Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xantulus

Baldurs Gate 2

Polecane posty

To zaakcentowanie słowa "ulubiona" ma mnie pchnąć do aktu altruistycznego w postaci ustąpienia Ci miejsca? Rozrywkowy z Ciebie facet, nie ma co... :lol2:

Nie. Chodziło mi o to, że po prostu nie lubię grać kimkolwiek innym, bo to nie w moim stylu ;). Tak więc jak szukacie jakiegoś kapłana albo typa od magikowania to nie do mnie z tym.

Widzę że już się dobraliście. No to miłej gry wam życzę :D Idę teraz nakopać demilisza...

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym złodziei cienia..., ale to wyjdzie w praniu.

Nie ma sprawy, dla mnie to tylko lepiej, bo w sojuszu z Aranem grałam o wiele częściej :)

BTW zastanówcie się jeszcze czy nie chcecie pograć trochę później. Z resztą na czas nieobecności jednego z graczy można go zastąpić komputerowym AI...

(nie zdziwcie się więc gdy następnego dnia okaże się, że drużyna jest już w Suldaneselarze, ahahahahahahah (demoniczny śmiech).... dobra żartowałem:))

No ja myślę, że żartowałeś z Suldanesselarem, chyba nas nie doceniasz... ja bym oscylowała za Dziewięcioma Piekłami ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh wchodzenie na Tcp/Ip juz opracowałem dla jasnosco Najpierw wybieramy wielu graczy----->Połaczenie---->w miejscu gdzie wczesniej było połaczenie teraz jest rodzaj łacza wybieramy TCP/IP---->dołacz do gry i wpisujemy podane nam IP dalej jeszcze nie wiem ale cos sie wymysli :) a wiec wyglada to tak ze chyba trzeba bedzieadminowi postacie podesłac :P

i wychodzi na to ze musi byc 5 osób bo Imuen sie nie miesci :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramy jako drużyna "dobrych poszukiwaczy przygód", czyli wyżynamy wszystkich którzy mają dobre itemy i rabujemy każdy dom po kolei :D. A tak całkiem serio to zobaczymy jak to wyjdzie w grze, ale reputację powinniśmy utrzymywać powyżej 10;). Imoen, z tego co pamiętam, można kazać spadać na drzewo bez żadnych konsekwencji (nie będzie konkurencji dla Yennefer:)). Co do podłączania: wszystko napiszę jutro, jak będę trochę mądrzejszy. W razie czego macie mój adres email, więc z ewentualnym przesłaniem postaci nie będzie problemu. Pozostaje jeszcze problem odgrywania roli. Jak się na to zapatrujecie? W tym względzie dostosuję się do was. Chyba potrafię wczuć się w rolę: "Patrzcie! Okrutny tłum uwięził na stosie jakąś biedną drowkę! Biegnijmy co sił! Ma ktoś zapałki...?"

PS znalazłem fajne radio w sieci:http://www.hardradio.com/hr3.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramy jako drużyna "dobrych poszukiwaczy przygód" czyli wyżynamy wszystkich którzy mają dobre itemy i rabujemy każdy dom po kolei :D.

Tak jest, a żeby było jeszcze mhroczniej, ja zajmę się gwałceniem wszystkich mężów i synów, jacy się napatoczą ^^

A tak całkiem serio to zobaczymy jak to wyjdzie w grze, ale reputację powinniśmy utrzymywać powyżej 10;). Imoen, z tego co pamiętam, można kazać spadać na drzewo bez żadnych konsekwencji (nie będzie konkurencji dla Yennefer:)).

Monopolizacja rynku! Tak jak Smg zmonopolizował rynek czytelniczek, ja zmonopolizuję ten swoim rozkosznym głosem :twisted:

Co do podłączania: wszystko napiszę jutro, jak będę trochę mądrzejszy.

[bezczelna_wazelina_mode/on]Nie wiem, czy to możliwe jest... IQ nie powinno skakać powyżej 666...[beczelna_wazelina_mode/off] Na wygłupy mnie wzięło na wieczór -.-' ;)

W razie czego macie mój adres email, więc z ewentualnym przesłaniem postaci nie będzie problemu. Pozostaje jeszcze problem odgrywania roli. Jak się na to zapatrujecie? W tym względzie dostosuję się do was. Chyba potrafię wczuć się w rolę: "Patrzcie! Okrutny tłum uwięził na stosie jakąś biedną drowkę! Biegnijmy co sił! Ma ktoś zapałki...?"

Oczywiście: "Ja! Ja mam! (czego się nie robi, by ewentualną konkurencję wyeliminować...)" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bedziemy wybijac w pien :) podoba mi sie ten tok myslowy :D na poczatek proponuje wioske Umar :) mała i łatwo wszystkich wykonczyc :P moze dobrych itemów nie maja ale liczy sie to ze ich wybijemy :D

-.-'

Zdaje się, że ja, najmhroczniejsza postać z was wszystkich (bo to w zasadzie drowka jest - trochę wyobraźni i gites malines ;)) będę musiała stopować zapędy szlachetnych panów kolegów... chociaż w zasadzie ludzie mało mnie obchodzą, ale przyszykujcie się na jakieś zwierzę, to obiecuję, że bez wyjątku potnę w plasterki ("kobieta - puch marny" to tylko nasz świadomy kamuflarz :twisted: ) xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erm..., tego.... Miewam czasem odchyły(no dobra, całkiem często: ostatnio powiedzmy, że pomyliłem hamulec z gazem i jakoś tak nieopatrznie przekroczyłem, całkiem przypadkowo i nie ze swojej winy, ot drobna pomyłka, prędkość w mieście o ymm, tego, no 70 km/h. Nie żebym się tłumaczył bo to moja wina nie była, a piątkę przez przypadek wrzuciłem łokciem sięgając do radia by posłuchać ojca dyrektora (Nia, uwielbiam te moje zwarte zdania. Jednak można się czegoś nauczyć od naszych polityków)) od normy, ale... Kejn, ty mnie znacznie w tym przerastasz;). Z tym wyżynaniem to bym się jednak wstrzymał troszeczkę. W końcu to rolplej jest, a nie Mortal Combat XII. A smoki to podobno zagrożony gatunek jest... (na pewno stanie się zagrożony jak wkroczymy do krain:D).

