Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dirian

Mysz do FPS'ów (tania)

Polecane posty

Ponieważ moja wysłużona myszka powoli zaczyna odmawiać posłuszeństwa, postanowiłem zacząć odkładać fundusze na nowy sprzęt. I tu pojawia się problem, bo ceny tych "dobrych" myszek przekraczają przeważnie 150 zł. Ja jednak chciał bym się zmieścić w tak 120-130 zł, a nie ukrywam, że był bym szczęśliwy, jak bym dał połowę mniej :wink: Do myszki nigdy nie przywiązywałem szczególnej uwagi, dlatego nie chcę wydawać na nią fortuny, szczególnie, że w drodze jest nowy monitor. Myszka będzie służyła oczywiście do codziennego korzystania z internetu jak i grania (Bad Company 2/CS: Source, itp.).

Tak więc czy znajdę jakiegoś dobrego gryzonia za te maksymalnie 130 zł? Koniecznie nówkę, nie toleruję używanych myszek/klawiatur.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wątpię - nic sensownego w takiej cenie nie kojarzę...

Nie przesadzajmy, jak już wspominałem nie oczekuję myszki na poziomie Logitech G9 :wink:

Ta Salmosa wygląda bardzo apetycznie, właśnie o czymś takim myślałem. Ale poczekam jeszcze na jakieś opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wątpię - nic sensownego w takiej cenie nie kojarzę...

Post-spam :dry: Jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia, może lepiej się nie wypowiadaj. Dirian, w takiej kwocie bardzo ciekawą ofertę ma A4Tech. Koniecznie musi być to jednak mysz optyczna, jak np. A4tech X748K Oscar - chyba ich najbardziej udany model. Nie wydasz tyle pieniążków, a będziesz bardzo zadowolony - w FPS-ach świetnie się sprawdzi. W tym przedziale cenowym zdecydowanie radziłbym unikać laserów.

EDIT: Co do Salmosy - sprawdzałem ją kiedyś w jednym z marketów i jak dla mnie jej kształt jest zupełnie z d wzięty. BARDZO niewygodna. Wiadomo, że to kwestia subiektywna, ale w internecie słyszałem sporo głosów zgadzających się z moją opinią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten A4Tech również wygląda ciekawie (szczególnie cenowo). Chciał bym jednak poznać więcej opinii na temat tego sprzętu, bo z tą firmą mam zarówno dobre jak i złe przygody. Szczególnie chciał bym wiedzieć jak to wygląda pod względem jakości. No i czy opłaca dać się 2x więcej za Salmose, czy może jednak X-748K da radę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W necie widzę same pozytywne opinie na temat X-748K, prócz narzekania kilku anty-fanów A4Tech. Chyba ją wezmę, bo jak wspomniałem nie mam kosmicznych wymagań, a z tego co czytam to ma udany sensor. Poczekam jednak do jutra na jakieś dalsze wypowiedzi, jak nikt nie będzie miał nic do dodania to biorę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne i w miare tanie myszy do grania: Diamondback 3G, Krait, Salmosa, MX518. Nie wiem jednak, czy sa one obecnie dostepne przy Twoim budzecie. Najtansza opcja jest chyba A4Tech X-748, ktory ma rowniez swietny sensor i jest dobrze wykonany.

Wszystkie z tych myszek powinny spelnic Twoje wymagania.

BTW:

ceny tych "dobrych" myszek przekraczają przeważnie 150 zł

Rzeczywisci ceny wiekszosci dobrych gryzoni plasuja sie ponizej 150zl.;) Powyzej 150zl sa przewaznie tylko lasery, a nawet te najlepsze nie moga konkurowac z optykami. Za to fajnie wygladaja na biurku..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...