Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Jak posucha to mogę jutro spróbować nagrać jakiś unboxing. Zostały mi Heroesi VI, BioShock 2, King's Bounty: Legenda, Total War: Shogun 2, Drakensang, Drakensang 2 i Saints Row 2. Czego zrobić?

@DOWN:

, następny unboxing będzie Bioshocka 2.

Ja bym Ci radził zrobić coś innego niż Bioshocka 2, ponieważ już unboxing tejże gry mieliśmy (w wykonaniu kravena). Z chęcią zobaczyłbym Drakensanga, zawsze możesz w jednym fimiku ukazać obie części.

Co do kravena - szkoda, że ostatnio nie kręci, dla mnie robił najlepsze unboxingi spośród użytkowników tego tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrobić Drakensanga, tylko ostrzegam, że niewiele wiem o grze, bo to w sumie kolekcjonerki brata są (te dwie), po prostu pokażę zawartość i ocenię na "moje oko". Zawsze mógłbym też nagrać moją biblioteczkę gier i skomentować co sądzę o grze albo przykładowo jakie wspomnienia wiążą się z grą lub jej zakupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bardzo chętnie zobaczyłbym Heroes VI. Pokazywał już nam ją Crix, ale z tego, co pamiętam to były drobne problemy ze światłem i część rzeczy mi wtedy umknęła, a edycia jest zacna. Mogą być równie dobrze Dragensangi (może zachęcisz kogoś do jej zakupu) lub Bioshock 2. Unboxing tej samej gry zrobiony w odmienny sposób na pewno będzie czymś oryginalnym i wartym obejrzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zrobić jakiś unbxoing (niestety w formie pisemnej razem ze zdjęciami, bo sprawdzałem sprzęt i jakość nagrania mogła by być naprawdę słaba). Zastanawiam się tylko co wybrać. Większość tytułów została tu już umieszczona, więc zastanawiałem się nad czymś, czego nie było. Z takich tytułów, to nie było tutaj chyba ME1 i ME2 (jednak EK tych gier nie posiadam), nie było również Dragensanga (ale to robi już Shortyy). Nie pojawiła się tak samo EK Uncharted 3 (ale również nie posiadam, próbowałem nabyć, ale chyba nie do zdobycia). Wpadłem więc na pomysł mojej najnowszej zdobyczy, czyli: Killzone 3 Helghast Edition. Z tego co pamiętam, to jeszcze nie było tu jej recenzji (poprawcie mnie jeśli się mylę). Myślałem również, nad Diablo III, ale znając życie, jak będzie premiera to recenzję tej EK zrobią naraz 3 osoby. ;).

Shortyy/belub/lunatyx: Zauważyliście, że każdy z was, napisał nazwę "dragensang" inaczej ;)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale jakieś pół godziny temu pojawiła się edycja kolekcjonerska Gulid Wars 2 na gram.pl i już wyprzedano wszystkie egzemplarze. Pierwszy raz się spotykam z czymś takim! Rozumiem jeszcze sytuację z Diablo III, ale bez przesady :0. A chciałem sobie kupic :((

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "umowa" stoi, założę bloga i zrobię na początku pisaną recenzję Killzone 3 (Edycji Kolekcjonerskiej, oczywiście). Dorzucę do tego jeszcze kilkanaście zdjęć. Co do filmu o unboxingu tej edycji, to niczego nie obiecuję, bo nie wiem, czy uda mi się zdobyć odpowiedni sprzęt (kamera aktualnie jest popsuta i nie mam pojęcia, czy będzie dało się ją naprawić za cenę która nie przekracza jej wartości). Jak będzie trochę czasu, to niezwłocznie zabiorę się za pisanie (i robienie zdjęć)

@UP: To chyba przejdzie do "Numerów Dekady" :D. Jeszcze nigdy się nie zdarzyło, żeby EK rozeszła się tak szybko (szybciej od biletów na EURO 2012). Oj, duży ma ta gra hype, oj duży.

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że gram.pl musiało miec BARDZO mało egzemplarzy. W końcu dla Polaków 500zł za grę, to cholernie dużo i nawet 350 za Diablo było dla wielu przesadą! Po drugie, o tej godzinie dużo ludzi jest w pracy. Po trzecie czy faktycznie o Guild Wars 2 było aż tak głośno i wszyscy aż tak na to czekali? Albo pieprzeni inwestorzy :dry: . Szok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no ciekawe. Fakt GW było popularne w polsce ale żeby aż tak? No chyba że to znowu robota spekulantów tongue.gif.

