Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Jest rozchwytywana, ponieważ CDP odebrano prawa do dystrybucji gry w Polsce i pozostaje nam jedynie sprowadzać grę z zagranicy. O oficjalnym PL nie ma oczywiście mowy i trzeba dociągać spolszczenia. Od tego momentu ceny wszystkich egzemplarzy PL sięgają zenitu i zawsze jest na nie popyt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w końcu udało się zakupić Wiedzmin Edycja Kolekcjonerska. Nie uważam się najgorzalszego fana ale warto było, szczególnie iż posoadam oprócz zestawu z edycji również koszulkę i medalion wiedzminski który stoi po 80-100zł. Sam wydałem fortunę ale mam koplet. Dziwną sposobnością zauważyłem iż, nie mam z kolei w obu kart przedstawiających zawartości Edycji kolekcjonerskich Wiedzminów, ale to mała zwada w porównaniu z ich posiadaniem.

Zakupiłem również Gears of War edycję kolekcjonerską.Dziwnym trafem również tutaj jest zgrzyt, brak etui z edycji kolekcjonerskiej ale w zamian mam ze zwykłej.Trzeba przyznać iż poprzedni właściciel dbał o nią.

W chwili obecnej pozostało mi wyłapanie Call of Juarez:Więzy krwii edycję kolekcjonerską na allegro, ale żadanej do tej pory nie dorwałem.Jak również Afterfall ale za wysoko sobie cenią ją w stosunku do samej gry jak i samej edycji(zawartość za cenę - już Dead Island prezentuje się lepiej i taniej niż Afterfall).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kosztów wysyłki obie kosztowały mnie łącznie 1620zł z jednej strony ocipiałem i za tę pieniądze mógłbym mieć tysiące innych praktyczniejszych rzeczy, lub też zaoszczędzić na nowy sprzęt. Z drugiej jednak moja żyłka kolekcjonera nie dała za wygraną i licytowałem tak aby zapłacić jak najmniej(choć jak widać w obu przypadkach wydałem krocie). Mimo wszystko nie żałuje ale niejeden powie mi iż zrobiłem najgłupszą rzecz i przepłaciłem. Odpowiem: wiem o tym doskonale ale ze względu na wzięcie i zaangażowanie drugiej osoby na aukcji Allegro.

Gdyby nie to zakupiłbym Wiedzmina w granicach 500- 600 zł co oczywiście nie jest małą kwotą, ale najczęściej spotykaną. Za Gears of war zapłaciłbym 285zł,ale ze względu na ego drugiego licytującego który naprzód rezygnował, a później ponowił udział i popodbijał wartość do 740zł(którą wcześniej ustalona była jako kwota do zapłaty na równi z maksymalną kwotą drugiego licytującego dziwnym trafem, więc zrezygnowałem ze względu na aukcje Wieśka , niestety bądź stety po podbiciu trolla licytacyjnego którym był drugi użytkownik ja musiałem zapłacić ta kwotę, ale już nikt nie brał udziału, jako że nie chciałem robić kłopotów uzgodniłem wszystko ze sprzedającym).

Na szczęście zapłaciłem po rozmowie z sprzedającym o 100zł mniej przy czym i tak mnie nacią na koszty wysłki które są zawsze przesadzone. Ostatecznie zapłaciłem 660 zł łącznie z wysyłką.

Zapłaciłem za Wieśka 960zł + 14zł wysyłka + 4zł ubezpieczenie ,ale jak napisałem wyżej otrzymałem oprócz zestawu koszulkę i medalion.

Jestem zarazem na tyle sentymentalny iż raczej nie prędko sprzedam całość. Jak teraz na to patrze to jednak sądzę iż oszalałem,ale rekompensuje to fakt iż poszukiwania zostały zakończone.Dwie pozycje mniej z prywatne listy.

Nie wiem kiedy zrobię zdjęcia. Jedyny aparat który posiadam znajduje się w telefonie. Zdjęcia będą słabej jakości i małej rozdzielczości. Oczywiście mógłbym spróbować je zrobić ale nie należy oczekiwać rzeczywistego odzwierciedlenia. Wszysko zależy od zaprobowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sądzę wręcz przeciwnie, to bardzo dobry zakup, niestety nie na mój problem. Kiedy będę miał już własne źródło dochodów mam zamiar na poważnie zająć się moją pasją i zebrać parę klasyków, ulubionych "staroci" z dzieciństwa (Worms World Party, Delta Force: Land Warrior, Głupki z Kosmosu, Torrin's Passage, Mortyr, Quake III i parę innych) oraz rzadkich kolekcjonerek (Mass Effect, Wiedźmin, Gears of War, CoJ: Więzy Krwi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedziano wczoraj kolekcjonerkę Soul Calibur V.W jej skład wejdzie:

