Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Serious Sam HD

Polecane posty

Mamy dobre i złe wieści.

Dobre - wczoraj z hedroxem i Exclusivem przeszliśmy sobie całą South Americę na coin-opie. Wszystko bez większych problemów - była współpraca, celne oko, szybkie nogi i unikanie zagrożeń otoczenia - przepaści, kolców i takich tami. Mniej więcej w środku dołączył do nas random, niejaki Koffein_144. Nikt go nie kojarzył (dziwne, nie?), więc zaproponowałem, żeby go wykopać - w końcu mógł to być griefer, który umyślnie będzie się zabijał, by pozbawić nas respawn creditów. Szczęśliwie okazało się, że całkiem z niego niezły gracz, dzięki czemu ukończyliśmy cały epizod w nieco mniej niż dwie godziny. Pograliśmy też trochę Persję, ale w Courtyards of Gilgamesh najpierw skończył Exclusive, a chwilę po nim my - hedorx musiał już wyjść, a na mnie czekało TF2 :trollface:

Złe wieści - żeby odblokować aczika Coin-op Co-op, trzeba przejść całą grę, czyli wszystkie trzy epizody w jednej sesji :pokerglass: Całe przedsięwzięcie może zająć około sześciu godzin, jeśli zdecydujemy się grać w trójkę. Jeżeli będzie nas więcej - spokojnie mogę zapewnić, że zmieciemy wszystko poniżej czterech godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy problem. Ale idą święta więc będzie więcej wolnego czasu. Te sześć godzin da się gdzieś upchnąć. Chyba. Napiszcie kiedy będziecie mieli wolny czas. To się jakoś zmówimy

w więcej niż trzy osoby. Sedinus założy serwer poda nam nazwę i godzinę i może przejdziemy cion-op.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej, żeby hedrox (jeśłi chodzi o weekendy), bo będzie mniej lagów. Natomiast to już decyzja Sedinusa, kto i kiedy (jeśli chodzi o dzień roboczy) stworzy serwer.

A teraz to chciałem powiedzieć, że South America zajęła nam równe 2 godziny. Pierwsze 3 mapy przeszliśmy w połowę szacowanego czasu, kolejne jeszcze szybciej (najszybciej przeszliśmy etap w 11 minut i 16 sekund).

A jeśli chodzi o spotkanie, to ja od 21 grudnia od 17-19 godziny jestem wolny. Jeśli w dniach roboczych znajdzie się grupa graczy (więcej, niż 3 osoby), to spokojnie możemy rozegrać, a jeśli nie, to wtedy w weekend na hedroxowym serwie.

Mam nadzieję, że skoro święta, to będzie duża grupka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwestra ^^ No dobra wiem że i tak nikogo nie będzie w domu. :P

Wolałbym zebrać większą ekipę to można by było szybciej ukończyć no bo 6 godziny? 4 to już jest całkiem sporo. No więc można zebrać wszystkich forumowych plejersów umówić się no i aczika już mamy!:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo powiedzieć, bo niektórzy mogą nie mieć czasu/ochoty/internetu czy czego tam jeszcze można nie mieć. 21 grudnia to wtorek, więc mi by odpowiadało, nie wiem jak pozostali. Wstępnie proponuję zebrać się około 17:00 w jak najliczniejszym gronie. Jeżeli ten termin nie wypali, to co powiecie na 26 grudnia? Niedziela, wszyscy napchani po dwóch dniach świąt, nic tylko zasiąść przed klawiaturę i ponaparzać do hord bezmózgiego mięsa armatniego.

Edit: a, jasne - wyłączność na stawianie serwera ma hedrox - kiedy on jest hostem, to pingi nie przekraczają 50, a kiedy ja hostowałem, to rzadko kiedy spadały poniżej 150.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wiara słuchajcie. Może to wydawać się szalone, ale uznałem, że najlepszą godziną na rozpoczęcie tej szalonej, fpytę długiej partyjki w godzinach bardzo późnych... czyli o 23:59, 25 grudnia. Wiem, że to wygląda dziwnie, ale:

1) Jest pewność, że wszyscy będziecie w domu (Kto normalny siedzi do tak późna u rodziny w drugi dzień świąt?)

2) Reszta świata, która ma jakieś życie, będzie spała i być może zostaniemy pobłogosławieni mniejszą awaryjnością serwerów, gry i lepszymi pingami.

3) Gdy nam się uda, pójdziecie spać zmęczeni, ale dumni :trollface:

Jeśli są jakieś propozycje/obiekcje/sugestie, to walcie śmiało (pewnie pierwsza będzie OMG CO TAK PÓŹNO!!!!!11).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... to co powiecie na 11:00 w niedzielę? Wszystkie opary wyrobów zawierających etanol powinny już do tej godziny wyparować, więc umysły będą trzeźwe, rześkie i gotowe na masakrę.

@Szczenku: w SSHD nie ma zasad. No, może trzy - Play nice, kill monsters, don't die. To w gruncie rzeczy wszystko. Gramy przede wszystkim w coin-opa, który jest większym wyzwaniem niż standardowa kooperacja - różnica polega na tym, że cała drużyna dostaje na mapę 3 respawn credity. Jeśli gracz zginie, to znika jeden z nich. Kiedy się skończą, nie można się odradzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You guys... bleh. Wrex, ile ta msza będzie trwała? Godzinę, dwie? Chciałbym zacząć jak możliwie wcześnie - 12:30, 13:00 to IMO maksymalne opóźnienie. Do tej pory wszyscy powinni już wrócić z objęć Morfeusza, kościołów i innych dupereli.

CHURCH IS MESSING WITH

MY SERIOUS SAM HD???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykamy się w niedzielę 26.12 o 12:30. Stawiam serwer Coin-Op i jedziemy całą grę od początku do końca w Second Encounter, (prawie na pewno) na normalu. Siłą rzeczy trochę czasu nam to zajmie, więc lecimy bez zwiedzania, czy bawienia się w jakieś skomplikowane sekrety. Rakietnica w dłoń i jazda!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...