Jump to content
Sign in to follow this  
Hut

Jestem Tier 1: Medal of Honor

Recommended Posts

W tym wątku forum wstawiajcie prace (linki do YouTube'a) przygotowane na konkurs "Jestem Tier 1"

@Quintii - no właśnie jest znośny... i nic poza tym :/

Grunt że spróbowałem :tongue: a ponieważ z obsługi programów do tworzenia filmów itp jestem totalnie zielony, to nawet nie brałem pod uwagę jakichkolwiek szans w konkursie. :laugh:

te modyfikacje głosu mnie rozbrajają, nie można dać swojego głosu ? btw jak dorwę kamerkę to swój zrobię, aktualnie nie widzę tutaj żadnej konkurencji ...

te modyfikacje głosu mnie rozbrajają, nie można dać swojego głosu ? btw jak dorwę kamerkę to swój zrobię, aktualnie nie widzę tutaj żadnej konkurencji ...

Hm. Zauważ, że w większości wywiadów z żołnierzami jest "zaniżony" głos :P Zresztą... Żołnierz z głosem 12 latka na filmie brzmiałby co najmniej zabawnie...

Quintii - Szkoda, że to tylko urywki różnych filmów, a ani przez chwilę nie widać mówiącego "żołnierza". Teksty są całkiem dobre, ale filmik mnie jakoś szczególnie nie powalił.

Rexarek - Fajna muzyka, niezłe teksty. Jednak scena w której siedzisz przed kaloryferem jest co najmniej dziwna :).

Póki co filmiki co najwyżej letnie. Ja podszedłem do tematu inaczej. Duuużo inaczej.

Quintii - Szkoda, że to tylko urywki różnych filmów, a ani przez chwilę nie widać mówiącego "żołnierza". Teksty są całkiem dobre, ale filmik mnie jakoś szczególnie nie powalił.

Gdybym miał kamerę wszystko byłoby o wiele lepiej, (tak się składa że mam masę wojskowego sprzętu w domu) a tak wiele zrobić nie mogłem. Tzn chciałem spróbować wyciąć mówiącego żołnierza z serii tych zwiastunów MoH ale nie byłoby to do końca uczciwie. Generalnie pomysłów masa, umiejętności brak a filmik ma być krótki i efektowny. Może zrobię jeszcze w ten weekend jakiś update (jeżeli oczywiście organizatorom nie będzie to przeszkadzać ;) zmieniłbym teraz parę rzeczy. Poza tym pisząc ten tekst inspirowałem się takimi filmami jak: "Body of Lies", "Krwawy Diament" czy "The Hurt Locker", powiedziałbym o wiele więcej ale czasu brakowało ;/

Guest Geexe

W tym filmiku kiwasz się jakbyś miał autyzm, albo inną chorobę sierocą.

Zalecam zwiększyć głośność, słaby mikrofon z kamerze :/ Najlepiej oglądać w 720p

Edited by Zm1j4

Mcrr- filmik niczego sobie ;PP, moim zdaniem najlepszy z wstawionych ;)

Ja niedługo zacznę nagrywać swoje demko póki co są tylko plany :|

Oto moja ostateczna wersja konkursowego filmiku:

PS Pogratulować pomysłowości konkurencji inne filmiki bardzo fajne. :D

PS2 Czekam na wasze opinie :)

Edited by Quintii

@Quintii - puki co, to Twoja praca najbardziej przemawia do wyobraźni. Pomysłowe sprzężenie narracji z świetnie dobranym materiałem filmowym. :ok:

@Altair1333

Filmik trwa właściwie 57 sekund, a wydłużyłeś go o około 84 sekundy podczas których nic się nie dzieje. Lepiej by było go skrócić. BTW czyżbym słyszał "iwonę"? ;>

WERSJA OSTATECZNIE OSTATECZNA!:-D

http://www.youtube.com/watch?v=w3X9wj-ub2Q

Info:

Film stworzony tylko i wyłącznie na TygodnioWWWy konkurs CD-Aaction.pl "Jestem Tier1". Praca wykonana przeze mnie czyli przez Rexark'a.

Materiały wykorzystane:

- moje postura,

- moja piwnica,

- wycinki z oficjalnych trailerów MoH,

- utwór Michała Lorenca - Wyjazd z Polski,

Do obróbki wideo użyłem Windows Live Movie Maker oraz Sony Vegas w wersji Trial.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...