Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spriggs

Ludzie Chudego (2010 - 2011)

Polecane posty

hh5251_ludzie%20chudego%20.jpeg

Obsada:

Cezary Żak - Tadeusz "Chudy" Chudziewski.

Piotr Pręgowski - Marian Kociński.

Michał Żurawski - Łukasz "Lucas" Łukaszewski.

Dorota Segda - Mariola "Lola" Chudziszewska.

Anna Cieślak - Sylwia.

Edyta Olszówka - Barbara.

Paulina Chapko - Kasia Chudziszewska.

Marian Dziędziel - Szef komisariatu Zenon.

Maciej Marczewski - Komisarz Rataj.

Barbara Kałużna - Ewa.

Serial jak na typowe standardy Polsatu. Trochę akcji trochę komedii, ale tutaj jest nawet dobra komedia przyznam się. Dobra gra aktorów, i czasem można spotkać między innymi, Piotra Zelta czy wiele innych słynnych postaci z innych seriali. Ogólnie serial opowiada o trójce policjantów, co wpakują się w różne kabały, i potem muszą kombinować jak z tego wyjść na przykład. Strata dziesięciu kilogramów kokainy. I wiele innych. Póki co jest sześć odcinków, ale jak dla mnie dobre. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem z 3 odcinki dotychczas i wyrażę swoje zdanie. Na początku, jeszcze w wakacje, jak pokazywali urywki tego serialu między reklamami to się nim jarałem, pomyślałem: "O, coś nowego, ala 13 posterunek, może być dobre". No i nastał ten dzień, niedziela, godzina 20 i się zaczęło. Serial jest nudny, niby są te gagi itp, ale jakoś są mało śmieszne, policjant, który grał Pietrka w Ranczu to taka sierota, ze głowa mała. Moim zdaniem psuje cały wizerunek serialu. Cezary Żak i te drugi już lepiej. :P Osobiście swoją przygodę skończyłem na 3 odcinku i nie wrócę więcej do tego serialu(chyba, że nic ciekawego nie będę miał do roboty, w co wątpię). Nie polecam. ;] IMO lepiej zainwestować w 13 posterunek. :E

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policjant, który grał Pietrka w Ranczu to taka sierota, ze głowa mała. Moim zdaniem psuje cały wizerunek serialu.

Mysle, że tworcom własnie oto chodziło, żeby był taka sierota. On pasuje do takich roli :tongue: .

Co do serialu - mnie sie bardzo podoba. Jest komediowo - tak chyba tez miało byc. Kilka watkow jest naprawde fajnych i ciekawych/smiesznych. Serialem wszechczasow bym go nie nazwał, ale jednak mimo wszystko po 5 odcinkach (pierwszego nie ogladałem) mysle ze bede kontynuował jego ogladanie. Na pewno serial nie pobije genialnych Miodowych Lat, ale da sie go obejrzec bez głowy. Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten serial dzieli się na momenty świetne( czyli 3 głównych bohaterów) i słabe (czyli panie Segda, Olszówka). Teksty i wykonanie przeróżnych scen naprawdę na dobrym poziomie, no i fajtłapowatość Mariana też w miarę się ogląda. Jednak kompletnie nie czuje scen z udziałem tych 2 pań. Myśle jednak że warto poświęcić tą godzinę na ten serial.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównując do innych tworów polsatu - świetny. oceniając jako normalny serial - mocno średni. Humor jest fajny, zdecydowanie Żak spisuję się najlepiej, zresztą nie ma w tym nic dziwnego. Tak jak wspomniał kolega wyżej momenty z Olszówką i innymi paniami są żałosne. Generalnie takie 6/10 zobaczymy co będzie dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z EverybodyLies. Serial byłby jeszcze lepszy bez tych wciśniętych na siłę kobiet. Wątek Kasi jest jeszcze znośny

(młodzieńcza miłośc i te sprawy, przynajmniej jest śmiesznie)

, ale te babki z baru to przesada

(Ta część z aktorem [CIACH]{kto ogląda ten wie jakim} przekracza granice dobrego smaku....)

... A ten kawałek

z kokainą

to mistrzostwo świata IMHO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ten serial jest nudny. Całkowicie zgadzam się z Sutqiem (mam nadzieję, że dobrze odmieniłem). Z początku nawet było fajnie, ale ta żona Chudego... porażka. Fragmenty z nią były równie pasjonujące jak obserwacja schnącej farby. Natomiast rozśmieszyło mnie uszkodzenie świadka drzwiami. I tyle. 4/10 Nic nie pobije Kiepskich :ohmy: !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja to porażka, żałosna próba przeniesienia oryginału na polskie standardy. Jako że "Paco i jego ludzie" to mój zdecydowanie ulubiony serial TV oglądałem 2 pierwsze odcinki Ludzi Chudego z mieszanymi uczuciami, widząc zerżnięte akcje wprost z oryginału, tylko miliony razy gorsze (tak jakby się wsiadło do Ferrari i okazało się że ma silnik Malucha)

Ze swojej strony polecam "Los Hombres de Paco", czyli hiszpańską, oryginalną wersje, jest moim zdaniem nieporównywalnie lepsza od polskiej (co chyba nikogo nie zdziwi), i tylko wielki żal że już się zakończyła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wielkie nadzieje co do tego serialu - przecież gra w nim sam Cezary Żak, czyli mój ulubiony aktor z czasów dzieciństwa, kiedy to nadawano "Miodowe Lata". Pomyślałem: "obejrzę pierwszy odcinek!". No i okazało się, że to wielka klapa. Sam Cezary gra tak jakoś przeciętnie, nic wielkiego. Reszta "ekipy" też nie robi furory. Pocieszające jest to, że nie mam czasu akurat w porze nadawania tego serialu, więc nie tracę nic, gorzej jeśli "Ludzie Chudego" okazali się być lepszym serialem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem niedawno Ludzi Chudego,ogólnie byli całkiem OK,tylko nudziło mnie to gadanie żony Tadeusza z Baśką.Niektóre odcinki były IMO BARDZO śmieszne i absurdalne,np. ten z

świadkiem koronnym w apartamencie

,ale były też takie,co tak przynudzały,że zasypiałem,no i ostatni odcinek mógł być bardziej emocjonujący.Czekam na kolejny sezon,mam nadzieję,że będzie lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - Jeśli w ogóle będzie ten drugi sezon. Polsat lubi ucinać seriale w połowie. Gdy tylko spadnie oglądalność możemy więcej serialu nie zobaczyć.

Btw. muszę obejrzeć oryginalną wersję, bo wbrew pozorom "Ludzie Chudego" mają potencjał ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ze scenami z paniami Olszówką, Segdą? Bo w pierwszym sezonie to była żenada. Tak jak napisałem w moim poście tutaj. Są dobre fragmenty z Żakiem, Żurawskim oraz Pręgowskim oraz słabe z wcześniej wymienionymi paniami. A jak jest teraz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...