Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotlet_1991

Ghost Master

Polecane posty

kotlet_1991 musisz postawic w wodzie obok Dennego Morena i uzyc Wstrzas (tym uwalniesz tez Deszczówke) i kibelek bedzie otwarty. Potem stawiasz Skostnice obok wejscia do piwnicy i uzywasz Śpiewu Syreny, gdy sa juz blisko, za pomoca tego ducha w piwnicy uzywasz Pisku. Ptem jako Denny Moren w piwnicy uzywasz Wstrzasu i ksiega spada. Goscie odprawiaja rutulal i wchodzi doktorek, gdy oni wychodza straszysz go (mozesz skorzystac w poleceń). Ucieka i odprawiaja znow rytulal i koniec misji.

Aby Uratowac ducha w piwnicy trzeba raz kogos przestraszyc (np. Strasza Niespodzianka)

By uratowac tego duszka w domu musisz zwiazac z kalorywerem Wibracje i uzyc Strasznej Pieśni czy jakos tak.

O Deszczółce juz pisalem.

Pozdro!!! :D:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Master rotl

Mam problem. Mianowicie w misji Nieziemscy Podejrzani na posterunku wystraszyłem wszystkich, i misja nie kończy się. Nic się nie dzieje. Może to być przyczyną tego że po chwili straszenia Dr Gilderoya Pukliński przychodzi na planszę jakiś nieznajomy, wypuszcza go z więzienia i ucieka razem z nim? Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak zmusić tą dziewczyne (w misji makijaż i jatające miotły) żeby poszła do gurnej łazienki i jak uwolić (nieziemscy podejrzani) hanibula lektura wiem że podałem wyżej link ale próbowałem tego i nie skutkuje

Z tym pierwszym problemem to nie wiem o czym piszesz. Nie moge cie zrozumieć. Natomiast jeśli chodzi o uwolnienie Hanibóla, trzeba postawić obok Deszczólke i rozkazać jej, aby zrobiła powódż, następnie kiedy ona zacznie ją robić Hanibólem musisz zrobić "spięcie" lub "awarię"(nie pamiętam już dokładnie jak to sie nazywa). Wystarczy poczekać sekundkę i pojawia się filmik oznajmujący, że Haniból is free.

Mam problem. Mianowicie w misji Nieziemscy Podejrzani na posterunku wystraszyłem wszystkich, i misja nie kończy się. Nic się nie dzieje. Może to być przyczyną tego że po chwili straszenia Dr Gilderoya Pukliński przychodzi na planszę jakiś nieznajomy, wypuszcza go z więzienia i ucieka razem z nim? Proszę o pomoc.

Też miałem z tym problem. Nie wiedziałem co zrobić, chociaż wszyscy byli już przekreśleni. Spróbuj ponownie rozegrać misję, ale tym razem zaraz po uwolnieniu Hanibóla zrób nim awarię cel, wtedy otworzą się drzwi, a więźniowie zwieją. Po pierwsze, będzie mniej głów do wystraszenia :D , a po drugie ja dzięki temu zagraniu przeszedłem misję. Natomiast jeśli chodzi o doktorka, to nie męcz się. Kiedy będzie już dość wystraszony przyjdzie po niego "doktor Opętar" i go zabierze. Wkrótce zagra on bardzo ważną rolę w grze, ale póki co, aby nie zdradzać niespodzianki, miłego grania :wink:

P.S. Jakby ktoś miał problemy, służe pomocą. Przeszedłem tą grę już w całości. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem:

Włączam grę - wyskakuje ekran z napisem CD-Projekt. Za chwilę wyskakuje błąd aplikacji ghost.exe (można wysłać raprt) i gra sie wyłącza... czy ktos wie co można zrobić?

Mój sprzęt:

GeForce 4 MX 440, Athlon XP+ 1800, Windows XP, 256 RAM.

