Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xantulus

Baldurs Gate 2

Polecane posty

Na pewno będziecie chcieli wypróbować na mnie rektalne zastosowanie Cromfayera, za to, co za chwilę tu napiszę. fnifam jefsze naldrusa... Co, że za cicho mówię? No dobra: nie mam jeszcze Baldursa, nie przysłały jeszcze, dziady kalwaryjskie. Przyjmę wyrok z pokorą. Proszę tylko, żeby rodzina nie musiała szukać moich szczątków na zbyt wielkim obszarze...

Zaczekacie jeszcze dzień lub dwa (najpóźniej przyślą w środę)?

Jasne. Dla mnie nie ma problemu - albo gramy ustalonym składem, albo ja się na to nie piszę, umowa to umowa (Aleee! Aleee! - "Porodówka" Ani Mru Mru mi się przypomniała xD). Jeżeli Narsil z Tsenem coś sobie organizują dzisiaj - ich broszka. Ja czekam na tę trv rozgrywkę - of course, nie będziemy dołączać do nich, jeno lecimy wtedy od początku... przynajmniej ja, Puer i każdy, kto się na to zgodzi, bo dołączać w trakcie gry to średnia przyjemność pewno jest. Tak czy owak - na dzisiejszą pseudosesję nie mam zamiaru się wybierać, w przeciwieństwie do tej trv, a tak w ogóle, to mam beznadziejne statystyki postaci i moglibyśmy pograć w czwartek, a ta cholerna pomidorowa znowu mi nie wyszła i przesoliłam! :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak - na dzisiejszą pseudosesję nie mam zamiaru się wybierać, w przeciwieństwie do tej trv,

Ja też się nie wybieram, ale nie dlatego, że patrzę na nią z góry i w swojej dumie uznaję ją bez podania powodu za "pseudosesję". I kto tu się nadyma dumą?

EDIT: No dobra, ale po cholerę tak ostro?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak - na dzisiejszą pseudosesję nie mam zamiaru się wybierać, w przeciwieństwie do tej trv,

Ja też się nie wybieram, ale nie dlatego, że patrzę na nią z góry i w swojej dumie uznaję ją bez podania powodu za "pseudosesję". I kto tu się nadyma dumą?

Narsil, źle mnie zrozumiałeś byłeś. Za 'pseudosesję' uznaję takie, w której nie gra cały ustalony team, rozumiesz? Nie patrzę na nią z góry ani się nie nadymam dumą. Rozumiem, że chciałeś mi dogryźć, ale racji niestety nie masz. Po prostu dla mnie to nie fair, jeżeli inni grają, a ktoś nie może, mówiąc na to 'i co z tego, potem dołączy'. Ale, co ja się tam produkuję, nie jestem tu, żeby robić "krucjatę"... -.-' Wyjaśniłam, dlaczego nazwałam tę sesję "pseudosesją", dodaję, że nie ma w tym nic obraźliwego i czekam na propozycje, kiedy możemy rozegrać tę full partię (bo to nie jest wykluczone, że w środę również gra nie dojdzie - w końcu dziś i jutro urzędy są pozamykane, nie wiem, czy pamiętacie)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę po południu przyślą na pewno, albo nie nazywam się Grzegorz Brzęczyszczykiewicz. Wiem, że we wtorek jest święto, ale też wiem co mówię gdy to mówię, chyba, że tego nie mówię, ale teraz przecież powiedziałem, to znaczy napisałem, że to co napisałem to wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze doświadczenie wiele mnie nauczyło. Na admina BG2 się NIE-NA-DA-JE, wolę polegać na doświadczeniu Puera. Niektórzy nawet nie wiedzą, jak wielki jest to wysiłek, dlatego tym większa chwała Puerowi. Mam nadzieję, że chociaż w środę wszystko wypali, ale mam uniwersalną radę dla wszystkich:

-JEŻELI KORZYTACIE Z FIREWALLA KERIO, W KONFIGURACJI USTAWCIE,ABY NIE IGNOROWAŁ POŁĄCZEŃ PRZYCHODZĄCYCH NA WASZE IP

Tak, tak, wiem już o co chodzi. Ale rozpoczynanie ponownej rozgrywki nie ma dziś sensu. A więc, byle do środy!

