie. I jak to jest z wersją językową gry, jeśli ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć.

W momencie premiery (kiedy kupowałem) gra była po angielsku. Po przejściu mogę jej wystawić jakieś 6+-7/10 - dość przyjemna rozgrywka, ale po pewnym czasie nużąca. Sama EK - figurka bardzo przeciętna, z ruchomymi elementami. Pudełko daje rady, choć wykonane z cienkiego kartonu. Za tą cenę możesz przemyśleć, ale jakieś niesamowite to nie jest.

@UP

Czyli jest nieźle, dzięki :wink: .

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej goście. Bi nigdzie nie widzę ceny. Po ile chodzi ten AC WE?

Co do Avatara to gra całkiem fajne, nie górna półka ale środkowa. EK nie najwspanialsza, ale jeśli możesz tanio kupić to warto się zastanowić. Zdjęcia Ek powinny chyba być u mnie na blogu. Jak nie to mogę wstawić tutaj, jak ktoś chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...