Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Może i nie grałem w demo, ale naoglądałem się długich gameplayów i mam podobne odczucia jak Hellspawn - to będzie dobra, wciągajaca gra - godny następca pierwszego 'Drivera', którego demo cisnąłem za dzieciaka. Jeśli już będę ją kupował, to jedynie w EK, bo Ubi ma strasznie tanie te kolekcjonerki - średnio około 170 zł, a lepiej wziąć od razu niż nigdy, co pokazuje przykład 'Assasin's Creed 2', czy 'Splinter Cell: Conviction' :/ Co ciekawe, taki 'The Settlers 7' do dziś jest dostępny w dużej ilości, hmm... Dobrze, że premiera 'San Franscisco' trochę się opóźniła, więc możliwe, że znajdę fundusze i nie będę miał problemów (strasznie napięty kalendarz: 'Deus Ex: HR', 'Dead Island', 'Gears of War 3', 'Forza Motorsport 4' - z czegoś trzeba będzie zrezygonować ^^).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaperze, proszę, nie rezygnuj z EK najnowszych Gearsów - nie posiadam Xboxa i jeśli z jakiegoś powodu cierpię na wskutek braku tej konsoli, są to właśnie Gears of War. A kolekcjonerka najnowszej odsłony strasznie mnie jara- mam nadzieję, że zobaczę ją z bliska na zamieszczonych przez Ciebie zdjęciach :wink:

Sam ostrzę zęby na Deus Exa - chyba wszyscy naczekaliśmy się na premierę tej gry i strasznie jestem ciekaw, czy ta część podoła zadaniu utrzymana ( a w zasadzie przywrócenia) ducha serii. No, i chciałbym już zobaczyć, jak ta figurka Jensena będzie wyglądać. Tanio nie jest, więc mam nadzieję, że nie będzie to kasa wyrzucona w błoto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta edycja wiedźmina z figurką będzie jeszcze dostępna na wirtusie? Właśnie chciałem sobie zamówić całkiem sporą paczkę gier ale jeżeli ta edycja nie będzie dostępna to będę musiał zadowolić się zwykłą.

Co ek hirołsów 6 to mogę się założyć że tak jak w przypadku shoguna 2 cena zaraz po premierze spadnie do około 100 zł i potem będzie powoli rosnąć powoli wraz z malejącą dostępnością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hellspawn

Nawet nie wiesz jak bardzo pragnę mieć tą EK 'Gears of War 3'. Na cenę mniejszą niż 550-600 złotych nie ma co liczyć. Nie wiem, czy nie wstrzymam się z zakupem gołej gry w chwili premiery i poczekam powiedzmy do końca roku: może będzie kasa, może sama gra stanieje... Naprawdę okrutnie potraktowali Europę, gdzie fanów Fenixa jest również sporo.

'Deus Ex: HR' będzie miał premierę bodaj w piątek, a dołączona do EK figma Jensena (kudos dla CriX'a) sprawia więcej niż dobre wrażenie. Zakładam, że Hellspawn i Tesu nabędą swoją kopię - ja nadal przemyślam sprawę... Chyba pójdę obrabować jakiś monopolowy :D Z 'Dead Islanda' już zrezygnowałem i liczę na jego dostępność za kilka miesiecy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HUBI3211

No już bez przesady. Niecałe 100zł to dobra cena, jak za Ek Bioshocka 2. Co prawda, jeszcze niedawno można było znaleźć nieco tańsze oferty, ale cena już mocno w dół nie zejdzie. Pytasz, czy się opłaca = nie opłaca. Ale jeśli chodzi Ci o to, czy to dobra cena jest za taką kolekcjonerkę, to odpowiedź brzmi tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał bleub. Bierz człowieku za te pieniądze. Szansa na to że kupisz taniej jest obecnie tak mała że nie opłaca się czekać. Po za tym jeśli gość pisze że nowa to powinna być zafoliowana a takich to ze świecą szukać. Cena 100 zł za kolekcjonerkę tego pokroju to naprawdę okazyjna cena i nie ma co wybrzydzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ HUBI3211

Nie opłaca się przy cenie 99 za Bioshock plus wysyłka kupować tej wersji na allegro

W sumie dorzucisz parę złotych do 25 GBP by mieć darmową wysyłkę i możesz dokupić jeszcze jedną grę na Amazon czysta kalkulacja

Edytowano przez Mikel666666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbijam ja sobie na Ultima.pl, ot tak, dla ogarnięcia tematu, wskakuję w moją Deus Ex: Bunt Ludzkości Collector's Edition na PS3 a tam co? "Towar definitywnie wycofany ze sprzedaży" ! Najpierw mi na PC wycofali, teraz na PS3. Edycja z figurką Jensena ostała się już tylko na Xboxa 360, ale co mi po tym, skoro akurat tej konsoli jakoś tak nie mam? :dry: Jutro będzie trzeba do nich przedzwonić i wyczuć temat. "Nie ma takiego wycofywania ze sprzedaży".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do tej mojej aukcji :diabelek: to nie muszę płacić za dostawę bo sam do gościa podejdę więc za edycję kolekcjonerską wiedźmina 2 zapłacę 110 zł! Jutro podejdę do kolego i odkupię od niego papierowe figurki za 7 zł co oznacza że ek będzie w 100 % kompletna! Za zaoszczędzone pieniądze kupiłem ek settlersów 7 i zostało mi jakieś 40 zł na jakąś inną kolekcjonerkę (może duke nukem forever? Czy warto za 140zł?)

całkiem niezła cena za kilzona 3 edycja helghast

http://www.ultima.pl/killzone_3_pl_ang_edy...helghast/i9804/

Edytowano przez adam1118
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...