Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xantulus

Baldurs Gate 2

Polecane posty

Ja, jak już mówiłem biorę cromfayera (shit, ile ja na niego będę musiał czekać...) i miecz flara (jeśli dojdziemy aż tak daleko), na początku zadowolę się jakimiś długimi mieczami z niezłym boostem. Zdaje się, że ja i Barely Breathing będziemy stanowili mięso armatnie... ("zwiążcie ich siły, zwiążcie ich siły!!, ktoś do mnie z łuku strzela!!" (goblin pierwszy poziom z krótkim łukiem;)). Furią Niebios da się zrobić cios w plecy? Jeśli tak to powinna spowodować niezłe obrażenia:). Co do odgrywania roli to zależy od was. Jeśli macie na to ochotę to ja spróbuję się dostosować ("muszę spauseować grę, bo wzywa mnie wielki wezyr WC":)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam jeszcze pytanko...Jak widzicie moje dojście do sesji, na przykład za parę dni ? Będzie to w ogóle możliwe ?

Co do klasy postaci - co będzie potrzebne to wezmę...

Tak, niestety poskąpiłem te parę zeta na kuriera, ale z bardzo prostego powodu - nie miałem tyle na karcie -.-'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce znajdzie się tylko wtedy gdy ktoś zrezygnuje, bo mamy już komplet. Pal by się przydał bo jestem jedyną dobrą postacią w drużynie ;). A tak z zupełnie innej beczki: mam nowego Pratcheta, a wy nie, ha ha ha (i kto tu jest chaotyczny zły....).

edit-> hmm, cholerka przejrzałem stare posty i zauważyłem, że byłeś jednym z pierwszych, którzy się zgłosili Kein. Szkoda, że tak późno przerzuciłeś się na ten topic. Jeśli ktoś zrezygnuje to jesteś pierwszy w kolejce do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam chaotyczny neutralny, może wyglądam na niekoniecznie normalną, ale wypraszam sobie, rzepy nie jadam!

No już dobrze psheprasham ;] Ale mi się zawsze mylą te 2 charaktery.

Spx, proshem bardzo, nie obrashem siem... tym rassem, ale jack mi nie sckomencish blogasska, to bendem płackach!

:lol2:

ten dający swobodę ruchów (nie pamiętam, jak się nazywa)

Miecz Arabane'a jak mniemam :)

O, to, to... Miecz Arabane'a +2 czy plus ile on tam był, mniejsza z tym. Przypominam, że jak mam dobry dzień, to pamiętam nawet, jak się nazywam, ale jak jest gorszy, to... ^_^'

Może napiszmy jak się będą nazywać nasze postacie grze, żeby potem nie było "Who is who?"

Mój krasnal będzie zwał się Thorgrim.

Moja zabójczyni of course Yennefer, bo jakże by inaczej? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit-> hmm, cholerka przejrzałem stare posty i zauważyłem, że byłeś jednym z pierwszych, którzy się zgłosili Kein. Szkoda, że tak późno przerzuciłeś się na ten topic. Jeśli ktoś zrezygnuje to jesteś pierwszy w kolejce do gry.

aco mi tam poczekam moze kiedys sie uda :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem na początku poprzedniej strony co należy zrobić, aby podłączyć się do gry. Poza tym, co miałeś na myśli pisząc, że odpadniesz w przedbiegach? Może ktoś zechce grać inną postacią, wtedy ty mógłbyś grać palem, a jeśli nie, to gdybyś nie miał doświadczenia w graniu taką postacią to mogę pomóc ci ją stworzyć, a później zaczniesz się wyrabiać. Zobaczymy jeszcze czy będziesz grał jedno- czy wieloklasowcem. Na początek ja bym ją widział mniej więcej tak, przy wylosowanych 30 punktach z końcówek:

elf lub półelf, kapłan/mag :

sił 15

zrę 18

kon 18

int 18

mą 18

cha 3

Oczywiście jeśli chcesz możesz zrobić tę postać po swojemu. Jeszcze małe pytanko do reszty: każdy zostaje przy swojej klasie postaci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postac juz zrobiona Paladyn imieniem teo człowiek (jak mogło by byc inaczej :P)Kawaler praworzadny dobry

sił:17

zr:12

kon:11

int:11

Mdr:13

chr:17(nizej sie nie dało:/)

Edit---> odpadniece w przedbiegach polega nadziałaniu łacza ale moze bedzie gut ale sie zobaczy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli we wszystko tylko nie siłe dobra siłe ogranicze do 14 :)

Imię: Teo

Rasa: Człowiek

Charakter: Praworządny dobry

Płeć: Mężczyzna

Klasa

Klasa: Kawaler Poziom: 16 PD: 2500000

KP: 9

TraK0: 5

Łącznie Punkty życia: 88

Cechy

SIŁ: 12

ZRC: 15

KON: 13

INT: 13

MDR: 13

CHR: 17

i pytanko czy gramy z TB czy nie ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę,że tak, ale może zrobię złodzieja? Zależy, jak chcecie.

