Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaXiLoaDingPL

Komputer do 1700zł

Polecane posty

Tak jak w temacie proszę o napisanie mi jakiejś sensownej konfiguracji w tej cenie, proszę opierać się na Arest.pl chyba, że polecacie jakiś lepszy internetowy sklep. A co do kompa to niezbyt mi zależy na bdb podzespołach tylko na dobrej płycie gł. zamierzam w krótkim czasie po zakupie (jakieś 9,10 miesięcy) dokupić do niego coś nowszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goodram DDR3 2GB PC1333 CL9 - 116zł

Fortron ATX-460-60GHN 460W - 154zł

Asrock M3A770DE AMD 770 Socket AM3 (PCIE/DZW/GLAN/SATA/RAID/DDR3) - 215zł

Samsung 500GB SATA2 (HD502HJ) - 166zł

Samsung nagrywarka DVD SH-S223C czarny OEM - 69zł

Gigabyte Luxo M1000 - 134zł

AMD Athlon II X3 440 AM3 BOX - 247zł

Gigabyte GeForce GTX460 768MB DDR5/192bit DVI/HDMI PCI-Express (ver. OC) - 600zł

Razem 1701zł (techplanet.pl)

2GB pamięci na razie wystarczy, w przyszłości potem sobie dokupisz. Markowy zasilacz, jedna z najlepszych i najtańszych płyt na AM3, szybki dysk, dobra nagrywarka, przewiewna obudowa, 3-rzeniowy procesor z możliwością odblokowania 4 lub pamięci L3 i do tego sławetny GTX 460.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie bo jakiś czas z tego starego monitora musiałbym korzystać i czy są jakieś przejściówki na z VGA na DVI, bo nowe karty teraz mają raczej tylko to drugie.

Ok,ok ja pragnę kupić kompa w areście i tam kurde nie ma tej obudowy, ale co sądzisz o tej klik a i czy to ta sama grafa klik?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx za info w sprawie tej przejściówki. Czyli pewnie wezmę tą konfiguracje, którą proponujesz :)

Aha i jeszcze kilka pytań :

1) Jak mi przyślą kompa to czy on już jest gotowy do instalacji Windowsa (mam już kupioną 7 64b) tj. wkładam płytę do napędu i się instalator odpala?

2) Czy sam dam radę zamontować (i wymontować ze starej maszyny) do niego tą kartę sieciową klik gdyż ją również już posiadam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...