Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakus

Sudeki

Polecane posty

Wiem że na początku Transetii musisz Elco wdrapać sie po drabinie,naładowac plecak i lecieć w strone platformy obok.Wtedy znów po drabinie i znów na sąsiadującą platforme.Napraw mechanizm.Wróć do kryształu naładuj go ponownie ale tym razem zamiast lecieć w strone mechanizmu skieruj się w odwrotną stronę.W skrzyni znajdziesz dragon totem.Idź do windy................ :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem taki, że kiedy już wracam z księżniczką to przy walce gra zamienia się w techno, czli sztacha się jak diabli. mam celerona 2,4, radona 9200 128 Mb, 256 Mb. please, pomóżcie

Masz ten sam problem co miałem ja - problem z dźwiękiem (zawsze gdy walczysz np. z nietoperzami).

==> http://www.cd-action.pl/?strona=wyswietl&id=621 <==

Ściągnąć, zainstalować. Grać.

Mi pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 problemy:

1. Dialogi są jakieś dziwne..tzn. przyspieszone a ludki gadają jak wieiwórki.... Początkowo myślałem, że tak ma być, ale parę dialogów jest wporządku więc jednak nie....

2. Jestem w miejscu w którym Elco wraca z tajemniczym gościem, słygą królowej do swojej rodzinnej krainy. Potem są filmiki... Ostatni jaki widzę to ten w którym Elco gada z królową i tym tajemniczym gościem i zauważa że kryształ nie będzie chroniłm, a sprowadzi zniszczenie.. potem coś się zaczyna ładować i pojawia się biały ekran..następnie nic się nie dzieje...

Mam Wind XP home edition

Mam nadzieję na szybką pomoc..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może już ktoś o tym pisał, ale ja mam problem z 3D Analyzer.

Nie potrafię ustawić odpowiedniej konfiguracji.

Mam kartę GeForce 4 MX 440 i jak obecnie wiadomo ta oto karta nie ma

pixel shaderów, a żeby zagrać w Sudeki potrzeba wersji 1.1

NIECH KTOś NAPISZE CO MAM USTAWIć W 3D Analyzer ABY SOBIE POGRAć.

Z góry wielkie dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kornel T.

Kilka dni temu podczas przeglądu płyt z CDA (z wszystkich numerów, czyli łącznie z sześciu lat) wygrzebałem Sudeki. Dziwne, że jeszcze jej nie zainstalowałem - tak więc trzeba nadrobić straty ;)

Grałem praktycznie non-stop, gra bardzo mnie wciągnęła, choć wraz z postępem rozgrywki niektóre elementy zaczęły mnie wkurzać (szkoda że nie dopracowali tej gierki, mógłby być to na prawdę wielki hit!).

Skończyłem grać w 4 dni i wspominam ją conajmniej dobrze.

Siódemka z plusem się należała jak nic :)

PS. Nie miałem żadnych problemów sprzętowych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić, by załatwić sobie transport do królestwa? Rozmawiałem z pewnym gościem przy którym jest lina. Ponieważ strzałka wskazuje na nią to próbowałem coś z nią zrobić lecz nie potrafię. Co mam zrobić, by sobie załatwić transport, bo jak chciałem wracać na piechotę to księżniczka oświadczyła że woli tam transportem niż na nogach. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mam zrobic gdy jestem przy moscie tam gdzie jest takie zlomowisko niewiem jak nacisnac drugi przycisk

hmm dawno mnie tam nie bylo ale z tego co pamietam po lewej stronie jest scianka po ktorej moze zejsc Buki i nacisnac 2 przycisk :P

w sumie to tu wystarczy pomyslec i mozna cala gre przejsc bez zadnych pomocy i solucji [za 1 razem przechodzilem 3 dni :P] ;) calkiem prosta i do tego fajna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mam znowu kłopot. Polega on na tym, iż mam dojść (chyba) do zamku ( z inną drużyną, odpowiednikami Tala, Ailish i Buki) i nie potrafię zrozumieć co dokładnie mam zrobić (strzałka ZAWSZE prowadzi mnie do teleportów z których przyszedłem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Aklorii zazwyczaj nie ma co chodzic za strzalkami bo wlasnie prowadza z powrotem do portalu :P musisz isc do Aklorian Stronghold kieruj sie drogowskazami przedstawiajacymi taki jakby helm a trafisz ;)

p.s. wie ktos moze gdzie znajduja sie totemy elco i buki? tala i ailish znajduje bez problemu a elco i buki zawsze mi po 1 brakuje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbe mam probem z grom ogólnie chodzi bardzo dobrze tylko czasami przy niektórych potworach i walkach strasnie przycina.o co chodzi moi dwaj koledzy majom ten sam problem czemu mi tak zabkuje podczas walk co powinienem zrobic zeby działało dobrze prosze pomórzcei,jakieś rady

