Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ShooterBoy

Dark Messiah of Might and Magic - Multiplayer

Polecane posty

Możliwe, że problem wyniknął z powodu mojego "zieloństwa" (ale słowo...) w tych sprawach, ale nie mogę włączyć multiplayer'a. Gdy klikam na ikonkę "Graj w DMoMaM w trybie dla wielu graczy" włącza mi się steam... i tyle. Nic więcej się nie uruchamia. O co chodzi?

Tylko, że w zakładce "gry" nie ma żadnej pozycji związanej z DMoMaM.

Ps. Gra pochodzi z płyty najnowszego numeru CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w zakładce "gry" nie ma żadnej pozycji związanej z DMoMaM.

"Kto patrzy, nie błądzi" - Masz najnowszy CDA? Masz. Masz napisane z tyłu CDA o grze? No jasne! A zobacz tam, że w prawym górnym rogu nad obrazkiem opisującym grę, jest czerwone jak byk napisane: "Numery do gry sieciowej należy pobrać ze strony: www.cdaction.pl/seriale". I teraz:

1. Wchodzisz na http://www.cdaction.pl/seriale

2. Klikasz na "Dark Messiash of Might and Magic".

3. Dostajesz klucz do gry w multi na swój adres e-mail.

4. Kopiujesz ten klucz co go dostałeś w mailu.

5. Uruchamiasz Steam i wchodzisz w zakładkę "Biblioteka" i dalej w zakładkę "Gry"

6. Klikasz na lewy dolny róg i "Dodaj grę" i wybierasz "Aktywacja produktu w Steam"

7. "Wklejasz" swój klucz w odpowiednie miejsce i cały czas klikasz na "Dalej" i...

...tylko czekasz aż ci się pobiorą wszystkie aktualizacje i reszta i grasz :)

Mam nadzieję, że pomogłem nie tylko tobie lecz i sobie (też się z tym głowiłem :P) i wszystkim, kto ma problem z grą w multi :);)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem petycję w sprawie aktualizacji do gry Dark Messiah Multiplayer. Problem polega na tym, że gra nie była aktualizowana od 2006 roku. Jakbyście mieli chęci i czas, fajnie by było gdybyście się pod tą petycją podpisali. Zajmie to zaledwie 1,2 minut;a bardzo tej sprawie pomożecie. Z góry dzięki.

http://www.gopetition.com/petitions/about-dark-messiah-update.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...