Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

A pewnie. Dzisiaj licytowałam wprawdzie co innego, ale sprzedający ewidentnie sam się podbijał (trochę inna sytuacja, bo skapnął się, że towar pójdzie za tanio a wystawił od złotówki - ale mimo wszystko). Chodziło o pierdołę, więc nie dziwi mnie, że ludzie takie cyrki wyczyniają przy kolekcjonerce D3. Trochę żałuję, że nie zamówiłam (świadomie), ale może jeszcze będę miała na nią szansę. Chyba mi się udzieliła ta gorączka, hehe.

BTW, ktoś będzie w Warszawie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DjAndzia

Nie wierzę w to. Naprawdę. Handluję na allegro i wiem, jak rozkładają się oferty. Naprawdę... wysyp trzech bardzo mocnych podbić w 10 minut (na cztery oferty ogółem) na długo przed koncem aukcji, przy masie znacznie tańszych ogłoszeń... do tego te podbicia miały miejsce ok. 23:00...to nie jest możliwe. No w jaki sposób?

Poza tym...zeszła...zeszła może oznaczać, tyle, że gość zaraz wystawi to znowu, bo to był "zakup", a nie zakup.

@EDIT:

DjAndzia

Zajrzałem na aukcję z Twojego linka...podbicia do ponad 800zł dokonały te same osoby, co w obecnej rekordowej aukcji. Też w 10 minut i też na trochę przed końcem aukcji. Mało tego...czas inny niż w tamtej aukcji. Śledzą się nawzajem, czy co? Dziwne, nie? Czyżby ktoś chciał dać czas jakiemuś napaleńcowi na podbicie? :> To są podpuchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już patrze:) W sumie są tylko 2 osoby te same, ale te aukcje są całkiem z innych miejscowość, wiec nie wieże żeby sobie sam sprzedający podbijał. Jedynie jakiś napaleniec, który chce zawyżyć kwotę sprzedaży:)

EDIT;//

Udała się reklamacja Heroes VI, dzwonili do mnie i zwrócą mnie całkowity koszt. Trzeba szukać kolejnego egzemplarza:)

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj, przez pomyłkę wybrałem Inteligo zamiast karty Visa jako sposób zapłaty przy zamówieniu EK Diablo III. Teraz mam problem, napisałem do nich wczoraj, dziś jeszcze nie dostałem odpowiedzi. Napisałem dzisiaj drugi raz i zadzwoniłem z 10 razy, tylko raz był sygnał, ale i tak nikt nie odebrał. Co oni tacy odcięci do świata?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shortyy raczej nie odcięci od świata tylko zawaleni robotą dużo osób boi się teraz o swoje kolekcjonerki. Już w dwóch sklepach ogłosili że nie mają mniej EK, więc ludzie się boją i spamują cały czas pewnie. Ja czekam na potwierdzenie wpłaty już 2 dni i też się obawiam że coś może być nie tak.

EDIT. A jednak ja już się nie muszę martwić, właśnie otrzymałem potwierdzenie :).

Ja mam takie pytanie kto się wybiera do Warszawy na tą noc?

Mam prośbę jeśli będzie można filmować lub robić zdjęcia, prosiłbym o pokazania właśnie ile było osób na tej nocnej wyprzedaży. Albo przynajmniej tak na oko opisać ile było osób. I jak szybko rozeszło się EK.

Edytowano przez NieMy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze przeczytałem, że będzie można nabyc EK DIABLO III na nocnej premierze nie tylko w Warszawie?? Jest jakaś lista sklepów, czy coś?

Ja tam słyszałem, że EK ma też być w takich sklepach jak Media Markt czy Empik. Jeszcze raz zacytuje CD Projekt :

Z naszych informacji wynika, że EK Diablo III wciąż można nabyć w gram.pl, Media Markt, Empikach - oraz na naszej nocnej premierze.

Tutaj źródło.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

nocne premiery D3

MM - TYLKO w: Olsztyn, Bielsko-Biała, Czeladź i Katowice

ktoś reflektuje?

