Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Wiesz, ja spytałem się jaką kolekcjonerke wybrać, a ty napisałeś coś w stylu:

"sam zadecyduj. Nie licz na innych"

Ten jak mu tam (nie chce mi sie przewracać strony żeby spojrzeć na link:D) napisał czy zbierać kolekcjonerki czy nie.

ty mu tam coś odpisałeś, że brak funduszy będzie itp.

On odpisał, że sobie odpuści.

I WTEDY TY napisałeś (to co wyżej w cudzysłowie)

Czyli tak jakby do mnie.

on tylko napisał, że nie będzie zbierał.

Proste?

Ale ok nie mam zamiaru się z tobą kłócić, zwłaszcze, że znalazł byś pewnie dobre wytłumaczenie:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże jak ty to czytasz. Nie pisałem do ciebie. Twoje "tak jak by do mnie" to nie wiem skąd ci się wzięło. Cały czas pisałem do Reminded. Czytaj ze zrozumieniem to później nie będzie pierduł. Jak bym tobie odpowiadał to bym napisał tak:

@Pat

coś tam, coś tam

Zamiast bawić się w lenia i kogoś oskarżać, zmieniłbyś najpierw stronę i zobaczył kolejność postów. A teraz koniec spamowania.

@DOWN

Fear 3 dodam jak mi metal box doślą... Nie wyszło na moje, tylko wyszło sprostowanie.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX, no ok, ale napisałeś, żebym lepiej nie kupował kolekcjonerek, jak nie mam stałego napływu gotówki. No to napisałem, że nie będę. Uważam, że to co wtedy napisałeś miało sens i ostatecznie sprawiło, że zniechęciłem się do kupowania EK, bo uświadomiłeś mi, że nie będę miał pieniędzy na jakąś EK i będę zły. A tego nie chcę.

@UP, fajna sprawa, kupiłbym czapkę.

Edytowano przez Reminded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Deminded

Jak już mówiłem powinieneś SAM zdecydować. Ja ci napisałem jak to zwykle wygląda. Również dużo zależy od "stopnia" w jakim chcesz się wciągnąć w to. Jeśli myślisz o rzadkim kupowaniu to nie ma problemu. Jeśli natomiast chcesz zostać hardcorowym weteranem EK to już musisz się przygotować na wielkie poświęcenia i nie raz spore nerwy.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, takie coś to dobre żeby się samemu przekonać z czym to się je. Reszta przyjdzie z czasem, albo i nie. Ja obecnie z braku kasy kupuję TYLKO kolekcjonerki. Jak byś wiedział ile mam zaległych tytułów do kupienia to by ci oko zbielało. Taki żywot hardcorowego mega weterana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do akcesoriów z Gears of War na Muve.pl. Większość z nich nie jest warta tyle, ile życzy sobie sklep (tak uważam) Np, nieśmiertelniki z logo gry kosztują aż 29.90. Tak się składa, że dostałem taki nieśmiertelnik z Gram.pl już jakiś czas temu i jakościowo to zwykła blaszka warta około 5 zł. Morał z tego taki żeby tak bardzo się na te gadżety nie porywać ;) Lepiej zainwestować właśnie w edycje kolekcjonerską GoW 3 i mieć fajną figurkę Marcusa na biurku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKRZYP3X, na twoim miejscu brałbym The Settlers 7 EK, jeśli jeszcze nie masz. Ew. dokupił za 20zł EK Osfronta. : )

Jeśli już zamierzasz grać w RO (fanów strzelanek dla tłustych dzieciaków gra szybko odrzuci), to weź tę wersję, chyba że podoba Ci się opakowanie z PKK ;). Ale edycja kolekcjonerska to marna: jest co prawda koszulka, ale słabej jakości z nadrukiem z sierpem i młotem. Dobrze się spisywała w garażu jako szmata :ok:. Ja czegoś takiego w życiu bym nie założył.

Co do kolekcjonerki... figurka do najpiękniejszych nie należy więc jeśli chcesz kupić konsolową to sobie odpuść.

Wygląd to kwestia gustu, ale jak z wykonaniem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fear 3 na jaką platformę? Po za tym gra jest świetna więc mogę polecić. Co do kolekcjonerki... figurka do najpiękniejszych nie należy więc jeśli chcesz kupić konsolową to sobie odpuść. Co do PC to za te pieniądze warto się skusić. Oczywiście najpierw upewnij że uda ci się dostać wersję EK na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Tak właśnie zakładam. No chyba że ktoś by zza granicy sprowadził. Co do Polski to raczej już nie do kupienia. Jednak pewności nie mam. Pytałeś się o Metal Box?

@Org

Figurka jest dobrze wykonana, bez fajerwerków. Nie jest to poziom na pewno figurek sklepowych np. Toycraft.pl czy Aliensgroup.pl

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was, ale mnie strasznie cisną z tymi kolekcjonerkami. "A po co", "Zbierasz szmelc" itp... Czy wy też macie tak wspaniałe wsparcie jak ja? Bo muszę przyznać, że to irytuje. Zamiast wsparcie typu: "No, może za 20 lat będą warte fortunę" słyszę "Za 20 lat i tak wyrzucisz je do kubła"...

Jedyna rzecz jaka mnie pociesza to zapewnienia Crixa: "Teraz może masz więcej kolekcjonerek, ale niedługo Ciebie wyprzedzę". To naprawdę buduje: obietnice bez pokrycia (zaczyna się diabolicznie śmiać i połyka nisko lecącą muchę. Dławi się)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...