Bardzo proszę o pomoc bo strasznie sie na tą gierkę zajarałem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Master rotl

Mam problem. Mianowicie w misji Nieziemscy Podejrzani na posterunku wystraszyłem wszystkich' date=' i misja nie kończy się. Nic się nie dzieje. Może to być przyczyną tego że po chwili straszenia Dr Gilderoya Pukliński przychodzi na planszę jakiś nieznajomy, wypuszcza go z więzienia i ucieka razem z nim? Proszę o pomoc.[/quote']

Też miałem z tym problem. Nie wiedziałem co zrobić, chociaż wszyscy byli już przekreśleni. Spróbuj ponownie rozegrać misję, ale tym razem zaraz po uwolnieniu Hanibóla zrób nim awarię cel, wtedy otworzą się drzwi, a więźniowie zwieją. Po pierwsze, będzie mniej głów do wystraszenia :D , a po drugie ja dzięki temu zagraniu przeszedłem misję. Natomiast jeśli chodzi o doktorka, to nie męcz się. Kiedy będzie już dość wystraszony przyjdzie po niego "doktor Opętar" i go zabierze. Wkrótce zagra on bardzo ważną rolę w grze, ale póki co, aby nie zdradzać niespodzianki, miłego grania :wink:

P.S. Jakby ktoś miał problemy, służe pomocą. Przeszedłem tą grę już w całości. :wink:

Dzięki. Pomogło. Przeszedłem tą misję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość loki_kun

no dobra ...mecze sie jush kilka dni i nadal nie wiem jak przejsc misje"błąd ognika z blair"udaje mi sie uwolnic ta salamandre(co jest banalne)ale nie wiem jak przeprowadzic filmowców na druga strone rzeki/jeziora ani jak stracic to spruchniale drzewo ...PLEAS HELP ME.... SOMEONE.. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak zmusić tą dziewczyne (w misji makijaż i jatające miotły) żeby poszła do gurnej łazienki ...

Spróbuj umieścić tam Boo i pobrzęczeć łańcuchami. Sciąga to ludzi do pomieszczenia w którym jest duch. Przy odrobinie szczęścia przyjdzie ta osoba co trzeba :) Ja miałem fuksa bo wystraszyła się czegoś i wpadła tam sama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gallusik

Drzewo miszczysz duchem od trzesienia ziemi. Boski krzak albo takim drugim. jak chcesz uwolnic tego ducha na srodku to najpierw deszczulka wywolujesz burze na wyspie potem uzywasz ta czaszka mocy obsesja. dalej ustawiasz "ocznika" i tego z karabinem nie pamietam jak sie nazywaja. i uzywasz lodowy oddech czy cos takiego (nie mylic dotyk) :]. nastepnie jak wszystko zamarznie to uzywasz mocy Ściemniaka obsesja. oni przechodza przez zamarzniete jezioro. jak juz przejda na druga strone. rozmrazasz jezioro (wycofujesz do rezerwy tatych zamrazaczy). ściemniakiem wolasz ludzi :) i po sprawie

no dobra ...mecze sie jush kilka dni i nadal nie wiem jak przejsc misje"błąd ognika z blair"udaje mi sie uwolnic ta salamandre(co jest banalne)ale nie wiem jak przeprowadzic filmowców na druga strone rzeki/jeziora ani jak stracic to spruchniale drzewo ...PLEAS HELP ME.... SOMEONE.. :(
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość loki_kun

sory ze znowu pisze w tej samej sprawie..ale to drzewo za nic nie chce sie wywrócić!!prubowalem jush ustawiac dennego morena akorda(wstrzas) wibracje(silny wiatr)i tom babke co siedziala w odkurzaczu(wiekszy wiatr)i dalej nic drzewo stoi jak stalo......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gallusik

musisz uzyc mocy: Trzesienie ziemi. obok drzewa. zdaje sie ze boski krzak ma takowa. (jesli go nie znalazles) to cofnij sie do misji z posterunkiem policji. i w przedsionku wewal dennego morena do ktorejs z dolniczek - prawa dolna o ile dobrze pamietam- albo sam sie pojawi boski krzak albo musisz jeszcze uzyc jakiejs mocy)

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem w misji "Zanim umrzesz ujrzysz jajo". Wypłoszyłem wszystkich mieszkańców, wypłoszyłem oby duchołamaczów, is ie zabrałem za straszenie samary <tej od klątwy> jedna, za nic pasek przerażenia nie przesuwa sie ani o minimetr! pomocy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...