EDIT: Rozmowa z Yenneffer skutecznie przekonała mnie, że z kimś takim jak ona nie można kulturalnie grać. Przykro mi, ale z wami nie zagram, chociaż miałem na to ochotę. Może z liptonem? Ten człowiek przynajmniej jest kulturalny i umie zachować swoje myśli za zębami, a nie chamsko komentować to, że nie nadaję się jako admin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze doświadczenie wiele mnie nauczyło. Na admina BG2 się NIE-NA-DA-JE, wolę polegać na doświadczeniu Puera. Niektórzy nawet nie wiedzą, jak wielki jest to wysiłek, dlatego tym większa chwała Puerowi. Mam nadzieję, że chociaż w środę wszystko wypali, ale mam uniwersalną radę dla wszystkich:

-JEŻELI KORZYTACIE Z FIREWALLA KERIO, W KONFIGURACJI USTAWCIE,ABY NIE IGNOROWAŁ POŁĄCZEŃ PRZYCHODZĄCYCH NA WASZE IP

Tak, tak, wiem już o co chodzi. Ale rozpoczynanie ponownej rozgrywki nie ma dziś sensu. A więc, byle do środy!

EDIT: Rozmowa z Yenneffer skutecznie przekonała mnie, że z kimś takim jak ona nie można kulturalnie grać. Przykro mi, ale z wami nie zagram, chociaż miałem na to ochotę. Może z liptonem? Ten człowiek przynajmniej jest kulturalny i umie zachować swoje myśli za zębami, a nie chamsko komentować to, że nie nadaję się jako admin.

EDIT2: Lipton_Ice, zapisz mnie jako 3 osobę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tsen, nie pisz dwóch postów pod rząd z idiotycznym dopiskiem "Edit" - po to masz funkcję 'edytuj' żeby posta zmienić a nie dodawać nowego.

Pierwsze i ostatnie upomnienie. Polecam zajrzeć na regulamin, który został lekko zmodyfikowany przez Konrada - od tej pory, obowiązuje tu taka sama zasada jak w innych działach: jeden strzał-jeden trup.

Dziękuję za uwagę.

ps. Nie powiem kto jak się zachowywał podczas sesji HOMM III xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm,a gdyby tak nasz team grał razem z teamem Puera(chodzi mi o to że grałyby dwie drużyny na...hmmmm....tym samym servie,nie wiem jak to jest w BG2 w online), chodzi mi o to ,że np. mogłyby się nasze drużyny spotkać,walczyć( :twisted: ), etc.Da się tak?(pytam, bo jestem w tym zielony 8) ).

P.S Chimaira, chyba się domyślam o kogo chodzi :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hakuna - Eeee... nie sądzę.

Chociaż w prowadzeniu Multi w BG2 też nie jestem zbytnio zaawansowany... tak właściwie to jeszcze nie hostowałem żadnej sesji (jak zapewne większość z was). Ale z chęcią bym spróbował, stąd moja propozycja do wspólnej gry.

JEŻELI KORZYTACIE Z FIREWALLA KERIO, W KONFIGURACJI USTAWCIE,ABY NIE IGNOROWAŁ POŁĄCZEŃ PRZYCHODZĄCYCH NA WASZE IP

To jest dobra rada dla każdego, kto ma jakiegokolwiek firewalla. Ja korzystam z Outposta i też muszę coś takiego robić...

Okej, to mamy już 3 osoby. Ktoś jeszcze się zgłasza? Tylko prosiłbym o wyrozumiałość jak już zaczniemy grę, w końcu jestem początkującym admem (ale zdeterminowanym ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mogę powiedzieć? Dzisiaj sam próbowałem swych admińskich sił.... No cóż.... Chyba nie nadaję się do tego... :) Mam nadzieję, że poradzisz sobie lepiej, w co nie wątpię. Może jutro pierwsza sesja? Skołuję resztę ekipy i w drogę!

Aha, i jeszcze jedno. Chciałbym przeprosić 2 osoby. Yennefer, i Chimairę.

Yennefer za... No cóż, nie przemyślałem paru rzeczy i strasznie mi głupio, bo poleciało o kilka słow za dużo...

Chimairę za te wszystkie błędy na forum i wyżalanie się nad sobą. Uważałem cię za... Ech, no cóż, buraka, ale myślę że jednak się myliłem. Dokładnie przeczytałem twoje uwagi i zgadzam się z nimi. Zachowywałem się jak głupi szczeniak. Wybaczcie. :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wystarczy zrobić regułę dla bgmain.exe. Nie trzeba (chyba) odblokowywać reszty połączeń. Regułę tworzy się bardzo prosto:

konfiguracja->ochrona sieci->filtr pakietów->dodaj-> w "przeglądaj" wybieramy bgmain.exe i dopuszczamy wszelki ruch dla tej aplikacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...