Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niziołka

Two Another Worlds

Polecane posty

Na samym początku... Chcę podziękować niziołce, że zgodziła się dla mnie otworzyć ten temat =D

Teraz przejdźmy do rzeczy. Tak jak przeczytaliście jestem w czasie tworzenia mojego świata do sesji RPG lub czegoś więcej. Narazie jednak pozostańmy przy tym pierwszym :smile: Będę się starał w miarę możliwości zamieszczać owoce mojej pracy w tym oto temacie. Dlatego prosiłbym was gorąco byście pomogli mi w tworzeniu mojego świata, tak by i on stał się po części odzwierciedleniem waszych myśli. Chcę stworzyć porządny i trzymający się kupy świat. Tak, więc potrzebna jest mi wasza pomoc i mam nadzieję, że nie zostanę zawiedziony :happy:

W najbliższym czasie postaram się opracować i wkleić link do pliku z ogólnym określeniem zapełnienia przestrzeni ( co? gdzie i jak?) w stworzonym przezemnie świecie :cool: Następnie popracuję nad tym bardziej szczegółowym, przy którym będę już bezwzględnie potrzebował waszej krytyki i ciekawych pomysłów, które pozwolą mi go jeszcze bardziej urozmaicić.

Na dziś dzień wklejam sam wstęp do świata. Niby nic ale zawsze coś :icon_wink:

PS. Przepraszam za drobne literówki, bo sam widzę, że takie już wystąpiły w samym wstępie. Przy okazji to pomoc językowa, też by się przydała :rolleyes:

Wiem, że to niewybaczalne, lecz mistrzem w pisaniu nie jestem, więc wszelkie uwagi, co do jakości treści mile widziane. Nie urodziłem sie polonistą, jednak będę się starał, aby teksty, które tu zamieszczę miały jak najlepszą jakość. W miarę moich możliwosci :laugh:

TWO_ANOTHER_WORLDS.pdf

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwa tygodnie były ciężkie, więc nie miałem zbytnio czasu by opracować ogólny zarys świata. Jednak w końcu spiąłem się w sobie i daję wam go do wglądu.

Wszystko jest tu ogólnikami, jednak po bardziej szczegółowym opisie poznacie dokłaniej, o co mi tak naprawdę chodzi. Mam nadzieję, iż nie popełniłem zbyt dużo błędów stylistycznych i że da się to czytać. :happy:

Dla tych, co wytrwali i przeczytali moje wypociny:

Wstępnie mam do was pytanie, czy nazwa ,,Aida" pasuje? Czy może mam pomyśleć nad inną, a jeśli tak to macie może jakieś propozycje?

W tym układzie planetarnym znajduje się w sumie 10 planet, więc trzeba by nadać im jakieś nazwy ;] Mogę się tym sam zająć, jednak wy też możecie dać coś od siebie, jeśli chcecie.

Co byście zmienili? Co dodali? Liczę na wszelkie opinie i komentarze :wink:

TWO_ANOTHER_WORLDS.pdf

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...