Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

satanicGreg

Darksiders - zmiana rozdzielczości

Polecane posty

Witam!

Czy można w jakikolwiek sposób zmienić rozdzielczość gry lub uruchomić ją w oknie bez potrzeby uruchamiania jej?

Próbowałem już przez Steam i parametry uruchamiania (-window; a także docelową rozdzielczość) - niestety bez skutku. Także program 3dAnalyze do tej pory niezastąpiony, poległ w walce z Wojną. To nie jest pierwsza gra, której rozdzielczości domyślnej mój telewizor nie obsługuje, ale do tej pory jakoś dawałem sobie radę. Dla formalności - mój sprzęt spełnia wymagania, sterowniki najnowsze są zainstalowane. Proszę o pomoc!

Pozdrawiam,

Greg

Edit: problem rozwiązany, wystarczy ściągnąć plik z opcjami (options.dotp) z interesującą nas rozdzielczością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

Widzę, że temat był już poruszany, ale mam całkiem podobny problem i niestety sposób z podmienieniem pliku
options.dopt
jest bezużyteczny.

Otóż posiadam wersję
Darksiders
zakupioną za pomocą
Steama
. Wymagania sprzętowe spełniam, a sterowniki graficzne mam zaktualizowane. Internet w poszukiwaniu rozwiązania także przekopałem. Rzecz w tym, że gra przy każdej innej rozdzielczości niż 1920x1080 uruchamia się w małym oknie otoczonym czernią monitora. Im rozdzielczość niższa, tym ta czarna ramka okalająca obraz większa. Niestety wspomniane przeze mnie 1920x1080 nie zapewnia płynnej rozgrywki, a szkoda mi ponoć tak dobrej produkcji, żeby ?kurzyła? się na moim koncie.

Gdy podmieniłem plik
options.dopt
na inny znaleziony w sieci, który miał niby zagwarantować niższą rozdzielczość - 800x600 - nie stało się dokładnie nic poza kolejną wielką czarną ramką.

Moja konfiguracja sprzętowa:

  • Intel® Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz
  • GIGABYTE GA-G31M-S2L (G31/Socket 775)
  • Kingston 4096 MB 800 Mhz - 2 x 2GB (DUAL CHANNEL)
  • NVIDIA GeForce 9500 GT 1024 MB
  • Microsoft Windows 7 Ultimate
Wspomnę tylko, że taki sam kłopot miałem przez pewien czas z
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
(
Steam
), ale bez większego powodu sam zniknął podczas jednej ze zmian rozdzielczości w opcjach gry.

Pomożecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takiej opcji nie udało mi się znaleźć. Tak czy inaczej dziękuję za dobre chęci. Pozostaję mi grać albo w okienku lub z drugiej strony cieszyć się gorszą płynnością animacji. Szkoda, że twórcy nie przewidzieli możliwości zmiany ustawień poza rozdzielczością. Wstrętni twórcy.
:happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...