Jeśli ktoś gotów był wydać ciężką kasę na 9 EK Afterfall, to co dopiero GW. Zresztą, trzeba zastosować odpowiedni wzór. [Liczba Stała] (czyli 9 egzemplarzy EK dla każdego spekulanta) razy [Hype na GW2] razy [ilość spekulantów] podzielić przez [ilość egzemplarzy]. Już chyba wiecie, czemu EK GW2 tak szybko została sprzedana, ale ciiiiiiiii spekulanci obserwują. Tak na poważnie to myślę, że to zwykły błąd, bo niemożliwe, aby ta EK, aż tak szybko została wykupiona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2XUP@ Ciekawy wzór :laugh:. Ale prawda jeśli "ktoś" nie bał się zainwestowąć całkiem grubą kase w Ek afterfalla którego są duze szanse że nie uda mu się sprzedać. To wydaje mi się że mógł kupić np. 2-3 sztuki tej ek na handel.

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się nie załapał na Afterfalla to znowu ma szansę.

Ten sam sprzedawca co wcześniej znowu wystawił kilka egzemplarzy.

Linka nie podaje, kto chce ten znajdzie.

Edit:

Małe sprostowanie,

Wtedy jedna osoba nie kupiła 9 kolecjonerek tylko 6. Reszta rozeszła się pojedynczo.

Natknąłem się też na coś takiego. Wygląda trochę inaczej niż wcześniej pokazywana wizualizacja.

Edit: Jak się okazuje jest to EK na PS3, ta wcześniejsza będzie na X360.

530x650_32908.jpg

Edytowano przez Kaczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaczek93

A na PC żadnej[Far Cry'a]... Troszkę szkoda, bo to całkiem przyzwoite wydanie.

A co do akcji z Guild Wars 2 - naprawdę niezłe jaja. Musiało być tego naprawdę mało (mniej niż np. Skyrima, który też zszedł bardzo szybko), a najwięksi fani pewnie od rana trzymali rękę na pulsie.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, zapewne już niedługo zobaczymy promocyjne i jakże opłacalne aukcje na pre-ordery GW2 za 1500 złoty+200 złoty przesyłka....

@Kaczek93: Coś biedne to wydanie trochę takie...300 złoty za to bym nie dał, maks 250 (bo w końcu sama gra pewnie będzie za 199). Jeśli na PC byłoby takie samo, to maksymalnie dałbym 200 złoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki i dziewczyny, nie ma ktoś z Was namiarów na Deus Ex: Augmented Edition na dowolną platformę? Szukam tego wydania kawał czasu, przed kilkoma dniami znalazłem w sklepie morele.net, ale po wysłaniu maila okazało się, że to błąd w opisie a edycja zwykła. Ręce opadają...

Co do GW2 - bardzo stylowe wydanie, ale więcej niż 350 zł bym nie dał za cholerę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj coś myślę że nasi specjaliści od edycji kolekcjonerskich trochę się pomylili. Mówili że skok na ek Mass Effect 3 skończy się po około miesiącu i ceny wrócą do >200. A stało się odwrotnie, zafoliowane nówki nadal schodzą spokojnie za 300 zł ,a nawet więcej. Jeżeli ktoś by znalazł jakiś egzemplarz do 200 zł i podał mi link to byłbym wdzięczny.

@up

http://muve.pl/xbox-360/role-playing-rpg/d...dition-x360/570

http://muve.pl/playstation-3/role-playing-...pis-szczegolowy

Pierwszy z brzegu sklep :)

Edytowano przez adam1118
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pankamilek:

Deus EX: Human Revolution Augmented Edition 149zl

http://ps3sklep.pl/481,deus-ex-human-revol...d-edition.htmlo

Co do sklepu morele.net to jednym słowem tragedia. Zamawiałam u nich 4 razy ten sam produkt i cały czas twierdza że błąd, ze producent wycofał towar. Po czym wycofują ofertę a za kilka-kilkanaście dni wystawiają ponownie w ilościach powyżej 50szt. I po zamówieniu ta sama sytuacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...