Empik wiem tylko że w Radomiu niestety nie :/

żeby rozwinąć rozmawiałem z infolinią MM i Pani powiedziała że TYLKO te 4 markety

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem, iż na stronie empiku dostępna jest Specjalna Edycja Maxa Payne'a. Czyli nie była ona na wyłączność dla muve. Dodatkowo kosztuje o 15 zł taniej niż w sklepie cenegi. Muszę przyznać, że troszkę mnie kusi, ale wstrzymam się do wakacji (chyba, że nie będzie wtedy dostępna).

Co do nocnej premiery Diablo - Wrocław ma grubo ponad pół bańki mieszkańców. I co ? I nic.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny plusik dla Empika - po raz kolejny oferują kolekcjonerkę taniej niż konkurencja :>

Co do nocnej premiery D3 - dlaczego kompletnie olano woj. podlaskie? Ani Łomża, ani Zambrów, ani nawet Białystok. Najbliżej - 140km do Warszawy. Szkoda, chętnie powalczyłbym o podpisy twórców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bleub z całym szacunkiem ale co Ty mi tu z jakąś Łomżą i Zambrowem jak w ćwierćmilionowym (minus emigracja:D) Radomiu nie ma

ciekawe czy Kielce mają ? było nie było miasto wojewódzki i też blisko ćwierci

ale chłopak z radomskiego empiku powiedział że z tego co się orientuje to nie jest to szeroka akcja i że osobiście wie tylko o Złotych Tarasach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię, że u mnie, w Olsztynie jest akcja, bo zawsze był on olewany i nie odbywały się tego typu eventy. Poszedłbym, mam do Media Marktu niecały kilometr, ale Diablo 3 nie jest dla mnie jakimś priorytetem i nie zamierzam go zakupować, a ty bardziej EK, która za tą cenę jest |IMO kompletnie nieopłacalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacekw123

świadomie pominąłem tą część wypowiedzi bleuba :)

@I3ig

no to ja Ci zazdroszczę że u Ciebie jest *

@Seba77

i Tobie też zazdroszczę :) *

*oczywiście jest to ten typ "pozytywnej" zazdrości

no i jeszcze co do tego co napisał I3ig

wg mnie to dziwne że akurat w tych 4 miastach Media robią premierę (no bo gdzie Poznanie Gdański czy Wrocławie)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chciałbym żeby nie anulowali mojego zamówienia z EK Diablo III :( Mam w Empiku. Pożyjem zobaczym :/

Gdyby ktoś chciał zobaczyć artbook z Starcrafta 2, Wiedźmina 2 Mrocznej Edycji lub Shoguna 2:

Edytowano przez lobo1985
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie na EK Diablo III ma się dobrze, w końcu się dodzwoniłem i zmienili mi płatność na Visę. Jutro płacę i czekam na potwierdzenie. :)

EDIT/ Jednak dzisiaj zapłaciłem i teraz jest status "zamówienie oczekuje na dostępność towaru (zostanie wysłane 14.5.2012)", co na 99% oznacza, że jest gotowe do wysyłki.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie również zmieniło status z "potwierdzone" na "gotowe do wysyłki". Gra muzyka :trollface:

@lobo1985

Wolałem nie spojlerować sobie 3 artbooków które zamierzam w niedalekiej przyszłości zakupić więc Twoje dzieło jedynie pobieżnie przejrzałem. Planujesz unboxing D3 :>?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy unboxing EK D3, na którym świetnie widać czaszkę i pena. Nie jest on tak czarny, jak wydawał się na poprzednim unboxingu i prezentuje się naprawdę ładnie. UWAGA! Unboxing po niemiecku :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, czacha i pendrive zaiście epickie. Nieco zawiodłem się jednak wielkością pudełka zbiorczego. Ogólnie kolekcjonerka ta sprawia wrażenie odrobinę okrojonej w stosunku do starych kolekcjonerek dodatków do WoWa - artbook bez papierowej nakładki, soundtrack w digipacku (niby szczególiki, ale jednak). A może mi się tylko tak wydaje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...