Po co nam dwaj złodzieje? Ta postać (nawet z profilem zabójcy, mhrook ;) ) w naszym dreamteamie już jest -.-'.

Właśnie, mam te same obawy, co Kejn, ze względu na kapryśność mojego łącza... jeżeli będzie tak, jak w H3, to cała gra siądzie, jeżeli mnie albo jego rozłączy :/ Więc... no... trzeba robić często quicksave ^_^'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Kejn

Kejn mam nadzieję, że przeczytasz to co wcześniej napisałem. Zabij mnie, ale wydaje mi się, że kawaler to zbrojny. Niestety jeśli nikt się z tobą nie zamieni to musisz grać pajęczarzem (najlepiej kapłan/mag). Poza tym postacie robimy od nowa, więc będą na 7 poziomie i BEZ ekwipunku (też mógłbym zimportować swoją starą postać, ale wtedy gra nie miałaby sensu bo z takim Fikragiem dałbym sobie radę w pojedynkę:) (woj39/mag40)). Gramy z trombalem, ale dodatek przechodzimy po podstawce. I błagam cię pomęcz się trochę z losowaniem statsów(żeby z końcówek było chociaż 28 (łącznie 88 punktów).

->Yennefer

Nie ma sprawy z robieniem częstych sejwów, mam to we krwi:D

->wszyscy :)

pytając o przemyślenie kwesti klasy postaci miałem na myśli to czy ktoś z zbrojnych chce się zamienić z Kejnem na pajęczarza bo wyraźnie mu nie pasuje ta rola. Ale to wy macie pierwszeństwo wyboru, więc.... kręcioła!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tylko pamiętaj 88 co najmniej. I wieloklasowy kapłan/mag przydałby się bardziej...( w razie czego statsy ci podałem dla wylosowanych 90 pkt).

edit->człowieku.... a z resztą, czemu złe postacie milczą? Ja już nie mam siły.

edit2->może ja zrobię tę postać, a ty ją przejmiesz? OK?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra sie nie gniewam ale bede sie jeszcze starał lepsze rzuty uzyskac :)

pomeczyłem sie troche ale jest

Imie:Teo

Rasa: Półelf

Charakter: Chaotyczny neutralny

Płeć: Mężczyzna

Wieloklasowiec

Klasa: Kapłan Poziom: 6 PD: 44500

Klasa: Mag Poziom: 6 PD: 44500

Cechy

SIŁ: 11

ZRC: 18

KON: 18

INT: 18

MDR: 18

CHR: 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox :). Mój rekord to 94 pkt dla wojownika, ale wylosuj chociaż 85 i będzie dobrze. Z resztą, to twoja postać i jeśli odpowiadają ci słabsze statsy to nie ma sprawy (tylko, że to TY będziesz miał czar wskrzeszenia, więc gdybyś nieopatrznie zginął to trudno ci się będzie wskrzesić;))

edit->no i git:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja też zmajstrowałam postać. Atrybuty ma następujące:

Siła: 17

Zręczność: 19

Kondycja: 14

Inteligencja: 14

Mądrość: 7

Charyzma: 8

Te dwa ostatnie nie zachwycają, ale w końcu kto powiedział, że muszę być roztropna i porywać tłumy? ;)

Swoją drogą, abś dałam swojej morderczyni głos... seksbomby (FEMALE_2) xD

P.S. Oczywiście, że Furią Niebios da się zadać cios w plecy... bonusy wynikające z umagicznienia tej katanki + pokrycie jej trucizną (umiejętność zabójcy) + bonusy do obrażeń przy sztyletowaniu... zsumujcie to, a zobaczycie, jaki hardcore będzie robić moja postać (będę kryć się w cieniu, dryp-dryp przed grupę i rach-ciach delikwentów po pleckach :D)... jak dobrze pójdzie, to będę ogłuszać, zatruwać albo od razu zabijać... nie ma to jak dobry start w walce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...