Jeszcze taki cusik znalazłem:

- Czekamy aż wszyscy dołączą do gry - muszą wybrać wtedy wybrać Dołącz do gry i wpisują ustalony adres IP Mistrza Gry.

- Teraz przyszedł czas na Tworzenie postaci - klikamy na przycisk Tworzenie postaci - robimy ją od nowa lub eksportujemy z pliku

(ode mnie-> to oznacza, żę nie będzie konieczne przesyłanie postaci do mnie).

# W trybie dla wielu osób grajmy tylko z doświadczonymi i zaufanymi graczami, aby nie popsuć przyjemności płynącej z gry.

# Jeżeli korzystacie z modów, każdy gracz musi posiadać te same zestawy, aby uniknąć różnych komplikacji.

# Najlepiej, aby wszyscy mieli przygotowane już postacie, aby szybko je zimportować, niż czekać, aż każdy skończy tworzenie postaci. Importowana postać powinna być na minimalnym poziomie dostępnym w BG2 lub Tron Baala - co to za przyjemność z przechodzenia Lochów Irenicusa 30 lvlowym bohaterem.

# Wyłączcie także wszystkie programy internetowe: komunikatory i P2P, gdyż potrafią naprawdę spowalniać grę generując niezłe lagi.

# Ustalcie także klasy postaci jakie będą mieć gracze, aby był różny podział - drużyna z samymi wojownikami daleko nie zajdzie.

# MG powinien robić także dość często save - gdyż gdy zginie będziecie musieli zaczynać wszystko od początku.

# W konfiguratorze BG2 w zakładce Rozgrywka->Inne ustawcie jak najwyższy bufor - min. 550mb - gra będzie zdecydowanie szybciej działać. Ponadto gracze powinni mieć także zainstalowaną pełną instalację BG2.

I jeszcze jedno:Początkowo Wrota Baldura miały nosić nazwę Wrota Norrisa, ale Chuck ustapił słabszemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, admin powinien nie być zwykłym rębajłem. Jak dacie mi 2-ręczny mieczyk to mogę stać w 1 szeregu. :) I jeszcze jedno: ustawmy się już około 15.30 żeby wszystko przygotować, bo jak coś nie wypali to sobie raczej nie pogramy.... Wszystko musi być cacy.Najlepiej, jak ustawimy się na gg, więc bądzcie przy kompach. Ja często mam status niedostępnego, ale i tak cały dzień siedzę na niewidocznym. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, admin powinien nie być zwykłym rębajłem. Jak dacie mi 2-ręczny mieczyk to mogę stać w 1 szeregu.

Po pierwsze to ja będę nosił dwuręczne miecze :P a po drugie to admin grając kimkolwiek ma takie samo prawdopodobieństwo że zginie, a dobrze wyposażony woj raczej wytrzyma więcej od maga nawet stojąć w pierwszej linii. Łowca - faktycznie - nieźle walczy, ale to nie to samo co szalejący berserker ;] No i przydałoby się żeby ktoś umiał posługiwać się kuszami/łukami.

Wszystko bedziemy wybijac w pien :) podoba mi sie ten tok myslowy :D na poczatek proponuje wioske Umar :) mała i łatwo wszystkich wykonczyc :P

To gramy w hack'n'slasha czy rpg w końcu ? :roll: I po co niby chcesz wybijać wszystkich, co nam to da? Satysfakcję?

Pozostaje jeszcze problem odgrywania roli. Jak się na to zapatrujecie?

Jak najbardziej tak. Nie widzę sensu w grze typu "a zabijmy tego gościa, ma fajne eq/dużo expa za niego" bo takie coś kojarzy mi się z Tibią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc posłuchajcie, moi bracia... Byłem kiedyś przyjecielem Minsca, ale podzieliła nas kobieta: Dynaheir. Wprawdzie to on wygrał, ale teraz pokażę, co robi wściekły łowca ze swojim nieodstąpionym królikiem! Pusia, to zło, zło, to Pusia! Pusia, to Boo. Boo, to Śmierć.

Tak właściwie rysuję się biografia mojej postaci. Cóż, spora w tym inspiracja Kosmicznych Chomików,ale i tak skopię tyłki w dobrej sprawie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Nie wiem, na jakich zasadach rozgrywa się mplayer, ale jeśli potrzebowalibyście postaci Mocno Czarującej (w zestawie Plugawe Uwiądy, Komety, Smocze Oddechy i cała gama czarów neutralizujących), mógłbym się ewentualnie na to pisać. Co prawda nie pamiętam, gdzie zapodziałem plik mojej postaci, ale w razie potrzeby mogę go odszukać... i zainstalować BG2, bo od tego wypadałoby zacząć ;).

Jeśli nie: cóż, pozostaje mi życzyć miłej zabawy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...