Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakus

Sudeki

Polecane posty

Po spotkaniu z księzniczka i dojsciu do plazy gra sie zawiesza z tego co czytalem wjekszosc ma taki problem ja poprostu uzywam klawiszy ALT+CTRL+DELETE czekam az sie troche uspokoi system i powracam do gry po kilku razach mi pomoglo .Zawsze robje tak jak mi sie zawiesi gra.Gra sie przewaznie wjesza kjedy wyskakuja jakjes potwory.zauwazylem ze jak sie uzywa podczas walki specjalnych atyaków SP gra sie automatycznie orzywia i po skonczonym ataku spowrotem sie zawiesza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już wcześniej więc przepraszam. java script:emoticon(':oops:')

Embarassed

Sudeki uruchomiłem pod starą konfiguracją pieca. Ale po zmianie bebchów niemoge znowu uruchomić. Prubowałem wszystkich sztuczek podanych w poprzednich postach. Mój konfig teraz to :

PłYTA gigabyte GA-K8NF-9

procesor AMD Athlon 64, 1800 MHz 3000+ Venice S939

pamięci 1024 DDR

Karta wideo GeForce 6600 (256 MB)

WIN XP Profesional SP2

Oczywiście najnowsze stery do grafy i dzwięku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszytkim!

Zajesrestrowałem się specjlanie, bo potrzebuję pomocy przy omawianej w tej dziale gierce SUDEKI. Otóz mój problem poloega na tym, że po zakończeniu intra wyskakuj mi czarny ekran i dlaej już nic się nie pokazuje. Na pocztątku myślałem że nie mam karty obsługującej pixel shadery(GeForce 4 Ti4200 128MB), ale odpalając inną gre również wymagającą pixelów wszytko działało jak należy. wykonałem większość czynnośći jakie pisano w CDA (sterowniki, reinstalka, shadow and aa off, patchh uprg.). Potrzebuję pomocy, ponieważ nakręciłem sie bardzo na tą gierke( kocham Fantastykę) a wiem że mój sprzęt da radę( PIV 2.4Ghz, 1280 ram, Win XP GF Ti4200) Jeśli ktoś miał podobny problem lub wie jak mi pomóc bardzo prosze o kontakt przez maila, gg lub na FORUM!

Thx wszytkim co starają się pomóc innym !!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam malutkiego problemika, na którego jakoś się nie natknęłam czytając forum, albo po prostu czytam po łebkach (bardzo możliwe, lecz jakże życiowe! :twisted: ).

Zainstalowało się wszystko ślicznie, ale kiedy chciałam odpalić grę, wyskoczyło mi coś takiego:

"Your graphics card needs to support Pixel Shader 1.1 or above to play Sudeki".

Co mogę z tym zrobić? Trzeba coś ściągać czy po prostu dać sobie spokój i nie grać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie odpowiedziales. Dac spokoj i nie grac! Twoja karta nie ma Pixel Shaderow i nic z tym nie zrobisz( pewno masz mx jakiegos jezeli masz nvidie). Jedyne wyjscie to zakup karty z PS w ver minimum 1.1... Bez lepszej karty nie zagrasz i tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowało się wszystko ślicznie, ale kiedy chciałam odpalić grę, wyskoczyło mi coś takiego:

"Your graphics card needs to support Pixel Shader 1.1 or above to play Sudeki".

Co mogę z tym zrobić? Trzeba coś ściągać czy po prostu dać sobie spokój i nie grać?

To proste. :) Potrzebujesz karty graficznej, która obsługuje Pixel Shadery 1.1 lub wyższe. Jaką masz kartę ? Jak GeForce MX-y to możesz zapomnieć o graniu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - znowu wyszłam na idiotkę. :oops:

Niemniej dziękuję, przynajmniej jestem teraz trochę mniej zidiociałą idiotką, ale ja naprawdę nie znam się na technikaliach... :(

Ale i tak jesteście koffani, że odpisaliście tak szybko. Na innych forach to już po dwa tygodnie i więcej czekam i nic... :x A z was są kochane buraczęta! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem.Jak włączam sudeki, wywala mi błąd:

"Wystąpił problem z aplikacją sudeki i zostanie ona zamknięta"

Co mam zrobić?Gre usuwałem już chyba ze trzy razy, porzyczałem od innych osób ich sudeki i to samo.

