Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakus

Sudeki

Polecane posty

Mnie się nie pytaj - ja nie układałem regulaminu. No chociaż - jeżeli jest spolszczenie nieoficjalne i do tego wypuszczone w obieg, o ściągnięcia, to jest to jawne nomen omen piractwo( bo to jest zmiana kodu źródłowego danej gry bez pozwolenia autorów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn

1. gra sie nie wlacza (czarny ekran)

2. nic sie nie dzieje (pulpit)?

Jezeli 1 to stery zmien (moze nie na najnowsze) i to odswiezanie zmien.

A jezeli 2 to... reinstal gry? Albo czekaj jak przy starforcie;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo all

mam problem taki bardzo maly....

nie wiem jak otwozyc dzwi na samym poczatku niezabardzo moge wytlumaczyc gdzie to jest.... ale jest to przejscie gdzie sa ulozone skrzynie i niewiem jak je przesunac/otwozyc wiec prosze o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobic jesli jestem juz przed jakims kotlem co sie pali na bialo a przedemna sa dzwi z zielonymi i fioletowymi pochodniami. To rodzaj takiego tunelu pajaki sa same. Prosze o pomoc.

Cofnij się trochę (ale nie schodź ze schdów) i zajrzyj do pomieszczenia z tyłu. Będą tam 3 proszki o różnych kolorach (chyba żółty, niebieski i czerwony, ale mogę się mylić). Musisz wziąć jeden z nich (np. niebieski) i wrzucić do ognia przed kratami. Potem weź drugi (np. czerwony) i też go wrzuć do kotła. W ten sposób ogień zmieni kolor na taki, jaki daje połączenie tych dwóch proszków (czerwony + niebieski = fioletowy) i otworzą się kraty odpowiadające temu kolorowi.

Poza tym, to gratuluję wszystkim, którzy znaleźli wszystkie totemy bez pomocy solucji - to naprawdę niezły wyczyn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Sudeki wszystko jest ok i [beeep] biore newe game czekam jest loading i potem mi wychodzi do pulpitu mam komp procek 2 ghz Athlon 64 grafika Radeon 9600 XT ram 1024 i niewiem co dalej robi plisss pomożcie mi instaluje service pack a w momencie sprawdzaia kluczu wyskakuje błąd !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Sudeki wszystko jest ok i [beeep] biore newe game czekam jest loading i potem mi wychodzi do pulpitu mam komp procek 2 ghz Athlon 64 grafika Radeon 9600 XT ram 1024 i niewiem co dalej robi plisss pomożcie mi instaluje service pack a w momencie sprawdzaia kluczu wyskakuje błąd !k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Sudeki wszystko jest ok i [beeep] biore newe game czekam jest loading i potem mi wychodzi do pulpitu mam komp procek 2 ghz Athlon 64 grafika Radeon 9600 XT ram 1024 i niewiem co dalej robi plisss pomożcie mi instaluje service pack a w momencie sprawdzaia kluczu wyskakuje błąd !k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam pytanie: Sudeki nie przeszedłem całego, bo nagle przybył ukochany format c ;P chciałem zapytać czy wam te walki pod koniec nie wydawały się dosyć trudne? Momenty kiedy gramy tylko 2 postaciami (np walki z syrenami w jaskini) Może ktoś z bardziej doświadczonych ma jakieś rady? co do taktyki, jakich mocy uzywac? a wolicie prowadzić postać walczącą wręcz czy na odległość?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z sudeki taki problem bo dopiero niedawno zacząłem w to grać bo na starej karcie mi isć nie chciało ale nie po to tu pisze,

jak normalnie ide sobie postacią i nie ma żadnych potworów ani nic (nie licząc ludzi i budynków) to chdzi normalnie a jak coś sie pojawi znaczy jakiś potwór czy coś i jest troche większa walka to gra rżnie sie jak cholera. Wie ktoś jak moge rozwiązać ten problem??

Mój sprzęt:

Intel Celeron 1,7 Ghz

GeForce FX 5500 128 mb ram

640 DDR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z grą. Nie doszedłem dość daleko. W każdym razie Talem doszedłem do tego drugiego miasteczka, wziąłem ze sobą Ailish i poszliśmy do jakiś jaskiń, czy czegoś tam. Było tam mnóstwo spiderów, ale wybiłem je. Potem pojawia się porblem: nie wiem co dalej! Te trzy ogniska: zielony czerwony i niebieski umieściłem na miejscu, ale nie wiem co dalej, mam jadne drzwi zamknięte, tak samo jak te którymi wlazłem i jestem uwięziony praktycznie. Pomóżcie bo super gierka i bym sobie chętnie dalej w nia pograł.

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... weź Ailish idz po któryś płomień i go przynieś do ogniska a potem jeszcze drugi i wtedy powinny się któreś dzwi otworzyć... Nie pamiętam bo grałam w to dawno, no ale jakoś tak :wink:

W każdym razie wydaje mi się że już ktoś o to pytał... Poszukaj sobie jeszcze 8)

Apropo! Wie może ktoś gdzie można znaleźć solucję do Sudeki? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...