Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

raul77

Opinie o zasilaczu Tecnoware 450W

Polecane posty

nie bo właśnie miałem już kiedyś tej firmy i działał przez jakieś 6 lat dopóki nie sprzedałem komputera (teraz już nie wiem co i jak) i liczę po prostu że tym razem będzie podobnie. W dodatku znajomy (informatyk) mi go poradził oczywiście jeśli chodzi o ten przedział cenowy. Mam go na razie jakieś 2-3 miesiące i zero problemów. Pytam się bo w internecie też nie za dużo można o nim wyczytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu... To są zasilacze, w których nie znasz już dnia, ani godziny. Może działać 10 lat dobrze, a może po tygodniu buchnąć. Dla dobra podzespołów lepiej wymienić. A tu już było paru informatyków, którzy doradzali "świetne" zasilacze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elesshar nie byłbym tak pochopny w ferowaniu wyroków. Kto wie, co to za konstrukcja? To, że firma jest nieznana na naszym rynku nie skreśla jej od razu, choć karze powątpiewać w jakość produktu. Ale za 70zł można było kupić coś lepszego, a co dopiero po dołożeniu tych 20-30zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie znajdziemy sporo Delt i Fortronów, a nawet inne używane perełki. Z pewnością będą one lepsze niż wynalazki Tecnoware. Twoją wypowiedź:

Jezu... To są zasilacze, w których nie znasz już dnia, ani godziny.

można zrozumieć jako przyrównanie tego zasilacza do wyrobów Take Me, Mustang itd.. Wrażenie to potęguje apostrofa do Jezusa. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu... To są zasilacze, w których nie znasz już dnia, ani godziny. Może działać 10 lat dobrze, a może po tygodniu buchnąć. Dla dobra podzespołów lepiej wymienić. A tu już było paru informatyków, którzy doradzali "świetne" zasilacze.

co do kumpla informatyka jest sprawdzony, naprawiał mi sprzęt kilka razy i nigdy nie bierze kasy za robociznę. Wszystko zawsze działa jak należy tylko raz były problemy ale nie przez niego tylko przez wadę fabryczną produktu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu aukcji tegoż Tecnoware, bez większego wgłębiania się w szczegóły czy to bomba czy nie bomba, zdanie moje na temat tego produktu jest następujące: ze względu na dość mocną linię 5V (36A, jeśli wierzyć zapewnieniom producenta/lub wystawiającego) oraz pojedynczą linię 12V bardziej widziałbym go w starym komputerze z kartą AGP niż w nowym z kartą PCI-E.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

org, daj spokój :P Nie dobijaj mnie xD Nie dość, że spać się chce, a zasnąć nie można :P

Co do tematu.

Tak jak mówiłem. Lepiej kupić coś pewniejszego, bo jest ten komfort bezpieczeństwa, że się tak wyrażę.

EDIT: Wytrzymać może wytrzyma. Mało znany jest chyba ten zasilacz u nas.

Zbyt dużo pracy przy WOK-u i polskim negatywnie odbija się na psychice-vide moja skromna osoba. Uczcie się matmy.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...