Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@UP

No i tu jest właśnie ten problem o którym pisałem. Nie raz trafi się super oferta na grę (niekoniecznie EK) ale cena za wysyłkę to bardzo często 150 zł. Tak więc nie opłaca się płacić 30 zł za grę i 150 za wysyłkę... No chyba że była by to ek, to tylko w takim wypadku. Jednak jeśli ktoś chce 300 zł za EK i 150 za transport to można podziękować. Z np UK wysyłka to ok 30 zł i mniej w zależności od wielkości. A i ceny są niższe od tych US, Niemieckich czy tym podobnych, nieznanych mi języków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bleub:

właśnie rozmawiałem z Igorem i za tydzień B2 EK będzie moja :) Czyli obaj trafiliśmy całkiem niezłą okazję :)

PS. Jeszcze jedno...właśnie wczoraj dotarły do mnie Age of Empires 1 i 2 w wydaniu premierowym :D Cuda! Szkoda tylko, że AOE2 nie mogę zrobić obrazu bo szkoda mi płyty...no ale cóż.

Edytowano przez kraven2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
Szkoda tylko, że AOE2 nie mogę zrobić obrazu bo szkoda mi płyty...no ale cóż.

WHY nie możesz? Coś jest nie tak? Czy po prostu gra nie rozpoznaje obrazu jeśli nie ma oryginalnej płyty? Jeśli potrzebuje płyty no to nic faktycznie nie zrobisz... Teraz coraz mniej gier potrzebuje płyt do działania i bardzo dobrze.

Daj namiar na tego Igora PLS. Na jego aukcje.

@DOWN

A myślałem że o jakiegoś innego Igora chodzi :P

Ślepy jestem ale i tak nie mogę znaleźć tego linka...

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczenie przed możliwością zgrania płyty...wywala błędy crc przy próbie zgrania. Szkoda... ale cóż, nie będę miał dozwolonego użytku.

Co do Igora...na poprzedniej stronie Bleub dał linka do jego aukcji. Na FA jest użytkownik IGOR (tutaj jakieś cyfry), ewentualnie jego firmowe gg: 9078626

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś by interesowało to na allegro jest EK Afterfall Insanity za 99zł.

Z tego co da się zauważyć edycja ta nie cieszy się popularnością czego dowodem może być choćby to że nawet nie idzie znaleźć zdjęć ani filmików z unboxingów.

Jeśli cena by spadła tak do 50zł to bym kupił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaczek93

Już myślałem ze to nowa... a tu używana. Jak na taką kolekcjonerkę... osobiście max 80 zł bym dał. Ale za nową. :tongue: W grę mógłbym zagrać. Ale trzymam się na razie na dystans. Jak na to co oferuje jest za droga.

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kraven

Ja również zaklepałem u Igora swój egzemplarz. Poprzez świstaka - jestem ciekaw, czy nie będzie problemów ;)

Co do ceny - może nie jest to jakaś wielka okazja, ale cenowo jestem zadowolony. Najarałem się mooocno na tą kolekcjonerkę po obejrzeniu unboxingu i już teraz wiem, że z zakupu będę zadowolony.

@Crix

Tu masz Jego profil. Gość sprzedaje tylko poprzez Świstaka, ale ceny ma bardzo, bardzo dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja kiedyś u niego kupowałem. Miałem tylko problem z czasem realizacji bo ściągał wersję rapture bs2 zza granicy. Ale tak to było ok. Nie oszukał.

Sam zastanawiam się strasznie nad kolekcjonerką Diablo III i Starcrafta kolejnego (ciekawe czy będzie?). Ale obawiam się ceny :/

Przed chwilą znalazłem Crysis 2 Nano na alledrogo...ale 600zł oO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dałbym radę wyciągnąć z 90 zł ale już z przesyłką. Tyle, że pewnie książki nie przeczytam a gra była w promocji steam za 2,5 euro więc w zasadzie płacę tylko za maskę i plecak z którym chyba i tak nie będę chodził nigdzie.

Edytowano przez jacekw123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat że jest dostępna w wersji cyfrowej za darmo, to inna sprawa. Jak dla mnie o wiele wygodniej jest czytać wersję papierową. Ale nie o tym mowa.

W kolekcjonerskiej edycji dostajesz książkę w wersji papierowej. Która nie jest za darmo. Określiłem tylko jej wartość. ( w takiej formie, jaką otrzymujemy ) Dlatego jak dla mnie wartość tej kolekcjonerki to ciut więcej niż 50 zł ( za nową sztukę )

Ale rozumiem, każdy ma swoje zdanie. Co do tej wersji dostępnej w Niemczech. Trudno określić czy jest ona lepsza.

EDIT!: No dobra, może za bardzo otwartą tezę postawiłem tu.

Z tym że nasza edycja wygląda na "odwal się" mogę się zgodzić. Tu nie ma porównania. Sam byłbym bardziej skłonny kupić tamtą edycję. ( z zegarkiem ) Ale z drugiej strony edycja u nas wydaje się być... ogólnie jest wyróżniająca się. Szkoda że zasobnik żołnierski nie jest z logo gry. Bo sama koncepcja nie była raczej zła.

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam edycja kolekcjonerska 'Metro 2033' średnio się podoba - nie jest to wydanie marzeń, a gadżety są z kategorii tych budżetowych. Kupiłem ją sobie latem i chyba zrobiłem zły interes. Na szczęście całość jest nienaruszona i leży schowana w kartonie, zatem wielce możliwe, że w niedalekiej przyszłości ją sprzedam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra w takim razie zapytam jaką EK polecicie mi do powiedzmy 70-80 zł.(z już wliczona przesyłką, jeżeli będzie w internecie).

Gatunek gry raczej obojętny. Posiadam już EK Alone in the dark, Saints Row 2 i Sacreda 2.

Dobrze by było gdyby EK była nowa (zafoliowana) ale dobrą używką nie pogardzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytania już niedawno padały, wystarczy prześledzić parę ostatnich stron. Na chwilę obecną Balls of Steel/Cartel. Obie zawierają fajne dodatki warte tejże ceny, nie są to też pseudo kolekcjonerki typu "gra + pocztówki + DLC".

Co do EK Diablo ]|[ - kusi, ale dalej niewiadomą jest sam gameplay, na który słychać skądinąd narzekania. Daty premiery podają różne, ja miałem styczność np. z 15 maja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...