Z jakieś 3 miesiące temu pierwszy raz dostałem sudeki i chodziło, ale mi się nie podobało.A teraz po formacie i postawieniu od nowa systemu wyskakuje mi ten głupi błąd!

Pomocy!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz wszystkim, mam pewien problem z w.w. grą, jezeli juz wczesniej bylo takie pytanie i odp to sorrrki za to ze ja jeszcze raz ale nie bawi mnie przeszukiwanie 25 stron, za leniwy jestem, :oops:

A wiec tak moj PCet to:

MSI K7N2 NForce 2

Ati Radeon 9600XT

512 RAM DDR

Athlon XP 3.2XP+ 64

Audio wbudowana w plyte glowna,

Gra instaluje sie bez problemu, lecz gdy ja wlaczam wyskakuje menu normalnie ---> nowa gra i zawiecha a potem pozostaje reset tylko, wiem ze plytki sa na 100% ok, bo gralem u kuzyna,

czy moze tak byc, bo (tak mi sie wydaje) mam zainstalowane seryjne stery do Radeona (jest napisane ze mam Ati Radeon 9600 Series a nie XT)??.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam całkiem dobry sprzęt, oryginalne sterowniki, wyłączone cienie i anty-alising, a mimo to gra non stop się klatkuje, a dźwięk zapętla. W trakcie walk obrazy przeskakują co 20 sek., jednosekundowe fragmenty ścieżki dźwiękowej zapętlają się po pięć, sześć razy, postacie nie reagują na komendy myszy ani klawiatury, jedna wiekla rzeź. Jakiś dało się widać grać skoro mam już księżniczkę. Plażę jakoś przeszłam, ale za nic nie mogę przetworzyć strachów na wróbe, przerabiają mnie na sieczkę, a ja nawet nie mogę tego dobrze obejrzeć, bo wszystko tak się klatkuje. Wszystkie problemy zaczynają się już przy drugiej walce, jednak kiedy zostaje na polu tylko jeden czy dwóch przeciwników, wtedy idzie już płynnie. W zamku nie ma problemu, a w New Brightwater Tal mówi płynnie, inne postacie zapętlają. Księżniczka jąka się:"Ilu...Ilu...Ilu...Ilumina...Ilumina...Ilumina...na...na...na...". Czytałam tylko małą część wcześniejszych odpowiedzi, więc jeśli wyjaśniono już identyczny problem, to wybaczcie mi, proszę :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilczyca-> zainstaluj patcha podmieniajacego dzwieki, byl w ktoryms CDA dany na coverze. Zainstaluj nowe sterowniki do Twojej karty dzwiekowej. Jezeli nie pomoze to wylacz dzwiek w DirectXie i gra powinna dzialac, ale nie bedzie dzwieku

Partikos-> odswiezanie ekranu na 60Hz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy daje New Game, włącza się ekran ładowania, poładuje się trochę i ta płytka w rogu ekranu przestaje sie ruszać. Po chwili wywala mnie na pulpit. Grę odpalam z odświeżaniem 60. Mój sprzęt: RADEON 9600 , 512mb RAM, AMD Athlon XP 2800+.

Dla MichcioP i reszty, którym Sudeki nie odpala.

Nie wiem jak na GF, ale na radeonach potrzebne sa sterowniki Catalyst ver.5.7 i Windows XP :(

Na W98 Sudeki nie chodzi.

A szybkie gadanie to problem sterowników karty dzwiękowej, a raczej samej karty dźwiękowej.. Niestety, żadna karta dźwiękowa na MB nie zastąpi porządnego SB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyłączeniu efektów cośtam cośtam w opcjach gry dobrze się gra. Teraz mam inny zgryz. Po rozmowie z Hexem, przy wychodzeniu z Shadow World, ładuje mi się świątynia Mo (chyba), ale w tym momencie komputer mi się resetuje, nie wiem dlaczego. Tak jest za każdym razem. Co mam zrobić, nie chcę żeby to był dla mnie koniec gry. Dodam tylko, że gram z trailerem przez cały Shadow World. A na wypadek gdyby trzeba było preinstalować grę, gdzie są save'y??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero teraz zaczynam ją instalować bo se kupiłem kartę graficzną z shaderami. Wymagania mój komp spełnia. Włączam se grę i pokazuje mi się wszystko tylko jakby takie zakreskowane i w popsutych kolorach. Jak ktoś zrozumiał to może mi pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...