Jump to content
Sign in to follow this  
Hut

Jestem Tier 1: Medal of Honor

Recommended Posts

Może nie mi jest dane oceniać te filmiki ale powiem wam że wszystkie wasze filmiki są nudne i bardzo podobne do siebie, po za tym niektóre części wydają się być nagrane lodówką :P

Ludzie, macie cały tydzień na zrobienie porządnego filmiku, wszystko ładnie obmyślcie, poproście o pomoc znajomych czy kogoś tam po czym obróbcie wszystko pięknie ładnie w Sony Vegasie.

Ja nie mam czasu aby nagrać i obrobić film także podam tutaj film który zrobiłem kiedyś w grze Karma do innego konkursu, w roli lektora mój wujek :D Zalecam oglądać w HD .

Five Bullets

Co prawdaż nie spełnia całkowicie wymagań konkursu ale jest w podobnej tematyce.

Edited by Wloch95

A to mój film. Mam nadzieje, ze się spodoba. Choć przy tak zażartej konkurencji nic nie wiadomo. :wink:

-werble-

Występują:

-kartki papieru jako tło

-ludzik lego (najlepszy żołnierz jakiego znalazłem)

-utwór Linkin Park - The Catalyst

-Sceny z moh experience

PS

@Wloch95 twój wujek ma spoko głos

Oczywiście tak na prawdę ma inny, trochę go zmodyfikowałem ;)

cRUSH wydaje mi się że zrobiłeś o wiele za długi ten filmik (maksymalnie 2 minuty, u Ciebie są 3)

No to w takim razie ja chciałbym zaprezentować nasz film. Cały dzień na niego poświęciliśmy nie korzystając z żadnych scen pomocnych. Niestety trudno się zmieścić w limicie 2 minut, więc myślę, że redakcja weźmie to pod uwagę i zaliczy nasze prace, gdyż nie tylko ja się nie zmieściłem w czasie.

http://www.youtube.com/watch?v=ImhrI7E0AuI

cRUSH wydaje mi się że zrobiłeś o wiele za długi ten filmik (maksymalnie 2 minuty, u Ciebie są 3)

ale czemu jeden z filmów z tej serii medal of honor experience ma 2:56 ?

ale czemu jeden z filmów z tej serii medal of honor experience ma 2:56 ?

Ale w zasadach konkursu jest jasno napisane że film ma trwać góra 2 minuty

Chłopaki mam pytanie, w jakim programie robicie " cenzurę na twarz " i " zmieniacie głos " ?

Wasze prace są na bardzo wysokim poziomie, pozdrawiam ...

Moja praca na konkurs:

Polecam obejrzeć w 480p.

PS. Moje konto na YouTube to edekzgredek77 a nie Obiwan777, ale myślę, że to nie robi różnicy.

Racuszki ( czyt. A cóz ) mi tam, ja też dodam swoją pracuszkę, praceczkę, pracunię, dziełeczko, dziełunio ( tfu ... nie jestem dobry ze zdrobnień, ale wiecie o co chodzi ;P )

Edited by karadin

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...