- Limitowane pudełko-książka (Patent jak z m.in. kolekcjonerki Alana Wake?a)

- Artbook w twardej oprawie

- Artwork podpisany przez ekipę kodującą Soul Calibur V

- DVD z materiałami zza kulis produkcji

- Soundtrack

- List zapisany na pergaminie

- Bonusowe przedmioty do edytora postaci

- Gra Soul Calibur V

Dodatkowo dostaniemy dwa ekskluzywne pancerze widoczne niżej:

http://niezgrani.pl/wordpress/wp-content/u...dark-knight.jpg

http://niezgrani.pl/wordpress/wp-content/u.../10/paladin.jpg

Moim zdaniem całkiem porządna kolekcjonerka, choć ostateczna ocena zależeć będzie od ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SasWickas ja ci powiem, że jednak strasznie przepłaciłeś. Lepiej już było poczekać na następną aukcję i zapewne byś kupił taniej. Wiem że Wiesiek 1 EK jest super ale 960 zł to jednak stanowczo za duże pieniądze. Za Gears of War też na dobrą radę srogo przepłaciłeś. Oczywiście to twoje pieniądze i cieszę się, że udało ci się dostać te gry. Ja tylko wyrażam swoją opinię. Warto wspomnieć, że obecnie jedna osoba na FA ma Wieśka 1 na sprzedaż i jako minimalną kwotę chciała za niego 270 zł. Teraz już i tak po ptakach ale czasem lepiej poczekać bo okazja i tak na pewno będzie. Nie mniej jednak gratulacje i czekam na zdjęcia obu gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SasWickas,

Widziałem te aukcje, w których brałeś udział. Sam byłem zainteresowany, ale więcej jak 250 zł za sztukę na tamtą chwilę nie byłem w stanie dać. Mam jakieś granice, ale zarówno EK Wiedźmina jak i Gears of War PC to nadal moje niespełnione marzenia. Ten sam user sprzedawał jeszcze pożądaną przeze mnie EK pierwszego Mass Effecta.

Gratuluję zakupu, ale szczerze mówiąc jestem zszokowany łącznym kosztem, jaki poniosłeś na obie te kolekcjonerki. Za taką sumę kupiłbym sobie wreszcie wymarzone PS3 plus pakiet gier na niego, bądź nowego, wypasionego PC. Jeszcze raz wielki szacunek do pasji kolekcjonera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@SasWickas

Podpisuję się pod tym, co napisał Yaper - sam osobiście nie byłbym w stanie wydać takich pieniędzy na 2 kolekcjonerki, jednakże podziwiam Twoją pasję i entuzjazm. Skoro zakup ten sprawia Ci tyle frajdy, to warto było - czasami trzeba umilić sobie życie ;)

Co do EK Soul Calibur V - na papierze nawet bardzo bardzo, wygląda również nie najgorzej. Pozostaje kwestia ceny i grywalności samego tytułu. Natomiast kolekcjonerka Króla Artura - poczekam, aż stanieje do ~100zł i kupię dla samego nożyka :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

I tu wracamy do kwestii kolekcjoner a zbieracz.

Jeśli kupujesz dla samego nożyka to jesteś zbieraczem, nie kolekcjonerem.

EK KA wygląda tak sobie, bez żadnych rewelacji.

EK SC V jest lepsza jednak również nie posiada jakichś szczególnych dodatków.

Ze względu na zawartość tych EK to ich najrozsądniejsza cena wahała by się w granicach max. 150 zł. Oczywiście SC V jest na konsolę więc 250 zł.

Szału nie ma, pozostaje czekać na lepsze wydania. W końcu to dopiero początek roku, a szkoda wydawać kasę na słabe wydania. Najlepsze przed nami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera gry, o ile dobrze kojarzę, jest zapowiedziana na II kwartał 2012. A co do kolekcjonerki- nie pogniewałbym się, gdyby wyszła w Polsce.

Jako, że teraz posucha, kupuję figurki postaci z gier. Znacie oprócz aliensgroup.pl jakiś internetowy sklep, gdzie mógłbym zakupić je?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest Duke Nukem Forever EK za 99zł wysyłka gratis. Opłaca się brać? Szybko raczej to ze sklepów nie zniknie więc może będzie jeszcze taniej.

I jak myślicie, czy za kilka lat będzie można przy sprzedaży tej EK zgarnąć coś więcej niż jej obecna cena?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam, w grudniu można było ją dostać za 70-80zł. Radziłbym poczekać, gdyż za parę miesięcy będzie tańsza.

I nie wydaje mi się, żeby był to tak dobry tytuł, jak ME czy GTAIV, by jego EK po paru latach poszybowała cenowo w górę. Niemniej jednak - zestaw jest ładnie skomponowany, bogaty, więc i za takie pieniądze moim zdaniem - warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...