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem. Kiedy włączam grę pojawia się tytuł i wtedy słychać jak dzwięk się zawiesza. Po jakimś czasie gra się wyłącza. Mój komputer to procesor Athlon 1,2 Ghz Radeon 9550 512 mg ram. Mam zainstalowane wszystkie patche do gry i najnowsze sterowniki. Moj windows to XP z service pack 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbe mam probem z grom ogólnie chodzi bardzo dobrze tylko czasami przy niektórych potworach i walkach strasnie przycina.o co chodzi moi dwaj koledzy majom ten sam problem czemu mi tak zabkuje podczas walk co powinienem zrobic zeby działało dobrze prosze pomórzcei,jakieś rady

Po pierwsze podaj jakieś specyfikacje twojego kompa, bo tak to trudno co kolwiek poradzić :) , ale wygląda mi na to, że masz poprostu za słaby komputer i dlatego gdy pojawiają się przeciwnicy obraz skacze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mojego kompa to mam 256mb ram radeona 9550 i procesor duron 1800mhz gra chodzi dobrze jezeli nie ma walk moi dwaj koledzy majom tez 256ram atlona 2000xp i geforca 6200 i tez im sie scina przy walkach zawsze przy takich latajacych do waszek podobnych stworow one som wtedy gdy pierwszy raz chodzisz talem i alisz a pozniej przy samej eiliszch i jeszcze scina tam gdzie jest boss syrena w tej jaskinii som takie zielone stworki na niby pajonkach wtedy tez strasznie przycina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mojego kompa to mam 256mb ram radeona 9550 i procesor duron 1800mhz gra chodzi dobrze jezeli nie ma walk moi dwaj koledzy majom tez 256ram atlona 2000xp i geforca 6200 i tez im sie scina przy walkach zawsze przy takich latajacych do waszek podobnych stworow one som wtedy gdy pierwszy raz chodzisz talem i alisz a pozniej przy samej eiliszch i jeszcze scina tam gdzie jest boss syrena w tej jaskinii som takie zielone stworki na niby pajonkach wtedy tez strasznie przycina.

Masz ten sam problem co miałem ja - problem z dźwiękiem (zawsze gdy walczysz np. z nietoperzami).

==> http://www.cd-action.pl/?strona=wyswietl&id=621 <==

Ściągnąć, zainstalować. Grać.

Mi pomogło.

BTW ten post stawiam już drugi raz :?

A oto mój problem:

gra instaluje sie bez problemu,gdy się już zainstaluje to odpalam a tu...

czarny ekran i muzyczka leci

ocb??

Już kiedyś coś takiego było. Poszukaj wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić, by załatwić sobie transport do królestwa? Rozmawiałem z pewnym gościem przy którym jest lina. Ponieważ strzałka wskazuje na nią to próbowałem coś z nią zrobić lecz nie potrafię. Co mam zrobić, by sobie załatwić transport, bo jak chciałem wracać na piechotę to księżniczka oświadczyła że woli tam transportem niż na nogach. :(

Witam.

Mam problem z tym Questem, po odnalezieniu wioselek Buki nie moze sie wspiac, tzn wspina sie ale wtapia sie w ta sciane i przy probie wskoczenia na gore wpada "pod mape" i leeeeeeeci.....:)

Help me?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo

Mam taki problemik.

Przenosi mnie do tej krainy zła. (po wybuchy w świątyni przy wiosce buki)

Tam jest... właściwie nic. Ekran jest tak ciemny że nic nie widać. aż do momentu gdy przechodzi się przez taki łuk skalny czy coś.

Co mam z tym zrobić? Rozjaśniłem ekran na maksa, grę tak samo.

PS mój komp: Grafa; ATI Radeon 9600, proc; 2,1 ghz, Ram; 768mb

PSS: Gry aktualnie nie mam na kompie z powodu problemu z dźwiękiem (ale już wiem o co chodzi) i z powodu że po 10 próbach przejścia narazie nie chce mi się w to grać ( lecz zaczynam chcieć. Z tąd ten post )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo

Mam taki problemik.

Przenosi mnie do tej krainy zła. (po wybuchy w świątyni przy wiosce buki)

Tam jest... właściwie nic. Ekran jest tak ciemny że nic nie widać. aż do momentu gdy przechodzi się przez taki łuk skalny czy coś.

Co mam z tym zrobić? Rozjaśniłem ekran na maksa, grę tak samo.

PS mój komp: Grafa; ATI Radeon 9600, proc; 2,1 ghz, Ram; 768mb

PSS: Gry aktualnie nie mam na kompie z powodu problemu z dźwiękiem (ale już wiem o co chodzi) i z powodu że po 10 próbach przejścia narazie nie chce mi się w to grać ( lecz zaczynam chcieć. Z tąd ten post )

Masz stary monitor? Może już wypalony? W każdym razie spróbuj rozjaśnić ekran z poziomu windows (używając panelu kontrolnego karty graficznej - nie wiem jak to jest w radeonach, bo mam ge force'a - musisz sam poszukać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...