Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotlet_1991

Ghost Master

Polecane posty

A ja mam problem w misji "Nieziemscy Podejrzani" MAm gre z CDA i na posterunku nie widac podziemi (cel itd.) :? Jest czarne z szarymi paskami i nic. Ale gdy przelczam sie na widok FPP wszystko widac :shock: Jak sie pozbyc tego problemu? Mój komp: Pentium 2.8 Ghz, Radeon 9100, 512 Ram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz ich naprowadzić na wejście do piwnicy. Jest niewidoczne. Skostnicą zacznijpieśń syreny, przywołasz ludzi. Gdy będą blisko marze larum w piwnicy każ wydać pisk. Ludzie zauważą wejście. Dennym morenem wywołaj wstrząs w piwnicy, spadnie księga. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HoMMik

GM przeszedłem 2 razy (raz dawniej i raz teraz, po CDA)... służę pomocą - mam sporo wypróbowanych sztuczek przydatnych na każdą okazję :wink:

Co do Boskiego Krzaka - można pomyśleć, że nie ma go tam, gdyż... jest to jeden z dwóch duchów ukrytych - pokazują się one dopiero po ich uwolnieniu (drugim takim jest Burzoszpon). I tak jak mówili wyżej - należy Dennego przywiązać do doniczki w pokoju, gdzie czekają cywile... można też, wbrew pozorom, powalić drzewo Dennym - trzeba tylko dokupić mu trzęsienie :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi podcxzas grania czasem wyskakuje błąd "wystąpił problem z aplikację ghost.exe i zostanie ona zamknięta" jest też raportowanie błędów ale klikam nie wysyłaj... co zrobić eby to rozwiązać może jakiś patch czy jak ?

Jakbyś podał, na jakim sprzęcie grasz, to może by to coś pomogło. Tak, to tylko mogę Ci powiedzieć, że najprawdopodobniej masz coś nie tak z Windowsem (np. uszkodzone lub niezainstalowane jakieś pliki systemowe albo jakiś wirus). Jak masz Ghost Mastera z CDA, to nie musisz go patchować (nawet nie ma do niego żadnego patcha), jak masz wersję pudełkową, to spróbuj zainstalować tego patcha (ewentualnie bezpośredni link do pliku masz tutaj). Spróbuj przeinstalować grę, DirectXa, może coś to da (a sposób na 98% skuteczny to reinstalka Windowsa ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam GM z CDA. Mój sprzęt to PIV Celeron 2.4 Ghz, GeForce FX 5500 128mb , 512 mb RAM.

Spróbuj przeinstalować grę (odinstalować i zainstalować jeszcze raz), jak to nie pomoże, to spróbuj przeinstalować DirectX w ostateczności możesz przeinstalować Windowsa, ale czy któryś z tych sposobów pomoże - nie wiem. Jeśli dzieje się tak niezbyt często, to może nie zwracaj na to uwagi (u mnie np. Fallout Tactics miał tendencję do "wykonywania niedozwolonej operacji", ale jakoś go skończyłem ;)).

Jeszcze jedno, wywalanie się gry może być spowodowane przez jakiś program działający w tle (np. trainer do gry, program antywirusowy, gadu-gadu czy jakikolwiek inny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji "Duch zoperowany". Dokładnie chodzi o tego ducha panny młodej (zapomniałem imienia:lol:). Jak zwabić tego kochasia do piwnicy, gdzie ona siedzi? Proszę o pomoc!

Trzeba wypłoszyć wszystkie jego kochanki! Tylko wtedy zejdzie (z nudów chyba) do piwnicy, do pokoju z Brigidą Jones (jakoś tak się nazywała, chyba, że się mylę, w GM grałem z pół roku temu). Wtedy należy użyć jej mocy "Przywidzenie" i duszek nasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...